TopVue Daily (30 lēcas)

€12.69
100% iesaka
Šai precei piegāde ir par velti
Ir noliktavā
Paredzamais nosūtīšanas datums pirmdiena 27.3. izvēlies atribūtus...
Šai precei piegāde ir par velti
€12.69
Dāvana par velti vērtībā līdz pat €8.59 uz pasūtījumiem virs €80.00

Ērtas kontaktlēcas par izdevīgām cenām

Firmas TopVue TopVue Daily kontaktlēcas ir ļoti ērtas, viegli lietojamas hidrogēla lēcas, kurām ir pievienots efektīvs lubrikants - nātrija hialuronāts un PEG (polyethylenglycol) mitrināšanas viela, kas nodrošina mitrumu un maksimālo visas-dienas komfortu. Nātrija hialuronāts, jeb hialuronātskābe- viela, kas ir dabiski saderīga un atrodama cilvēka ķermenī. Izņemot locītavas un citas ķermeņa daļas, tas var tikt atrasts arī acs tā sauktajā stiklveida ķermenī jeb corpus vitreum (no latīna valodas). TopVue kontaktlēcu parametri ir saderīgi ar 99% to lietotāju. Šīs lēcas ir izgatavotas no Etafilcon A hydrogel. Tās satur 58% ūdens un skābekļa caurlaidība ir noteikta kā 26 Dk/t.

Šajā iepakojumā ir 30 kontaktlēcas, taču ir pieejami arī citi izmēri, piemēram- 180 kontaktlēcu, 30 kontaktlēcu + Laim-Moisture aerosols, 2x30 kontaktlēcu, 90 kontaktlēcu, 10+10 kontaktlēcu un 5+5 kontaktlēcu, 10 kontaktlēcu, 3 kontaktlēcu, 3+3 kontaktlēcu, 5 kontaktlēcu iepakojumos.

Naudas atgriešanas garantija

Izmēģinājāt TopVue kontaktlēcas un neesat ar tām apmierināts? Bez problēmām! Mēs Jums centīsimies sniegt atmaksu par iepakojumu, ja prasība atbilst mūsu TopVue naudas atgriešanas garantijai.

Perfekti izstrādātas malas

TopVue kontaktlēcām piemīt ļoti plānas maliņas. Acu plakstiņi nāk saskarsmē ar lēcu maliņām vienmēr, kad mēs mirkšķinām ar acīm. Ja lēcu malas ir biezas, mēs vairāk jūtam kontaktlēcu klātbūtni savās acīs. Lai arī ne tik bieži izrunāts, kontaktlēcu maliņas ir bieži vien noteicošais atribūts ērtai nēsāšanai.

Augstas kvalitātes stabila un izcila korekcija

TopVue Daily kontaktlēcām piemīt ļoti stabila, droša optiskā korekcija, kas ir sasniegta ar vienādu dioptrijas stiprumu visā optiskajā zonā. Pateicoties tam, šīs kontaktlēcas spēj nodrošināt augstas kvalitātes redzes vīziju jebkurā apgaismojumā, un to spēs novērtēt visi, it īpaši tie, kas brauc ar mašīnu naktīs.

UV Filtri

TopVue kontaktlēcas ir vienas no tām retajām, kuras ir apgādātas ar UV filtriem, uzsūcot kaitīgo UVA un UVB radiāciju. Tas, protams, ir ļoti labi, ja kontaktlēcām piemīt UV filtru aizsardzība, tomēr tas nav 100 % droši, jo lēca spēj aizsegt tikai daļu no Jūsu acs and lielākā actiņas daļa ir atklāta UV radiācijai. Tādēļ ir ieteicams aizsargāt savas acis ar saulesbriļļu palīdzību.

AQUAMAX Tehnoloģija

The AQUAMAX tehnoloģija pielieto jaunu veidu, kā apvienot UV filtrus kontaktlēcu ražošanā, metode, kura neatstāj negatīvu iespaidu. TopVue Daily kontaktlēcas ir iemantojušas labākas mehāniskās īpašības lēcu labākai lietošanai un ērtībai.

Ieteiktā nēsāšana

Katrs TopVue Daily kontaktlēcu pāris ir domāts vienai lietošanas reizei. Tās nevajadzētu lietot pa nakti (guļot). Tās nav jātīra, tādēļ Jūs netērēsiet lieku naudu uz kopšanas šķīdumiem. Pirms kontaktlēcu lietošanas ir ieteicams iepazīties ar pamācību, kā pareizi ir jākopj kontaktlēcas.

Parametri - TopVue Daily (30 lēcas)

Ražotājs: TopVue
Rādiuss (BC) : 8.50
Diametrs (DIA): 14.20
Iepakojuma izmērs: 30 lēcas
Nomaiņas grafiks: 1 diena
Derīguma termiņš : 24 mēneši un vairāk
Skābekļa caurlaidība: 26 Dk/t
Ūdens saturs: 58%
Materiāls: Etafilcon A
Stipruma piedāvājums: -12.00 līdz +4.00
Piemērotas gulēšanai (nakts)?:
Produkta nosaukums: TopVue Daily
UV filtri:
Satur nātrija hialuronātu:
Medicīniska ierīce:

Gelone Acu Pilieni 10 ml

TŪLĪTĒJS UN ILGLAICĪGS ATVIEGLOJUMS

  • Nomierina sausas un jūtīgas acis
  • Izveido aizsargslāni, kas pasargā acis
  • Var izmantot visa veida kontaktlēcām
Cena tikai: €4.10 Ielikt grozā

Atsauksmes

100%
50 no mūsu klientiem iesaka šo preci atsauksmes nav pārbaudītas

Komentāri (4)

Vai ir kādi jautājumi?
Harijs

Laba diena! Man rādius ir 14.4, vai šīs lēcas derēs? vai tomēr būs par mazu?

Atbilde info@alensa.lv

Labrīt, TopVue Daily rādius ir 14.2 un Jums nepieciešams 14.4. Mēs iesakām Jums konsultēties ar savu acu ārstu, kurš Jums spēs pateikt, vai Jūsu acīm šīs lēcas būs piemērotas. Katra cilvēka acis ir unikālas, citiem mazāks rādius der, bet citiem pat 0.1 atšķirība būtiski ietekmē redzi. Ar cieņu, Alensa.lv komanda

Aiga

Labrīt! gribu izmēģināt lēcas, trial jūs dodiet? un kā to var saņemt? Paldies!

Atbilde info@alensa.lv

Labrīt! Diemžēl mēs izmēģinājuma kontaktlēcas nepiedāvājam, taču ir iespēja iegādāties dažu firmu lēcas pa vienai. Vai arī izmēģināt TopVue kontaktlēcas, uz tām darbojas naudas atgriešanas garantija, ja gadījumā tās Jums nepatika vai nederēja. Vairāk informācijas varat atrast šeit: https://www.alensa.lv/…-topvue.html Ar cieņu, Alensa.lv komanda

Gunta

Nekairina acis, ilgi var nēsāt. lietoju ar Gelone pilieniem, jo pie datora strādājot acis ir sausas.. apkalpošana bija laba, meitene ieteica, kuru šķīdumu lietot ar šīm lēcām- paldies :)

Kristaps

Kur var šīs Topvue kontaktlēcas nopirkt Rīgā?

Atbilde info@alensa.lv

Sveicināts! Diemžēl šīs lēcas neatrodas veikalos Rīgā- taču varat droši pasūtīt internetā un tiks piegādātas uz Jūsu norādīto adresi jebkurā Latvijas pilsētā. Ar cieņu, Alensas komanda