€ 0

Jūsu groziņā ir sekojošās preces:

Jūsu groziņš pagaidām ir tukšs

Iet uz savu groziņu

TopVue Air Multifocal (3 lēcas)

€21.90 €18.99
83%
Šai precei piegāde ir par velti
Ir noliktavā
Paredzamais nosūtīšanas datums pirmdiena 2.11. izvēlies atribūtus...
Pievienot pasūtījumam
€6,29
Šai precei piegāde ir par velti
€21.90 €18.99
Komplekta piedāvājumi
PIEGĀDE PAR VELTI uz visām kontaktlēcām, brillēm un saulesbrillēm!
Dāvanas par velti pasūtījumiem virs 60€

TopVue Air Multifocal Kontaktlēcas

TopVue Air Multifocal kontaktlēcas ir domātas cilvēkiem ar presbiopijas novirzi un ir izgatavotas no jaunākās paaudzes silikon-hidrogēla materiāla. TopVue Air Multifocal ir atpazīstamas augstā skābekļa caurlaidības un augstā ūdens sastāva dēļ. TopVue Air Multifocal konstrukcijai un dizainam piemīt vairākas optiskās zonas, kas garantē izcilas kvalitātes redzes vīziju visos attālumos, kā arī lielisku komforta sajūtu nēsāšanas laikā.

Šajā iepakojumā ir 3 kontaktlēcas, taču ir pieejami arī citi izmēri, piemēram, 6 kontaktlēcu, 6 kontaktlēcu+ Laim-Care šķīdums, 6 kontaktlēcu+ Gelone šķīdums, 1 kontaktlēcu un daudzu citu izmēru iepakojumos.

Naudas atgriešanas garantija

Izmēģinājāt TopVue kontaktlēcas un neesat ar tām apmierināts? Bez problēmām! Mēs Jums centīsimies sniegt atmaksu par iepakojumu, ja prasība atbilst mūsu TopVue naudas atgriešanas garantijai.

Ērts un efektīvs presbiopijas risinājums

Presbiopija ir acs slimība, kas rodas ar vecumu. Mazas presbiopijas novirzes pazīmes parādās apmēram 40 gadu vecumā un tā ir pilnīgi dabiska parādība! Acu lēcas elastības zuduma dēļ, cilvēka acs vairs nespēj vienmērīgi un patstāvīgi fokusēt uz tuviem un tāliem attālumiem. TopVue Air Multifocal kontaktlēcas spēj sniegt ērtu un piemērotu risinājumu šai redzes problēmai.

Skaidra redze visos attālumos

Firmas TopVue TopVue Air Multifocal kontaktlēcām piemīt daudzkārtējas optiskās zonas. Šis labojuma veids katras optiskajās zonas fiksētajos apļos pielieto acs dabiskās īpašības- acs zīlīte samazinās skatoties uz tuviem objektiem un paplašinās, skatoties uz tāliem attālumiem. Kontaktlēcas centrs ir fokusēts tuvredzības koriģēšanas gadījumā, bet tālredzības koriģēšanas gadījumā kontaktlēcas maliņas ir vairāk fokusētas.

Kuru no pielikumiem (ADD) Jums būtu jāizvēlas?

TopVue Air Multifocal kontaktlēcām piemīt 4 pielikumi jeb parametri. Gadījumā, ja nomērītie parametri ir 2 starp šiem 4, izvēlies to, kas ir zemāks. Ja nepieciešams, un tas palīdzēs atcerēties nākamajai reizei, dominējošajai acij ir jāizvēlas ar augstāku, bet ne-dominējošai acij ar zemāku vērtību.

Ērtība no pirmā brīža

TopVue Air Multifocal kontaktlēcas ir iepakotas speciālos iepakojumos, kuros ir iekļauti uzlabotas mitrināšanas vielas, nātrija hialuronāts, kas pilnībā sader ar dabisko cilvēka acs vidi. Tieši šī uzlabotā satura dēļ, TopVue Air Multifocal ir patīkamas un ērtas nēsāšanai jau no pirmās pielaikošanas reizes.

Pietiekami mitrinātas un lieliski elpojošas

To tehnoloģiski augsti attīstītais silikon-hidrogēla materiāls sniedz TopVue Air Multifocal izcili augstu skābekļa caurlaidību. Atmosfēriskā skābekļa transportēšana uz acs radzeni notiek caur mikroskopiskām daļiņām un kanāliem. Skābekļa caurlaidības pārnēsāšana ir 100 Dk / t.

Ūdens sastāvs ir ļoti svarīgs un noteicošs faktors veselīgām kontaktlēcām. TopVue Air Multifocal piemīt 45% ūdens sastāvs. Ar to augsto ūdens sastāvu, tās spēj noturēt mitrināšanas līmeni visas dienas garumā. Ūdens saturs, kāds ir atrodams TopVue Air Multifocal spēj arī samazināt netīrumu nosēdumus uz lēcu virsmas.

Atceries!

Ja Jums ir nepieciešami dažādi stipruma parametri katrai acij, tad ir jāpasūta divi iepakojumi. Ja ir vienādi parametri abām acīm, tad izvēlies vienu iepakojumu. Šīs kontaktlēcas ir jālieto ar kopšanas šķīdumu un jāuzglabā kontaktlēcu konteinerītī – konteinerītis parasti ir pieejams kopā ar kopšanas šķīduma iepakojumu. Izvēlies savu lēcu šķīdumu jau tagad!

Parametri
Ražotājs: TopVue
Rādiuss (BC) : 8.60
Diametrs (DIA): 14.20
Iepakojuma izmērs: 3 lēcas
ADD (pievienotais) stiprums: +1.00, +1.50, +2.00, +2.50
Skābekļa caurlaidība: 100 Dk/t
Derīguma termiņš : 24 mēneši un vairāk
Nomaiņas grafiks: 30 dienas
Ūdens saturs: 45%
Stipruma piedāvājums: -12.00 līdz +6.00
Materiāls: Innofilcon A
Piemērotas gulēšanai (nakts)?:
UV filtri:
Produkta nosaukums: TopVue Air Multifocal
Satur nātrija hialuronātu:

Atsauksmes (3)

83%
1x
2x
0x
0x
0x
Novērtē preces
100%
100%

Paldies! Ātra piegāde. Tālumā ļoti labi,tuvumā nedaudz jāpierod. Ieliku lēcas, ļoti ērtas ,nejūtamas, ļoti gludas.patīk.

80%

Laba kvalitāte. žēl, ka atlaižu nav bieži!

70%

Es gan mēģināju, man ne visai patika. Mož prosta acis nav vēl pieradušas. A par piegādi- bez problēmām, kurjers atveda, kā bija norādījis.

Komentāri (3)

Vai ir kādi jautājumi?

Tēma

Ainārs

Kāds ir lēcas centra biezums?

Atbilde

info@alensa.lv

Labdien! Diemžēl ražotājs šādu informāciju nesniedz :(

Tēma

Ainārs Dravnieks

Produkts labs. Braukt ar mašīnu krēslā un tumsā lieliski bet lasīt ne visai. Pasūtīju -0.5 ADD +1.50 . Kādus lielumus pamainīt lai būtu labi braukt ar auto un arī lasīt? Brilles -0.5 ADD +1.75.

Atbilde

info@alensa.lv

Dear Ainārs, thank you for your question. We'd strongly advise you to consult with an optician, who can find the right fit for you, since the power of dioptries of glasses and contact lenses may differ. It could be multifocal contact lenses. Hoping for your understanding

Уважаемый Аинар! Благодарим Вас за вопрос. Мы настоятельно рекомендуем обратиться к оптометристу, который в ходе консультации сможет подобрать подходящие линзы. Возможно, что Вам подберут мультифокальные линзы. Надеемся на Ваше понимание.

Tēma

Aldis

Pasūtīju lēcas multifokālas no tip vue, bet man par stipras . Laikam ka neto stiprumu paņēmu. Var kautkā apmainīt vai pa atlaidei citas paņemt?

Atbilde

info@alensa.lv

Labdien, Jā, protams to var izdarīt. Kā tieši, lūdzu ieskatieties šeit: https://www.alensa.lv/…acijumi.html un šeit: https://www.alensa.lv/…-topvue.html Ar cieņu, Alensa.lv komanda

VISA Master Card AMERICAN EXPRESS DISCOVER PayPal DHL omniva