TopVue Color - Honey - bez dioptrijas (2 lēcas)

€12.49
100% iesaka
Šai precei piegāde ir par velti
Ir noliktavā
Paredzamais nosūtīšanas datums piektdiena 3.2. izvēlies atribūtus...
Pievienot pasūtījumam €7.79
Pievienot šķīdumu:
Pievienot šķīdumu:
Gelone Šķīdums 360 ml
€7.79
Šai precei piegāde ir par velti
€12.49
Dāvana par velti vērtībā līdz pat €8.99 uz pasūtījumiem virs €60.00
TopVue Color - Honey - bez dioptrijas (2 lēcas)

Kosmētiskās krāsainās lēcas bez korekcijas

Ne dioptriskās jeb kosmētiskās krāsainās lēcas (vai arī tā saucamās plano krāsainās lēcas) ir lēciņas, kas nekoriģēs Jūsu redzi. Tās ir domātas tikai un vienīgi kosmētiskos nolūkos! Visiem tiem, kas vēlas iegādāties šāda veida kosmētiskās lēcas ir ieteicams acis nomērīt priekš 'plano' receptes- kas nozīmē, ka recepte būs ar nulles koriģēšanas parametriem. Profesionālais mērījums Jums palīdzēs noteikt, kuras lēcas Jūsu acīm būs visvairāk piemērotas un kuras lēcas tomēr nē.

Par TopVue Color

Vai Jūs meklējat dabisku un daiļu acu krāsas maiņu, ko var apvienot kopā ar ērtuma sajūtu? Tad TopVue Color lēciņas ir Jūsu risinājums. Šo lēcu 3-toņu tehnoloģija nozīmē, ka lēcu izgatavošanas laikā krāsa ir pielietota vairākos slāņos un toņos, kas palīdz sasniegt dabisku izskatu. Šie toņi iekļauj tumšu apli, kas padara acis vizuāli lielākas un krāsu izteiktāku.

Mēneša brūnās TopVue Color – Honey (medus) krāsainās lēcas

Viegli un ātri pārvērt savas acis brūnos toņos ar TopVue Color – Honey (medus krāsas) lēcām. Šīs kosmētiskās krāsainās kontaktlēcas apvieno brūnos lazdu krāsas (hazel) un medus (honey) krāsas toņus. Šāds toņu piedāvājums nodrošina dabisku tēlu un spēs efektīvi pārklāt Jūsu dabisko acu toņu krāsu. TopVue Color Honey ir lieliskas visiem gadījumiem un pasākumiem!

Kosmētiskās TopVue Color lēcas

Vai meklējiet dabisku un brīnišķīgu acu krāsas maiņu, apvienojot ērtu saderību ar Jūsu acīm? Tādā gadījumā, nemeklējiet vairs daudz, jo TopVue Color lēcas ir ideālā izvēle!

TopVue Color ir krāsainās kontaktlēcas bez dioptriskās koriģēšanas (plano). Tās ir izgatavotas no hidrogēla materiāla, kas ir piesātināts ar lieliski efektīvu dabisko lubrikantu- nātrija hialuroātu. Pateicoties šim pievienojumam un 55% ūdens sastāvam, TopVue Color spēj uzturēt augstu mitrumu līmeni un sniegt maksimālo ērtību visas dienas garumā.

Bagāta un dziļa krāsa

Krāsas slāņi TopVue Color kontaktlēcās ir piemēroti ar 3Tones tehnoloģiju. Lēcas ir ar tumšu gredzena apli ap perimetru, kas vizuāli palielinās Jūsu acis. Krāsa pati par sevi ir piemērota 2 toņos, pārliecinoši nodrošinot lielisku pārklājumu un dabisku efektu.

Dienas nēsāšana un mēneša nomaiņa

TopVue Color ir domātas ikdienas lietošanai ar mēneša nomaiņas grafiku. Šīs lēcas NEDRĪKST nēsāt nepārtrauktā režīmā vai kamēr guļat. Pārliecinieties par to, ka lēcas ir izņemtas katras dienas beigās, dezinficētas, izmantojot daudzfunkcionālo lēcu šķīdumu, un uzglabājiet tās pa nakti lēcām piemērotā konteinerītī ar svaigu lēcu šķīdumu.

Krāsas maiņas gala rezultāts

Visu krāsaino kontaktlēcu gala rezultāts savā veidā ir atkarīgs no Jūsu dabiskās acu krāsas toņa. Protams, ir ari citi faktori, kas ietekmē krāsas gala rezultātu- apģērbs, aksesuāri, apgaismojums, utt.

Parametri - TopVue Color - Honey - bez dioptrijas (2 lēcas)

Lēcas krāsa: Brūna
Ražotājs: TopVue
Rādiuss (BC) : 8.60
Diametrs (DIA): 14.20
Iepakojuma izmērs: 2 lēcas
Stipruma piedāvājums: 0
Derīguma termiņš : 24 mēneši un vairāk
Skābekļa caurlaidība: 28 Dk/t
Nomaiņas grafiks: 30 dienas
Ūdens saturs: 55%
Materiāls: Methafilcon A
Piemērotas gulēšanai (nakts)?:
Produkta nosaukums: TopVue Color
UV filtri:
Medicīniska ierīce:

Visi šīs preces varianti:

GUDRA
ALTERNATĪVA
Piegāde par velti
Favorite

TopVue Color - Brown - bez dioptrijas (2 lēcas)

Ir noliktavā
  • Bezdioptrijas krāsainās lēcas
  • Dabiska acu krāsas maiņa
  • Iemīļotās krāsainās lēcas
  • UV filtrs
  • Naudas atgriešanas garantija
Cena tikai: €12.49
GUDRA
ALTERNATĪVA

Gelone Acu Pilieni 10 ml

TŪLĪTĒJS UN ILGLAICĪGS ATVIEGLOJUMS

  • Nomierina sausas un jūtīgas acis
  • Izveido aizsargslāni, kas pasargā acis
  • Var izmantot visa veida kontaktlēcām
Cena tikai: €4.10 Ielikt grozā

Atsauksmes

100%
36 no mūsu klientiem iesaka šo preci atsauksmes nav pārbaudītas

Komentāri (1)

Vai ir kādi jautājumi?
Inese

Sveiki! Vai šīs medus krāsas kontaktlēcas nav pārāk dzeltenā tonī,jo vienas biju pasūtījusi un acis izskatījās,kā reptilijai ,nedabīgi dzeltenas

Atbilde info@alensa.lv

Labdien. Paldies par atstāto komentāru. Lēcu efekts ir atkarīgs lielā daudzumā no Jūsu dabiskās acu krāsas. Ja Jūsu acis ir gaišā krāsā, lēcu krāsas nokrāsa būs gaišāka, bet, ja Jūsu acis ir tumšā krāsā- lēcu krāsas nokrāsa būs tumšāka. Bildes šo lēcu aprakstā ir īstas, tādēļ pamanīsiet, ka lēcas ir vairāk brūnganas nekā dzeltenas. Ja Jums ir vēl jautājumi, lūdzu, sazinieties ar mums atkal.