€ 0

Jūsu groziņā ir sekojošās preces:

Jūsu groziņš pagaidām ir tukšs

Iet uz savu groziņu

TopVue Daily (10 kontaktlēcas)

€7.19
90%
Ir noliktavā
Product detail: Show parameters
attributesPrimary1

pirmdiena 27.5.

Tīrītājs
blank

TopVue Daily kontaktlēcas nodrošina visas dienas ērtību un skaidru redzi. TopVue kontaktlēcas ir radītas, lai sniegtu vislabāko ērtību. Tās ir izgatavotas no hidrogēla materiāla un ir uzlabotas ar nātrija hialuronāta, tādejādi sniedzot vēl labāku mitruma sajūtu. Plānās malas nodrošina minimālu saskarsmi ar acs plakstiņiem. Šajā iepakojumā ir 10 lēcas.

Piegāde

DHL
1–2 Dienas €4.99
omniva
3–4 Dienas €2.99
Piegāde par velti pasūtījumiem virs 39€
Dāvanas par velti pasūtījumiem virs 60€
Naudas atgriešanas garantija

Ērtas kontaktlēcas par izdevīgām cenām

Firmas TopVue TopVue Daily kontaktlēcas ir ļoti ērtas, viegli lietojamas hidrogēla lēcas, kurām ir pievienots efektīvs lubrikants – nātrija hialuronāts un PEG (polyethylenglycol) mitrināšanas viela, kas nodrošina mitrumu un maksimālo visas-dienas komfortu. Nātrija hialuronāts, jeb hialuronātskābe- viela, kas ir dabiski saderīga un atrodama cilvēka ķermenī. Izņemot locītavas un citas ķermeņa daļas, tas var tikt atrasts arī acs tā sauktajā stiklveida ķermenī jeb corpus vitreum (no latīna valodas). TopVue kontaktlēcu parametri ir saderīgi ar 99% to lietotāju. Šīs lēcas ir izgatavotas no Etafilcon A hydrogel. Tās satur 58% ūdens un skābekļa caurlaidība ir noteikta kā 26 Dk/t.

Šajā iepakojumā ir 10 kontaktlēcas, taču ir pieejami arī citi izmēri, piemēram- 30 kontaktlēcu + Laim-Moisture aerosols, 2x30 kontaktlēcu, 90 kontaktlēcu, 30 kontaktlēcu, 180 kontaktlēcu un 10+10 kontaktlēcu, 5+5 kontaktlēcu, 3 kontaktlēcu, 3+3 kontaktlēcu, 5 kontaktlēcu iepakojumos.

Naudas atgriešanas garantija

Izmēģinājāt TopVue kontaktlēcas un neesat ar tām apmierināts? Bez problēmām! Mēs Jums centīsimies sniegt atmaksu par iepakojumu, ja prasība atbilst mūsu TopVue naudas atgriešanas garantijai.

Perfekti izstrādātas malas

TopVue kontaktlēcām piemīt ļoti plānas maliņas. Acu plakstiņi nāk saskarsmē ar lēcu maliņām vienmēr, kad mēs mirkšķinām ar acīm. Ja lēcu malas ir biezas, mēs vairāk jūtam kontaktlēcu klātbūtni savās acīs. Lai arī ne tik bieži izrunāts, kontaktlēcu maliņas ir bieži vien noteicošais atribūts ērtai nēsāšanai.

Augstas kvalitātes stabila un izcila korekcija

TopVue Daily kontaktlēcām piemīt ļoti stabila, droša optiskā korekcija, kas ir sasniegta ar vienādu dioptrijas stiprumu visā optiskajā zonā. Pateicoties tam, šīs kontaktlēcas spēj nodrošināt augstas kvalitātes redzes vīziju jebkurā apgaismojumā, un to spēs novērtēt visi, it īpaši tie, kas brauc ar mašīnu naktīs.

UV Filtri

TopVue kontaktlēcas ir vienas no tām retajām, kuras ir apgādātas ar UV filtriem, uzsūcot kaitīgo UVA un UVB radiāciju. Tas, protams, ir ļoti labi, ja kontaktlēcām piemīt UV filtru aizsardzība, tomēr tas nav 100 % droši, jo lēca spēj aizsegt tikai daļu no Jūsu acs and lielākā actiņas daļa ir atklāta UV radiācijai. Tādēļ ir ieteicams aizsargāt savas acis ar saulesbriļļu palīdzību.

AQUAMAX Tehnoloģija

The AQUAMAX tehnoloģija pielieto jaunu veidu, kā apvienot UV filtrus kontaktlēcu ražošanā, metode, kura neatstāj negatīvu iespaidu. TopVue Daily kontaktlēcas ir iemantojušas labākas mehāniskās īpašības lēcu labākai lietošanai un ērtībai.

Ieteiktā nēsāšana

Katrs TopVue Daily kontaktlēcu pāris ir domāts vienai lietošanas reizei. Tās nevajadzētu lietot pa nakti (guļot). Tās nav jātīra, tādēļ Jūs netērēsiet lieku naudu uz kopšanas šķīdumiem. Pirms kontaktlēcu lietošanas ir ieteicams iepazīties ar pamācību, kā pareizi ir jākopj kontaktlēcas.

Parametri
Ražotājs: TopVue
Rādiuss (BC) : 8.50
diametrs (DIA): 14.20
Iepakojuma izmērs: 10 lēcas
Nomaiņas grafiks: 1 diena
Skābekļa caurlaidība: 26 Dk/t
Derīguma termiņš : 48 mēneši un vairāk
Ūdens saturs: 58%
Materiāls: Etafilcon A
Stipruma piedāvājums: -12.00 līdz +4.00
Piemērotas gulēšanai (nakts)?:
UV filtri:
Satur nātrija hialuronātu:

Atsauksmes (3)

90%
2x
1x
0x
0x
0x
Novērtē preces
100%
100%
Ainārs Dravnieks

Labas sajūtas. Gandrīz netraucē nesajūtamas.

90%
Lolita

Viegli ielikt acīs. Manuprāt, ideālas priekš dienas nēsāšanas.

80%
Santa

Ērti lietot, līdzi paņemt ar bez problēmām. kā par brīnumu, nevienu nenometu nost likšanas laikā, ar citām agrāk tā ir gadījies.... eh!

Komentāri (2)

Vai ir kādi jautājumi?

pilieni

Ilgvārs

acu pilienus kādus lietot var ar šitajām lēcām? baigi sausas acis ir, bet ne hroniski sausas. paldies par atbildi.

Atbilde

info@alensa.lv

Labdien, Jā, ar šīm var lietot acu pilienus profilaksei. Pilienus parasti iepilina pirms lēcu ielikšanas. Ja ārstēšana nozīmei, lūdzu konsultējieties ar ārstu. Ar cieņu, Alensa.lv komanda

Tēma

Rihards

Vai Jūs piegādājat šīs lēcas arī uz Vāciju?

Atbilde

info@alensa.lv

Labdien!

Diemžēl nē, no šī internetveikala Jūs varat veikt pasūtījumu ar piegādi uz Latviju. Ja vēlaties saņemt Vācijā, lūgums, veiciet pasūtījumu no mūsu vācu mājaslapas www.alensa.de

Lai jauka diena,

Alensa LV komanda

VISA Master Card AMERICAN EXPRESS DISCOVER PayPal DHL omniva
Top