TopVue Premium (6 lēcas)

€13.99
100% iesaka
Šai precei piegāde ir par velti
Ir noliktavā
Paredzamais nosūtīšanas datums pirmdiena 27.3. izvēlies atribūtus...
Pievienot pasūtījumam €6.29
Pievienot šķīdumu:
Pievienot šķīdumu:
Gelone Šķīdums 360 ml
€7.79
€6.29
Šai precei piegāde ir par velti
€13.99
Dāvana par velti vērtībā līdz pat €8.59 uz pasūtījumiem virs €80.00

TopVue Premium 2-nedēļu kontaktlēcas

TopVue Premium 2-nedēļu lēcas ir jaunais TopVue produkts. Šīs 2-nedēļu kontaktl;ecas ir izgatavotas no jaunākās paaudzes silikona hidrogēla materiāla, kas ir speciāli izstrādāts, lai spētu sniegt ērtības sajūtu, kā arī samazināt acs iekaisuma vai neērtības sajūtu, kas bieži rodas nēsājot lēcas ‘’sausā veidā’’.

Perfekti izstrādātas malas

Visām TopVue kontaktlēcām piemīt ļoti plānas maliņas. Acu plakstiņi nāk saskarsmē ar lēcu maliņām vienmēr, kad mēs mirkšķinām ar acīm. Ja lēcu malas ir biezas, mēs vairāk jūtam kontaktlēcu klātbūtni savās acīs. Lai arī ne tik bieži izrunāts, kontaktlēcu maliņas ir bieži vien noteicošais atribūts ērtai nēsāšanai.

Šajā iepakojumā ir 6 kontaktlēcas, taču ir pieejami arī citi izmēri, piemēram, 1 kontaktlēcu, 1+1 kontaktlēcu, 2x6 kontaktlēcu, 6 kontaktlēcu + Gelone šķīdums un 6 kontaktlēcu+ Laim-Care šķīdums iepakojumos.

Naudas atgriešanas garantija

Izmēģinājāt TopVue kontaktlēcas un neesat ar tām apmierināts? Bez problēmām! Mēs Jums centīsimies sniegt atmaksu par iepakojumu, ja prasība atbilst mūsu TopVue naudas atgriešanas garantijai.

Ikdienas nēsāšana

TopVue Premium kontaktlēcas ir stiprinātas ar nātrija hialuronātu to izgatavošanas laikā. Nātrija hialuronāts tiek pakāpeniski izlaists lēcu nēsāšanas laikā un sniedz ērtumu acīm, novēršot nevēlamo sausuma sajūtu.

Nātrija hialuronāts ir mitrināšanas viela, kas nodrošina mitrumu un maksimālo visas-dienas komfortu. Nātrija hialuronāts, jeb hialuronātskābe ir viela, kas dabiski sader un atrodas cilvēka ķermenī. Izņemot locītavas un citas ķermeņa daļas, tā var tikt atrasta arī acs tā sauktajā stiklveida ķermenī jeb corpus vitreum (no latīņu valodas).

Mitrināšana visas dienas garumā

Inovatīvais TopVue Premium materiāls iespaido ar augstu ūdens saturu. Šis augstais ūdens sastāvs, apvienojumā ar lēni izplūstošo nātrija hialuronātu, spēj radīt ideālu mitrināšanas sistēmu Jūsu actiņām. Mitrināšanas sistēma palīdz uzturēt lēcas ideāli mitras un ērtas visu to nēsāšanas laikā. Šī efektīvā ūdens glabātuve un mitrināšanas sistēma spēj arī samazināt nelabvēlīgo nosēdumu rašanos uz lēcu virsmas, un palīdz uzturēt Jūsu acu veselību.

Veselīgu acu uzturēšana

Inovatīvais tehnoloģiskais silikon hidrogēla materiāla process nodrošina TopVue Premium kontaktlēcas ar augstu elpošanas līmeni, un tas ir sasniegts izmantojot atmosfēriskā skābekļa piegādi uz acs radzeni caur mikroskopiskajiem “ceļiem”. TopVue Premium kontaktlēcām piemīt īpaša spēja piegādāt skābekli ar 104 Dk/t. Hidrogēlais materiāls TopVue Premium satur 45% ūdens. Gan augstā elpošanas (gaisa caurlaidība) spēja, gan izcili lielais ūdens sastāvs palīdz TopVue Premium kontaktlēcām piegādāt pietiekami daudz skābekļa Jūsu acs veselībai- šīs abas sastāvdaļas ir ļoti svarīgas, lai Jūsu acis būtu veselas un spētu pilnvērtīgi strādāt.

Atceries!

Ja Jums ir nepieciešami dažādi stipruma parametri katrai acij, tad ir jāpasūta divi iepakojumi. Ja ir vienādi parametri abām acīm, tad izvēlies vienu iepakojumu. Šīs kontaktlēcas ir jālieto ar kopšanas šķīdumu un jāuzglabā kontaktlēcu konteinerītī - konteinerītis parasti ir pieejams kopā ar kopšanas šķīduma iepakojumu. Izvēlies savu lēcu šķīdumu jau tagad!

Parametri - TopVue Premium (6 lēcas)

Ražotājs: TopVue
Rādiuss (BC) : 8.60
Diametrs (DIA): 14.20
Iepakojuma izmērs: 6 lēcas
Skābekļa caurlaidība: 104 Dk/t
Nomaiņas grafiks: 14 dienas
Derīguma termiņš : 24 mēneši un vairāk
Ūdens saturs: 45%
Stipruma piedāvājums: -12.00 līdz +8.00
Materiāls: Innofilcon A
Piemērotas gulēšanai (nakts)?:
UV filtri:
Produkta nosaukums: TopVue Premium
Satur nātrija hialuronātu:
Medicīniska ierīce:

Gelone Acu Pilieni 10 ml

TŪLĪTĒJS UN ILGLAICĪGS ATVIEGLOJUMS

  • Nomierina sausas un jūtīgas acis
  • Izveido aizsargslāni, kas pasargā acis
  • Var izmantot visa veida kontaktlēcām
Cena tikai: €4.10 Ielikt grozā

Atsauksmes

100%
44 no mūsu klientiem iesaka šo preci atsauksmes nav pārbaudītas

Komentāri (1)

Vai ir kādi jautājumi?
Ilmārs

Ērti lietot, acis jūtas brīvi, nesaspiesti. piegāde bija ar ātra (ar DHL).