TopVue Color - Turquoise - ar dioptriju (2 lēcas)

€12.99
100% iesaka
Šai precei piegāde ir par velti
Ir noliktavā
Paredzamais nosūtīšanas datums otrdiena 27.9. izvēlies atribūtus...
Pievienot pasūtījumam €7.79
Pievienot šķīdumu:
Pievienot šķīdumu:
Gelone Šķīdums 360 ml
€7.79
Šai precei piegāde ir par velti
€12.99
Dāvana par velti vērtībā līdz pat €9.99 uz pasūtījumiem virs €60.00
TopVue Color - Turquoise - ar dioptriju (2 lēcas)

Kosmētiskās krāsainās lēcas ar korekciju

Dioptriskās krāsainās lēcas ir krāsainās lēcas ar stipruma parametriem un ir domātas Jūsu redzes koriģēšanai. Koriģējošās lēcas parasti ir izrakstītas no optometrista vai oftalmoloģista puses. Receptē tiek norādīta visa nepieciešamā informācija lēcu iegādei un lēcu stiprums būs norādīts katrai lēcai (katrai acij). Tādēļ, pat tad, kad vēlaties iegādāties krāsainās dioptriskās lēciņas, Jums būs jāzina tieši Jums izrakstītie receptes parametri.

Par TopVue Color

Vai Jūs meklējat dabisku un daiļu acu krāsas maiņu, ko var apvienot kopā ar ērtuma sajūtu? Tad TopVue Color lēciņas ir Jūsu risinājums. Šo lēcu 3-toņu tehnoloģija nozīmē, ka lēcu izgatavošanas laikā krāsa ir pielietota vairākos slāņos un toņos, kas palīdz sasniegt dabisku izskatu. Šie toņi iekļauj tumšu apli, kas padara acis vizuāli lielākas un krāsu izteiktāku.

Mēneša TopVue Color – Turquoise (tirkīza) krāsainās lēcas ar dioptrijas stiprumu

Tirkīza krāsa ir ideāls kompromiss, kad nevarat izvēlēties starp ziliem vai zaļiem acu krāsas toņiem. Šīs tirkīza mēneša krāsainās lēcas ar dioptrijas koriģēšanu ir lieliskas ikdienas nēsāšanai vai īpašiem pasākumiem. Jūsu acis būs ar brīnišķu zaļgani zilu tropisko okeāna viļņu krāsas toņiem. Izbaudi dabisko acu krāsas maiņu un ērtu lietošanu kopā ar TopVue Color Turquoise krāsainajām kontaktlēcām!

TopVue Color lēcas ar dioptrisko stiprumu

Vai meklējiet dabisku un brīnišķīgu acu krāsas maiņu, apvienojot ērtu saderību ar Jūsu acīm? Tādā gadījumā, nemeklējiet vairs daudz, jo TopVue Color lēcas ir ideālā izvēle!

TopVue Color ir krāsainās kontaktlēcas ar dioptrisko koriģēšanu. Tās ir izgatavotas no hidrogēla materiāla, kas ir piesātināts ar lieliski efektīvu dabisko lubrikantu- nātrija hialuroātu. Pateicoties šim pievienojumam un 55% ūdens sastāvam, TopVue Color spēj uzturēt augstu mitrumu līmeni un sniegt maksimālo ērtību visas dienas garumā.

Bagāta un dziļa krāsa

Krāsas slāņi TopVue Color kontaktlēcās ir piemēroti ar 3Tones tehnoloģiju. Lēcas ir ar tumšu gredzena apli ap perimetru, kas vizuāli palielinās Jūsu acis. Krāsa pati par sevi ir piemērota 2 toņos, pārliecinoši nodrošinot lielisku pārklājumu un dabisku efektu.

Dienas nēsāšana un mēneša nomaiņa

TopVue Color ir domātas ikdienas lietošanai ar mēneša nomaiņas grafiku. Šīs lēcas NEDRĪKST nēsāt nepārtrauktā režīmā vai kamēr guļat. Pārliecinieties par to, ka lēcas ir izņemtas katras dienas beigās, dezinficētas, izmantojot daudzfunkcionālo lēcu šķīdumu, un uzglabājiet tās pa nakti lēcām piemērotā konteinerītī ar svaigu lēcu šķīdumu.

Krāsas maiņas gala rezultāts

Visu krāsaino kontaktlēcu gala rezultāts savā veidā ir atkarīgs no Jūsu dabiskās acu krāsas toņa. Protams, ir arī citi faktori, kas ietekmē krāsas gala rezultātu- apģērbs, aksesuāri, apgaismojums, utt.

Parametri - TopVue Color - Turquoise - ar dioptriju (2 lēcas)

Lēcas krāsa: Zils, Zaļa
Ražotājs: TopVue
Rādiuss (BC) : 8.60
Diametrs (DIA): 14.20
Iepakojuma izmērs: 2 lēcas
Derīguma termiņš : 24 mēneši un vairāk
Skābekļa caurlaidība: 28 Dk/t
Nomaiņas grafiks: 30 dienas
Ūdens saturs: 55%
Stipruma piedāvājums: -10.00 līdz -1.00
Materiāls: Methafilcon A
Piemērotas gulēšanai (nakts)?:
Produkta nosaukums: TopVue Color
UV filtri:
Medicīniska ierīce:

Visi šīs preces varianti:

Gelone Acu Pilieni 10 ml

Tūlītējs un ilglaicīgs atvieglojums

  • Nomierina sausas un jūtīgas acis
  • Izveido aizsargslāni, kas pasargā acis
  • Var izmantot visa veida kontaktlēcām
Cena tikai: €4.10 Ielikt grozā

Atsauksmes

100%
35 no mūsu klientiem iesaka šo preci

Komentāri

Vai ir kādi jautājumi?