TopVue Air Multifocal (3 kontaktlēcas) + Gelone Šķīdums 360 ml

€25.28
100% iesaka
Šai precei piegāde ir par velti
Ir noliktavā
TopVue Air Multifocal (3 lēcas)
Paredzamais nosūtīšanas datums trešdiena 29.3. izvēlies atribūtus...
Parastā cena €18.99
Gelone Šķīdums 360 ml
Paredzamais nosūtīšanas datums trešdiena 29.3. izvēlies atribūtus...
Parastā cena €7.79
Šai precei piegāde ir par velti
€26.78 €25.28
Dāvana par velti vērtībā līdz pat €8.59 uz pasūtījumiem virs €80.00

TopVue Air Multifocal Kontaktlēcas

TopVue Air Multifocal kontaktlēcas ir domātas cilvēkiem ar presbiopijas novirzi un ir izgatavotas no jaunākās paaudzes silikon-hidrogēla materiāla. TopVue Air Multifocal ir atpazīstamas augstā skābekļa caurlaidības un augstā ūdens sastāva dēļ. TopVue Air Multifocal konstrukcijai un dizainam piemīt vairākas optiskās zonas, kas garantē izcilas kvalitātes redzes vīziju visos attālumos, kā arī lielisku komforta sajūtu nēsāšanas laikā.

Šajā iepakojumā ir 3 kontaktlēcas un viens Gelone lēcu šķīdums, taču ir pieejami arī citi izmēri, piemēram, 6 kontaktlēcu, 6 kontaktlēcu+ Laim-Care šķīdums, 6 kontaktlēcu+ Gelone šķīdums, 3 kontaktlēcu un daudzu citu izmēru iepakojumos.

Naudas atgriešanas garantija

Izmēģinājāt TopVue kontaktlēcas un neesat ar tām apmierināts? Bez problēmām! Mēs Jums centīsimies sniegt atmaksu par iepakojumu, ja prasība atbilst mūsu TopVue naudas atgriešanas garantijai.

Ērts un efektīvs presbiopijas risinājums

Presbiopija ir acs slimība, kas rodas ar vecumu. Mazas presbiopijas novirzes pazīmes parādās apmēram 40 gadu vecumā un tā ir pilnīgi dabiska parādība! Acu lēcas elastības zuduma dēļ, cilvēka acs vairs nespēj vienmērīgi un patstāvīgi fokusēt uz tuviem un tāliem attālumiem. TopVue Air Multifocal kontaktlēcas spēj sniegt ērtu un piemērotu risinājumu šai redzes problēmai.

Skaidra redze visos attālumos

Firmas TopVue TopVue Air Multifocal kontaktlēcām piemīt daudzkārtējas optiskās zonas. Šis labojuma veids katras optiskajās zonas fiksētajos apļos pielieto acs dabiskās īpašības- acs zīlīte samazinās skatoties uz tuviem objektiem un paplašinās, skatoties uz tāliem attālumiem. Kontaktlēcas centrs ir fokusēts tuvredzības koriģēšanas gadījumā, bet tālredzības koriģēšanas gadījumā kontaktlēcas maliņas ir vairāk fokusētas.

Kuru no pielikumiem (ADD) Jums būtu jāizvēlas?

TopVue Air Multifocal kontaktlēcām piemīt 4 pielikumi jeb parametri. Gadījumā, ja nomērītie parametri ir 2 starp šiem 4, izvēlies to, kas ir zemāks. Ja nepieciešams, un tas palīdzēs atcerēties nākamajai reizei, dominējošajai acij ir jāizvēlas ar augstāku, bet ne-dominējošai acij ar zemāku vērtību.

Ērtība no pirmā brīža

TopVue Air Multifocal kontaktlēcas ir iepakotas speciālos iepakojumos, kuros ir iekļauti uzlabotas mitrināšanas vielas, nātrija hialuronāts, kas pilnībā sader ar dabisko cilvēka acs vidi. Tieši šī uzlabotā satura dēļ, TopVue Air Multifocal ir patīkamas un ērtas nēsāšanai jau no pirmās pielaikošanas reizes.

Pietiekami mitrinātas un lieliski elpojošas

To tehnoloģiski augsti attīstītais silikon-hidrogēla materiāls sniedz TopVue Air Multifocal izcili augstu skābekļa caurlaidību. Atmosfēriskā skābekļa transportēšana uz acs radzeni notiek caur mikroskopiskām daļiņām un kanāliem. Skābekļa caurlaidības pārnēsāšana ir 100 Dk / t.

Ūdens sastāvs ir ļoti svarīgs un noteicošs faktors veselīgām kontaktlēcām. TopVue Air Multifocal piemīt 45% ūdens sastāvs. Ar to augsto ūdens sastāvu, tās spēj noturēt mitrināšanas līmeni visas dienas garumā. Ūdens saturs, kāds ir atrodams TopVue Air Multifocal spēj arī samazināt netīrumu nosēdumus uz lēcu virsmas.

Parametri - TopVue Air Multifocal (3 lēcas)

Ražotājs: TopVue
Rādiuss (BC) : 8.60
Diametrs (DIA): 14.20
Iepakojuma izmērs: 3 lēcas
ADD (pievienotais) stiprums: +1.00, +1.50, +2.00, +2.50
Skābekļa caurlaidība: 100 Dk/t
Derīguma termiņš : 24 mēneši un vairāk
Nomaiņas grafiks: 30 dienas
Ūdens saturs: 45%
Stipruma piedāvājums: -12.00 līdz +6.00
Materiāls: Innofilcon A
Piemērotas gulēšanai (nakts)?:
UV filtri:
Produkta nosaukums: TopVue Air Multifocal
Satur nātrija hialuronātu:
Medicīniska ierīce:

Parametri - Gelone Šķīdums 360 ml

Ražotājs: Soleko
Kopšanas šķīdumu veidi : Daudzfunkciju
Iepakojuma apjoms: 360 ml
Derīguma termiņš : 12 mēneši un vairāk
Lietošana pēc atvēršanas: 3 mēneši
Satur nātrija hialuronātu:
Konservanti:
Medicīniska ierīce:

Atsauksmes

100%
36 no mūsu klientiem iesaka šo preci atsauksmes nav pārbaudītas

Komentāri

Vai ir kādi jautājumi?