TopVue Elite+ (10 lēcas)

€6.59
100% iesaka
Šai precei piegāde ir par velti
Ir noliktavā
Paredzamais nosūtīšanas datums trešdiena 1.2. izvēlies atribūtus...
Šai precei piegāde ir par velti
€6.59
Dāvana par velti vērtībā līdz pat €8.99 uz pasūtījumiem virs €60.00

TopVue Elite+ vienas dienas kontaktlēcas

TopVue Elite+ ir augstas kvalitātes vienas dienas kontaktlēcas, pieejamas gan ar pozitīvām (+) un negatīvām (-) stipruma dioptrijām, kas viegli un efektīvi spēs koriģēt kā tālredzību (hipermetropiju), tā arī tuvredzību (miopiju).

Šīs kontaktlēcas ir ar vienas dienas nomaiņas režīmu, kas ir visveselīgākais kontaktlēcu nēsāšanas veids, it īpaši aktīvā dzīvesveida piekritējiem. Ar TopVue Elite+, Jums vairs nebūs jāuztraucas par jebkādu kontaktlēcu aprūpes režīmu! TopVue Elite+ vienas dienas kontaktlēcas ir perfektā izvēle sportam un citā aktivitātēm, pārejai no brillēm uz kontaktlēcām un visvairāk- ērtas dzīves izbaudīšanai bez jebkādiem ierobežojumiem!

Inovatīvie raksturojumi

TopVue Elite+ vienas dienas kontaktlēcas ir izgatavotas no hidrogēla materiāla, kura saturā ir 58% ūdens. Lēcu materiāls ražošanas laikā ir apstrādāts ar UltraSoo Tehnoloģiju un nātrija hialuronāts ir pievienots tā sastāvam. Tādejādi, tas spēj sniegt izcilu mitrināšanu un nodrošina, ka TopVue Elite+ nēsāšanas laikā vienmēr ir ļoti ērtas.

TopVue Elite+ ir ar UV filtriem, tādejādi spēj pasargāt no kaitīgās UV radiācijas stariem. Lēcu materiālam piemīt viegls zilgans iekrāsojums ērtākiem lietošanai.

Ļoti svarīgs TopVue Elite+ raksturojums ir lēcu asfēriskais dizains. Tas spēj nodrošināt labāku acs adaptāciju lēcām. Asfēriskās kontaktlēcas ir lielisks risinājums zema astigmātisma koriģēšanai un spēj uzlabot redzi pat vājos apgaismojumos.

TopVue Elite+ ir pieejamas šādos iepakojumos:

Parametri - TopVue Elite+ (10 lēcas)

Ražotājs: TopVue
Rādiuss (BC) : 8.60
Diametrs (DIA): 14.20
Iepakojuma izmērs: 10 lēcas
Nomaiņas grafiks: 1 diena
Derīguma termiņš : 24 mēneši un vairāk
Skābekļa caurlaidība: 27 Dk/t
Ūdens saturs: 58%
Materiāls: Bioxifilcon A
Stipruma piedāvājums: -12.00 līdz +6.00
Piemērotas gulēšanai (nakts)?:
Produkta nosaukums: TopVue Elite+
UV filtri:
Medicīniska ierīce:

Gelone Acu Pilieni 10 ml

TŪLĪTĒJS UN ILGLAICĪGS ATVIEGLOJUMS

  • Nomierina sausas un jūtīgas acis
  • Izveido aizsargslāni, kas pasargā acis
  • Var izmantot visa veida kontaktlēcām
Cena tikai: €4.10 Ielikt grozā

Atsauksmes

100%
44 no mūsu klientiem iesaka šo preci atsauksmes nav pārbaudītas

Komentāri (3)

Vai ir kādi jautājumi?
Maks

Var ar šitajām lēcām gulēt? Vai tomēr nē?

Atbilde info@alensa.lv

Labdien, TopVue Elite kontaktlēcas ir domātas vienas dienas nēsāšanai, tādēļ gulēt ar tām nevar. Ar cieņu, Alensa.lv komanda

Kaspars

kā va r saņemt izmēginājuma lēcas?:)

Atbilde info@alensa.lv

Labdien, Mēs diemžēl nepiedāvājam izmēģinājumu lēcas, taču TopVue kontaktlēcām ir naudas atgriešanas garantija, vairāk informācijas šeit: https://www.alensa.lv/…-topvue.html Ar cieņu, Alensa.lv komanda

Kaspars

Dienas nēsā'šanai labas, bet man ir hroniski sausas acis, tādēļ nākas lietot acu pilienus ļoti daudz... I tāpēc nevar saprast, vai tas no lēcām vai kā:D Bet visumā ātra piegādāšanas, uz Omnivas pakomātu Rīgā bija 3 dienas.