€ 0

Jūsu groziņā ir sekojošās preces:

Jūsu groziņš pagaidām ir tukšs

Iet uz savu groziņu

TopVue Air Multifocal (3 kontaktlēcas)

€21.83 €18.99
100%
Ir noliktavā
attributesPrimary1

ceturtdiena 26.4.

Tīrītājs
blank

TopVue Air Multifocal ir silikon-hidrogēla kontaktlēcas, paredzētas presbiospijas koriģēšanai. To uzlabotais dizains palīdz nodrošināt skaidru un asu redzi visos attālumos. Un augstā skābekļa caurlaidība, salikumā ar augsto ūdens sastāvu, nodrošina visas dienas komfortu. Naudas atgriešanas garantija

Piegāde

DHL
1–2 Dienas €4,99
omniva
3–4 Dienas €2,99
€21.83 €18.99
Piegāde par velti pasūtījumiem virs 39€
Dāvanas par velti pasūtījumiem virs 60€
Naudas atgriešanas garantija

TopVue Air Multifocal Kontaktlēcas

TopVue Air Multifocal kontaktlēcas ir domātas cilvēkiem ar presbiopijas novirzi un ir izgatavotas no jaunākās paaudzes silikon-hidrogēla materiāla. TopVue Air Multifocal ir atpazīstamas augstā skābekļa caurlaidības un augstā ūdens sastāva dēļ. TopVue Air Multifocal konstrukcijai un dizainam piemīt vairākas optiskās zonas, kas garantē izcilas kvalitātes redzes vīziju visos attālumos, kā arī lielisku komforta sajūtu nēsāšanas laikā.

Jums arī ir iespēja iegādāties lielāku iepakojumu mēneša multifokālajām lēcām, TopVue Air Multifocal, tādejādi ietaupot naudu un laiku.

Naudas atgriešanas garantija

Ja kontaktlēcas nesniedz Jūsu gaidas un cerības, Jūs varat atgriezt 2 nelietotas lēcas 365 dienu laikā no piegādes datuma, un par pilnu atmaksu. Vairāk informācijas...

Ērts un efektīvs presbiopijas risinājums

Presbiopija ir acs slimība, kas rodas ar vecumu. Mazas presbiopijas novirzes pazīmes parādās apmēram 40 gadu vecumā un tā ir pilnīgi dabiska parādība! Acu lēcas elastības zuduma dēļ, cilvēka acs vairs nespēj vienmērīgi un patstāvīgi fokusēt uz tuviem un tāliem attālumiem. TopVue Air Multifocal kontaktlēcas spēj sniegt ērtu un piemērotu risinājumu šai redzes problēmai.

Skaidra redze visos attālumos

TopVue Air Multifocal kontaktlēcām piemīt daudzkārtējas optiskās zonas. Šis labojuma veids katras optiskajās zonas fiksētajos apļos pielieto cas dabiskās īpašības- acs zīlīte samazinās skatoties uz tuviem objektiem un paplašinās, skatoties uz tāliem attālumiem. Kontatklēcas centrs ir fokusēts tuvredzības koriģēšanas gadījumā, bet tālredzības koriģēšanas gadījumā kontaktlēcas maliņas ir vairāk fokusētas.

Kuru no pielikumiem (ADD) Jums būtu jāizvēlas?

TopVue Air Multifocal kontaktlēcām piemīt 4 pielikumi jeb parametri. Gadījumā, ja nomērītie parametri ir 2 starp šiem 4, izvēlies to, kas ir zemāks. Ja nepieciešams, un tas palīdzēs atcerēties nākamajai reizei, dominējošajai acij ir jāizvēlas ar augstāku, bet ne-dominējošai acij ar zemāku vērtību.

Ērtība no pirmā brīža

TopVue Air Multifocal kontaktlēcas ir iepakotas speciālos iepakojumos, kuros ir iekļauti uzlabotas mitrināšanas vielas, nātrija hialuronāts, kas pilnībā sader ar dabisko cilvēka acs vidi. Tieši šī uzlabotā satura dēļ, TopVue Air Multifocal ir patīkamas un ērtas nēsāšanai jau no pirmās pielaikošanas reizes.

Pietiekami mitrinātas un lieliski elpojošas

highly breathable and sufficient hydration

To tehnoloģiski augsti attīstītais silikon-hidrogēla materiāls sniedz TopVue Air Multifocal izcili augstu skābekļa caurlaidību. Atmosfēriskā skābekļa transportēšana uz acs radzeni notiek caur mikroskopiskām daļiņām un kanāliem. Skābekļau caurlaidības pārnēsāšana ir 100 Dk / t.

Ūdens sastāvs ir ļoti svarīgs un noteicošs faktors veselīgām kontaktlēcām. TopVue Air Multifocal piemīt 45% ūdens sastāvs. Ar to augsto ūdens sastāvu, tās spēj noturēt mitrināšanas līmeni visas dienas garumā. Ūdens saturs, kāds ir atrodams TopVue Air Multifocal spēj arī samazināt netīrumu nosēdumus uz lēcu virsmas.

Parametri
Stiprums (Power): no +6.00 līdz -12.00
Derīguma Termiņš: 32 mēneši un vairāk
Nomaiņas grafiks : 30 dienas
Lubrikācija ar nātrija hialuronātu:
Materiāls: Innofilcon A
Piemērotas gulēšanai (nakts)?:
Ūdens saturs: 45%
Skābekļa caurlaidība: 100 Dk/t
Diametrs (DIA): 14.2
UV filtrs:
Iepakojuma apjoms: 3 lēcas
Rādius (BC): 8.6

Atsauksmes (2)

Novērtē preces
100%
70%
Kristīna

Es gan mēģināju, man ne visai patika. Mož prosta acis nav vēl pieradušas. A par piegādi- bez problēmām, kurjers atveda, kā bija norādījis.

80%
Dainis

Laba kvalitāte. žēl, ka atlaižu nav bieži!

Komentāri (2)

Vai ir kādi jautājumi?

Tēma

Aldis

Pasūtīju lēcas multifokālas no tip vue, bet man par stipras . Laikam ka neto stiprumu paņēmu. Var kautkā apmainīt vai pa atlaidei citas paņemt?

Atbilde

info@alensa.lv

Labdien, Jā, protams to var izdarīt. Kā tieši, lūdzu ieskatieties šeit: https://www.alensa.lv/…acijumi.html un šeit: https://www.alensa.lv/…-topvue.html Ar cieņu, Alensa.lv komanda

VISA Master Card AMERICAN EXPRESS DISCOVER PayPal DHL omniva