TopVue Elite+ (30 lēcas)

€17.99 €15.59
Šai precei piegāde ir par velti
Ir noliktavā
Paredzamais nosūtīšanas datums piektdiena 24.9. Stock day info: Today 24. septembris Stock day info: Ready to be sent Stock day info: Today 24. septembris izvēlies atribūtus...
Ir noliktavā
Šai precei piegāde ir par velti
€17.99 €15.59
Dāvana par velti vērtībā līdz pat €8.29 uz pasūtījumiem virs €60.00

TopVue Elite+ vienas dienas kontaktlēcas

TopVue Elite+ ir augstas kvalitātes vienas dienas kontaktlēcas, pieejamas gan ar pozitīvām (+) un negatīvām (-) stipruma dioptrijām, kas viegli un efektīvi spēs koriģēt kā tālredzību (hipermetropiju), tā arī tuvredzību (miopiju).

Šīs kontaktlēcas ir ar vienas dienas nomaiņas režīmu, kas ir visveselīgākais kontaktlēcu nēsāšanas veids, it īpaši aktīvā dzīvesveida piekritējiem. Ar TopVue Elite+, Jums vairs nebūs jāuztraucas par jebkādu kontaktlēcu aprūpes režīmu! TopVue Elite+ vienas dienas kontaktlēcas ir perfektā izvēle sportam un citā aktivitātēm, pārejai no brillēm uz kontaktlēcām un visvairāk- ērtas dzīves izbaudīšanai bez jebkādiem ierobežojumiem!

Inovatīvie raksturojumi

TopVue Elite+ vienas dienas kontaktlēcas ir izgatavotas no hidrogēla materiāla, kura saturā ir 58% ūdens. Lēcu materiāls ražošanas laikā ir apstrādāts ar UltraSoo Tehnoloģiju un nātrija hialuronāts ir pievienots tā sastāvam. Tādejādi, tas spēj sniegt izcilu mitrināšanu un nodrošina, ka TopVue Elite+ nēsāšanas laikā vienmēr ir ļoti ērtas.

TopVue Elite+ ir ar UV filtriem, tādejādi spēj pasargāt no kaitīgās UV radiācijas stariem. Lēcu materiālam piemīt viegls zilgans iekrāsojums ērtākiem lietošanai.

Ļoti svarīgs TopVue Elite+ raksturojums ir lēcu asfēriskais dizains. Tas spēj nodrošināt labāku acs adaptāciju lēcām. Asfēriskās kontaktlēcas ir lielisks risinājums zema astigmātisma koriģēšanai un spēj uzlabot redzi pat vājos apgaismojumos.

TopVue Elite+ ir pieejamas šādos iepakojumos:

Parametri
Ražotājs: TopVue
Rādiuss (BC) : 8.60
Diametrs (DIA): 14.20
Iepakojuma izmērs: 30 lēcas
Nomaiņas grafiks: 1 diena
Derīguma termiņš : 24 mēneši un vairāk
Skābekļa caurlaidība: 27 Dk/t
Ūdens saturs: 58%
Materiāls: Bioxifilcon A
Stipruma piedāvājums: -12.00 līdz +6.00
Piemērotas gulēšanai (nakts)?:
Produkta nosaukums: TopVue Elite+
UV filtri:

Atsauksmes

Šai precei vēl nav daudz atsauksmju

Komentāri (6)

Vai ir kādi jautājumi?

Karolīna Melnzeme

Mēģināju pirmo reizi, cderu ka ne pēdējo :D nekur citur Latvijā nebiju tādas redzējusi, bet draudzene dabūja izmēģināt un ieteica. Uz doto brīdi, nav sūdzību, viegli lietot, ar gelone šķīdumu kak raz.

Laura L.

Pašas lēcas tā neko, nesūdzos par kvalitāti. Bet tā piegāde bija diezgan ilga, jo no sākuma atsūtīja nepareizos stiprumus un kamēr apmainīja, pagāja 2 nedēļas kopumā (no pirmā pasūtīšanas brīža da otrās pareizās lēcu pakas saņemšanai). Tāpēc lieku mazāk zvaigznīšu!

Marika

Viegli ielikt, mazliet zilais iekrāsojums palīdz lēcas ieraudzīt.

Aleksandra

Legko polzovatsja, glazki ne ustajut. polzujus uzhe boljshe polgoda, nravitsja. v poslednij raz zakazivala, ja ukazala nepravilniji dioptrii- tak mne pomenjali vsjo bez voprosov! Spasibo!

Sintija

Izcila kvalitāte šīm lēcām. Tās spēj palikt manās acīs visu dien un pat nēsājot visas dienas garumā- nu tak joprojām nejūtās manas acis nogurušas.

Andris

Man ļoti ļoti patīk šīs kontaktlēcas! Nu tik ērtas, laba juška un ilglaicīgas. Liels paldies!