Vividrin Ectoin 10 ml

€10.59
96% iesaka
Ir noliktavā
Paredzamais nosūtīšanas datums pirmdiena 25.10. Stock day info: Tomorrow 25. oktobris Stock day info: Ready to be sent Order stock info: In stock, ready to be dispatched izvēlies atribūtus...
Ir noliktavā

Piegāde

DHL
1-2 Dienas €4.99
omniva
3-4 Dienas €2.99
€10.59
Dāvana par velti vērtībā līdz pat €8.29 uz pasūtījumiem virs €60.00

Vividrin Ectoin acu pilieni

Vividrin Ectoin acu pilieni no firmas Bausch and Lomb ir bez konservantiem un ir piemēroti pat jūtīgām acīm. To īpašā sastāva formula rada aizsargslāni uz acs virsmas, kas nepieļauj alergēnu iekļūšanu acīs. Vividrin acu pilieni ir arī ļoti efektīvi alerģiska konjunktīvā ārstēšanā. Vividrina acu pilienu aktīvās vielas ir ektopīns un hialuronskābe nātrija hialuronāta veidā. Ir piemēroti lietošanai ar kontaktlēcām.

Kā lietot Vividrin acu pilienus

Iepilini 1-2 pilienus konjunktīvajā maisiņā (tā ir vieta starp acs ābolu un acs lejējo plakstiņu) kad vien nepieciešams.

Neesi pārliecināts kā pareizi lietot pilienus? Ieskaties mūsu pamācībā. Bet īsumā, lietošanas ir pavisam vienkārša. Iepilinām acs pilienus pirms kontaktlēcu ielikšanas un pēc kontaktlēcu izņemšanas. Līdzko acu pilieni ir iekšā acī, vienkārši pamirkšķinām pāris reizes.

Pilieni var tikt lietoti līdz pat 6 mēnešiem pēc to pirmās atvēršanas dienas. Tomēr atceries- ja ir aizdomas par konjunktīvu, apspried to ar savu ārstu! Nekad nelieto pilienus bez ārsta ziņas.

Parametri
Ražotājs: Bausch and Lomb
Iepakojuma apjoms: 10 ml
Lietošana pēc atvēršanas: 6 mēneši
Derīguma termiņš : 6 mēneši un vairāk
Konservanti:
Satur nātrija hialuronātu:
Var lietot kopā ar kontaktlēcām:
GUDRA
ALTERNATĪVA
Populārs

Gelone Acu Pilieni 10 ml

Ir noliktavā
  • Var lietot pat ja lēcas ir ieliktas
  • Ātrs atvieglojums kairinājumam
  • Ilglaicīgs efekts
Cena tikai: €4.10
GUDRA
ALTERNATĪVA

Atsauksmes

96%
173 no mūsu klientiem iesaka šo preci

Komentāri

Vai ir kādi jautājumi?