Toriskās kontaktlēcas

Toriskās kontaktlēcas ir domātas astigmātisma koriģēšanai. Izņemot stipruma, rādiusa (BC/ base curve) un diametra (D/ diameter) parametrus, astigmātisma kontaktlēcām vēl piemīt ass (axis) un cilindra stipruma (CYL/ cylindrical power) parametri, kas ir nepieciešami astigmātisma koriģēšanai. Astigmātisms visbiežāk tiek izraisīts neregulāras radzenes izliekuma dēļ- un tieši tā ir jākoriģē lai varētu sasniegt izcilu redzi. Tas var tikt sasniegts ar asfērisko kontaktlēcu palīdzību.

Mūsu vislabākās toriskās kontaktlēcas internetā

Mēs vēlamies Jūs iepazīstināt ar TopVue Air Astigmātisma mēneša kontaktlēcām un TopVue Premium Astigmātisma 2-nedēļu kontaktlēcām – abas šīs lēcas ir izcilas kvalitātes hidrogēla kontaktlēcas ar augstu skābekļa caurlaidību un nodrošina ērtu nēsāšanu.

Mēs piedāvājam top kvalitātes toriskās kontaktlēcas priekš astigmātisma par visizdevīgākajām cenām. Jūs varat izvēlēties no dažādajiem torisko kontaktlēcu ražotāju zīmoliem, iekļaujot CooperVision un Johnson and Johnson. Vislabāk pārdotākās toriskās lēcas iekļauj Biofinity Toric, 1 Day Acuvue Moist for Astigmatism, un PureVision Toric. Jums ir iespēja arī izvēlēties dažāda veida astigmātisma kontaktlēcas, kuras ir piemērotas gulēšanai, piemēram, Acuvue Oasys Astigmātismam.

Pasūtot kontaktlēcas, lūdzu esiet uzmanīgs un ievadiet visus savus acs parametrus akurāti.

Jūs esat apskatījis 36 preces no 47.