TopVue One+ (5 lēcas)

€3.59
100% iesaka
Šai precei piegāde ir par velti
Ir noliktavā
Paredzamais nosūtīšanas datums pirmdiena 27.3. izvēlies atribūtus...

Citi iepakojumi:

Šai precei piegāde ir par velti
€3.59
Dāvana par velti vērtībā līdz pat €8.59 uz pasūtījumiem virs €80.00

TopVue One+ dienas kontaktlēcas

TopVue One+ lēcas ir izgatavotas no silikon-hidrogēla materiāla Unifilcon B un ir ar dienas nomaiņas grafika režīmu. TopVue One+ ir pieejamas ar plašu plus (+) un minus (-) dioptriju parametru piedāvājumu, lai efektīvi varētu koriģēt hipermetropiju (tālredzību) un miopiju (tuvredzību).

Šīs dienas silikon-hidrogēla lēcas ļauj augstam skābekļa daudzumam sasniegt Jūsu acis un lēcu materiāls ir ar 53% lielu ūdens sastāvu. TopVue One+ dienas lēcas ir lieliska izvēle sporta aktivitātēm, ceļošanai un visiem tiem, kas mīl aktīvu dzīvesveidu.

Naudas atgriešanas garantija

Ja kontaktlēcas neatbilst Jūsu prasībām, Jūs tās bez problēmām varat atgriezt ar pilnu naudas atgriešanu. Ieskatieties mūsu TopVue naudas atgriešanas garantijā vērīgi un uzziniet, kā tieši šī garantija darbojas un kāds neizlietotu lēcu skaits ir jānosūta, lai kvalificētos naudas atgriešanai.

Nātrija Hialuronāts

TopVue One+ lēcas pēc ražošanas procesa ir sapakotas individuālos blistera iepakojumos, kuros atrodas šķīdums ar nātrija hialuronātu. Šis šķīdums dabiski atrodas cilvēka ķermenī un lieliski uzlabo lēcas ērtību. Nātrija hialuronāts ir ļoti efektīvs lubrikants un pārliecinoši nodrošinās to, ka TopVue One+ lēcas Jūsu acīs jūtas dabiski visas dienas garumā.

Lieliskas optiskās īpašības

TopVue One+ dienas kontaktlēcas ir ar asfērisko dizainu. Tas nozīmē, ka lēcas lieliski saderēs uz Jūsu acs virsmas un spēs sniegt asāku un skaidrāku redzi pat tad, kad citas lēcas to nespēj piedāvāt, tajā pat laikā ļaujot asarām izdalīties pa aci daudz dabiskākā veidā. Asfēriskās lēcas nepieļauj tās neērtības, kas bieži vien notiek ar citām lēcu maliņām. Ideālas priekš darba pie datora, kā arī atrodoties pie stūres.

Viegli lietot un veselīgas

TopVue One+ dienas kontaktlēcas ir vienas no veselīgākajiem un vieglākajiem lēcu veidiem. Jums nav nepieciešams lēcu šķīdums vai lēcu uzglabāšanas konteinerīši. Dienas beigās vienkārši izmetiet lēcas prom un iesākam jauno dienu ar svaigu lēcu pāri! Tas garantēs optimālāko ērtību un higiēnu.

TopVue One+ ir pieejamas arī šādos iepakojuma izmēros:
30 lēcas
90 lēcas

Parametri - TopVue One+ (5 lēcas)

Ražotājs: TopVue
Rādiuss (BC) : 8.60
Diametrs (DIA): 14.20
Iepakojuma izmērs: 5 lēcas
Nomaiņas grafiks: 1 diena
Derīguma termiņš : 24 mēneši un vairāk
Ūdens saturs: 53%
Skābekļa caurlaidība: 68 Dk/t
Stipruma piedāvājums: -12.00 līdz +6.00
Piemērotas gulēšanai (nakts)?:
UV filtri:
Produkta nosaukums: TopVue One+
Materiāls: Unifilcon B
Satur nātrija hialuronātu:
Medicīniska ierīce:

Gelone Acu Pilieni 10 ml

TŪLĪTĒJS UN ILGLAICĪGS ATVIEGLOJUMS

  • Nomierina sausas un jūtīgas acis
  • Izveido aizsargslāni, kas pasargā acis
  • Var izmantot visa veida kontaktlēcām
Cena tikai: €4.10 Ielikt grozā

Atsauksmes

100%
39 no mūsu klientiem iesaka šo preci atsauksmes nav pārbaudītas

Komentāri

Vai ir kādi jautājumi?