€0

Jūsu groziņš pagaidām ir tukšs

Iet uz savu groziņu

TopVue Kontaktlēcas

TopVue kontaktlēcas ir ražotas izmantojot visefektīvākās un modernizētākās tehnoloģijas. Tās ir veidotas no nātrija hialuronāta un PEG materiāla, tādejādi sniedzot palielinātu lubrikāciju, jo tiek pielietota unikālā TopVue plānās malas tehnoloģija. TopVue produktu klāsts sniedz piedāvā kontaktlēcas, kuras spēj nodrošināt Jūsu acs veselību un ērtību visa to nēsāšanas laika posmā. TopVue izgatavo lētas kontaktlēcas ar lielisku kvalitāti.

Stabila redzes korekcija un ilgstoš ērtums ar TopVue kontaktlēcām

TopVue kontaktlēcām piemīt stabilas redzes korekcijas sistēma , kas nodrošina asu un skaidru redzi jebkurā apgaismojumā. Šī īpašība ir ļoti noderīga braucot naktī vai ja esi pēkšņi apzilbināts. TopVue kontaktlēcu dizains ir unikāls, pateicoties to īpašajām plānajām malām, kas padara lēcu nēsāšanu daudz ērtāku.

Kontaktlēcu lietošana un aprūpe

TopVue kontaktlēcas ir pieejamas dažādās kategorijās: dienas TopVue kontaktlēcas, 2-nedēļu TopVue kontaktlēcas kā arī mēneša TopVue kontaktlēcas. TopVue Astigmātiskās, TopVue multifokālās, un TopVue Color kontaktlēcas ir arī pieejamas. TopVue kontaktlēcas nav piemērotas pagarinātas lietošanas nēsāšanai vai gulēšanai. Pilnīgu ērtuma sajūtu Jums sniegs TopVue kontaktlēcas lietotas kopā ar lēcu šķīdumu, piemēram, Gelone, kura sastāvā ir nātrija hialuronāts, tādejādi sniedzot uzlabotāku lubrikāciju.

TopVue kontaktlēcas: Dienas, 2-nedēļu, Mēneša, Toriskās, Multifokālās, Krāsainās

Vairāk informācijas
Jūs esat apskatījis 36 preces no 59.
VISA Master Card AMERICAN EXPRESS DISCOVER PayPal DHL omniva