TopVue Premium for Astigmatism (1 lēca)

€5.49
92% iesaka
Šai precei piegāde ir par velti
Ir noliktavā
Paredzamais nosūtīšanas datums pirmdiena 25.10. Stock day info: Tomorrow 25. oktobris Stock day info: Ready to be sent Order stock info: In stock, ready to be dispatched izvēlies atribūtus...
Ir noliktavā
Pievienot pasūtījumam
€7.79
Šai precei piegāde ir par velti
€5.49
Dāvana par velti vērtībā līdz pat €8.29 uz pasūtījumiem virs €60.00

TopVue Premium for Astigmatism: 2-nedēļu kontaktlēcas

TopVue Premium for Astigmatism ir toriskās kontaktlēcas ir no firmas TopVue. Lēcas spēj sniegt stabilu lēcas novietojumu uz acs. TopVue Premium for Astigmatism ir pazīstamas to augstā skābekļa pārnesamības un izcili augstā ūdens sastāva dēļ, kas sniedz ērtību un skaidru redzi visas dienas garumā.

Šajā iepakojumā ir 1 kontaktlēca, taču ir pieejami arī citi izmēri, piemēram, 3 kontaktlēcu, 6 kontaktlēcu, 2x3 kontaktlēcu, 6 kontaktlēcu+ Laim-Care lēcu šķīdums, 3 kontaktlēcu+ Laim-Care lēcu šķīdums, 6 kontaktlēcu+ Gelone šķīdums un 3 kontaktlēcu+ Gelone šķīdums iepakojumos.

Naudas atgriešanas garantija

Izmēģinājāt TopVue kontaktlēcas un neesat ar tām apmierināts? Bez problēmām! Mēs Jums centīsimies sniegt atmaksu par iepakojumu, ja prasība atbilst mūsu TopVue naudas atgriešanas garantijai.

Ļoti elpojošas

TopVue Premium for Astigmatism piemīt spēja pārnēsāt skābekli ar 104 Dk/t . Atmosfēriskā skābekļa piegāde uz acs radzeni notiek caur mikroskopiskiem kanāliem.

Lielisks ērtums no paša sākuma

TopVue Premium for Astigmatism kontaktlēcas tiek piedāvātas individuālos iepakojumos, kas ir piepildīti ar šķīdumu (piesātināts ar nātrija hialuronātu piedevu). Nātrija hialuronāts ir pilnībā saderīgs ar acs dabisko vidi un spēj piegādāt vajadzīgo mitruma līmeni, kas ir nepieciešams Jūsu acīm- un nekairina tās! Šī iemesla dēļ, kontaktlēcas ir ērtas nēsāt visas dienas garumā.

Efektīga astigmātisma labošana

Astigmātisms rodas acs ābola normālā sfēriskā izliekuma novirzes dēļ. Lai spētu sniegt pareizu astigmātiskās acs redzes korekciju, ir nepieciešams noteikt divus parametrus- cilindru un asi.

Stabilizēšanas tehnoloģija

Pateicoties to īpašajam izliekumam un svara izvietojumam, TopVue Premium for Astigmatism kontaktlēcas sniedz vieglu acu plakstiņu kustību pāri visam acs ābolam. Dabiskai mirkšķināšanas process palīdz lēcai nostabilizēties. Pareizi un tieši cilindra un ass parametri palīdz nofiksēt kontaktlēcu uz Jūsu acīm.

Atceries!

Ja Jums ir nepieciešami dažādi stipruma parametri katrai acij, tad ir jāpasūta divi iepakojumi. Ja ir vienādi parametri abām acīm, tad izvēlies vienu iepakojumu. Šīs kontaktlēcas ir jālieto ar kopšanas šķīdumu un jāuzglabā kontaktlēcu konteinerītī - konteinerītis parasti ir pieejams kopā ar kopšanas šķīduma iepakojumu. Izvēlies savu lēcu šķīdumu jau tagad!

Parametri
Ražotājs: TopVue
Rādiuss (BC) : 8.60
Diametrs (DIA): 14.20
Iepakojuma izmērs: 1 lēca
Skābekļa caurlaidība: 104 Dk/t
Nomaiņas grafiks: 14 dienas
Derīguma termiņš : 24 mēneši un vairāk
Ūdens saturs: 45%
Cilindra papildu jauda: -0.75 līdz -2.25
Stipruma piedāvājums: -12.00 līdz +6.00
Materiāls: Innofilcon A
Piemērotas gulēšanai (nakts)?:
UV filtri:
Produkta nosaukums: TopVue Premium for Astigmatism

Atsauksmes

92%
128 no mūsu klientiem iesaka šo preci

Komentāri (1)

Vai ir kādi jautājumi?

Libors

Pirmo reizi sūtīju šitās, jo pirms tam nekad nebiju par topvjū firmu dzirdējis- nenožēloju! der acīm kā uzlietas! Atnāca 3 dienu laikā, bez problēmām.