TopVue Monthly (6 kontaktlēcas) + Gelone Šķīdums 360 ml

€20.28
100% iesaka
Šai precei piegāde ir par velti
Ir noliktavā
TopVue Monthly (6 lēcas)
Paredzamais nosūtīšanas datums trešdiena 1.2. izvēlies atribūtus...
Parastā cena €13.99
Gelone Šķīdums 360 ml
Paredzamais nosūtīšanas datums trešdiena 1.2. izvēlies atribūtus...
Parastā cena €7.79
Šai precei piegāde ir par velti
€21.78 €20.28
Dāvana par velti vērtībā līdz pat €8.99 uz pasūtījumiem virs €60.00

Ērtas TopVue Monthly kontaktlēcas

TopVue Monthly ir ērtas un viegli saderīgas hidrogēla kontaktlēcas, kurām piemīt nātrija hialuronāts (sodium hyaluronate) un mitrināšanas sastāvdaļa PEG polietilēnglikolu (polyethylenglycol)- šīs sastābvdaļas nodrošina izcilu mitrumu un lielisku ērtuma sajūtu visas dienas garumā. Nātrija hialuronāts jeb hialuronskābe ir viela dabiska cilvēka ķermenim. To var atrast gan ķermeņa locītavās un citās daļās, kā arī tā dēvētajā stiklainajā acs ābola daļā. Kontaktlēcas ir izgatavotas no polimakona hidrogēla (polymacon hydrogel). To saturā ir 38% ūdens un to skābekļa caurlaidība ir apmēram 26 Dk/t.

Šajā iepakojumā ir 6 kontaktlēcas un viens Gelone lēcu šķīdums, taču ir pieejami arī citi izmēri, piemēram, 6 kontaktlēcu, 6 kontaktlēcu+ Laim-Moisture aerosols acīm un 1 kontaktlēcu iepakojumos.

Naudas atgriešanas garantija

Izmēģinājāt TopVue kontaktlēcas un neesat ar tām apmierināts? Bez problēmām! Mēs Jums centīsimies sniegt atmaksu par iepakojumu, ja prasība atbilst mūsu TopVue naudas atgriešanas garantijai.

Perfekti izstrādātas malas

TopVue kontaktlēcām piemīt ļoti plānas maliņas. Acu plakstiņi nāk saskarsmē ar lēcu maliņām tajā brīdī, kad mēs mirkšķinām acis. Ja lēcu malas ir biezas, mēs vairāk jūtam kontaktlēcu klātbūtni savās acīs. Lai arī ne tik bieži izrunāts, kontaktlēcu maliņas ir bieži vien noteicošais atribūts ērtai nēsāšanai.

Augstas kvalitātes stabila un izcila korekcija

TopVue Monthly kontaktlēcām piemīt ļoti stabila, droša optiskā korekcija, kas ir sasniegta ar vienādu dioptrisko stiprumu visā optikālajā zonā. Pateicoties tam, šīs kontaktlēcas spēj nodrošināt augstas kvalitātes redzes vīziju jebkurā apgaismojumā, un to spēs novērtēt visi, it īpaši tie, kas brauc ar mašīnu naktīs.

UV Filtri

TopVue kontaktlēcas ir vienas no tām retajām, kuras ir apgādātas ar UV filtriem, uzsūcot kaitīgos UVA un UVB radiāciju. Tas, protams, ir ļoti labi, ja kontaktlēcām piemīt UV filtru aizsardzība, tomēr tas nav 100% droši, jo lēca spēj aizsegt tikai daļu no Jūsu acs and lielākā actiņas daļa ir atklāta UV radiācijai. Tādēļ, ir ieteicams aizsargāt savas acis ar saulesbriļļu palīdzību.

AQUAMAX Tehnoloģija

AQUAMAX tehnoloģija pielieto jaunu veidu, kā apvienot UV filtrus kontaktlēcu ražošanā, metode, kura neatstāj negatīvu iespaidu. TopVue Monthly kontaktlēcas tādejādi ir iemantojušas labākas mehāniskās īpašības lēcu (labākai lietošanai) un ērtībai.

Ieteiktā lietošana

TopVue Monthly kontaktlēcas nav domātas pagarinātai nakts lietošanai. Dienas beigās, kontaktlēcas ir jāizņem ārā, jādezinficē un jāieliek kopšanas šķīdumā pa nakti. Tās ir jāizmet un jānomaina pēc 30 dienām pēc pirmās lietošanas dienas.

Atceries!

Ja Jums ir nepieciešami dažādi stipruma parametri katrai acij, tad ir jāpasūta divi iepakojumi. Ja ir vienādi parametri abām acīm, tad izvēlies vienu iepakojumu. Šīs kontaktlēcas ir jālieto ar kopšanas šķīdumu un jāuzglabā kontaktlēcu konteinerītī - konteinerītis parasti ir pieejams kopā ar kopšanas šķīduma iepakojumu. Izvēlies savu lēcu šķīdumu jau tagad!

Parametri - TopVue Monthly (6 lēcas)

Ražotājs: TopVue
Rādiuss (BC) : 8.60
Diametrs (DIA): 14.00
Iepakojuma izmērs: 6 lēcas
Derīguma termiņš : 24 mēneši un vairāk
Skābekļa caurlaidība: 26 Dk/t
Nomaiņas grafiks: 30 dienas
Ūdens saturs: 38%
Stipruma piedāvājums: -12.00 līdz +4.00
Piemērotas gulēšanai (nakts)?:
Materiāls: Polymacon
Produkta nosaukums: TopVue Monthly
UV filtri:
Satur nātrija hialuronātu:
Medicīniska ierīce:

Parametri - Gelone Šķīdums 360 ml

Ražotājs: Soleko
Kopšanas šķīdumu veidi : Daudzfunkciju
Iepakojuma apjoms: 360 ml
Derīguma termiņš : 12 mēneši un vairāk
Lietošana pēc atvēršanas: 3 mēneši
Satur nātrija hialuronātu:
Konservanti:
Medicīniska ierīce:

Atsauksmes

100%
36 no mūsu klientiem iesaka šo preci atsauksmes nav pārbaudītas

Komentāri (1)

Vai ir kādi jautājumi?
Ludmila

Pasakiet, vai var lietot šīs lēcas ja diametrs man ir 14.2? nebūs par mazu?

Atbilde info@alensa.lv

Labdien! Šīm lēcām diametrs ir 14.00, tādēļ iesakām apmeklēt savu acu ārstu pirms kontaktlēcu iegādes, jo šis diametrs ir daudz mazāks nekā Jums nepieciešams. Ar cieņu, Alensa.lv komanda