TopVue Air for Astigmatism (3 kontaktlēcas) + AQ Pure šķīdums 360 ml

€21.58
100% iesaka
Šai precei piegāde ir par velti
Ir noliktavā
TopVue Air for Astigmatism (3 lēcas)
Paredzamais nosūtīšanas datums piektdiena 7.10. izvēlies atribūtus...
Parastā cena €16.59
AQ Pure šķīdums 360 ml
Paredzamais nosūtīšanas datums piektdiena 7.10. izvēlies atribūtus...
Parastā cena €6.89
Šai precei piegāde ir par velti
€23.48 €21.58
Dāvana par velti vērtībā līdz pat €9.99 uz pasūtījumiem virs €60.00

TopVue Air for Astigmatism- toriskās kontaktlēcas

TopVue Air for Astigmatism kontaktlēcas ir no firmas TopVue- toriskās lēcas ir izgatavotas no izcilā silikon-hidrogēla materiāla. TopVue Air for Astigmatism ir atpazīstamas tieši to augstās skābekļa caurlaidības un ūdens sastāva dēļ. Abas šīs īpašības nodrošina ērtību un redzes skaidrumu. Progresīvais TopVue Air for Astigmatism dizains sniedz stabilu kontaktlēcas novietojumu uz Jūsu acs, sniedzot izcilu un perfektu redzi visas dienas garumā.

Šajā iepakojumā ir 3 kontaktlēcas, taču ir pieejami arī citi izmēri, piemēram, 6 kontaktlēcu un 1 kontaktlēcu iepakojumos.

Naudas atgriešanas garantija

Izmēģinājāt TopVue kontaktlēcas un neesat ar tām apmierināts? Bez problēmām! Mēs Jums centīsimies sniegt atmaksu par iepakojumu, ja prasība atbilst mūsu TopVue naudas atgriešanas garantijai.

Kā strādā TopVue Air for Astigmatism kontaktēcas?

TopVue Air for Astigmatism kontaktlēcām piemīt stabilizējošā tehnoloģija, kuru sauc par SHT PrismBallast, un kura spēj perfekti nodrošināt kontaktlēcas atrašanos uz acs. SHT PrismBallast dizains padara lēcas lejāko daļu biezāku, izmantojot pievilkšanās spēku un nodrošinot perfekto novietojumu uz Jūsu acs. Šī tehnoloģija neatļauj lieku lēcas kustību un grozīšanos uz Jūsu acs, jo balasta masa tiek izplatīta unikālā veidā.

Tieši to īpašo formu un svara izplatīšanās dēļ, TopVue Air for Astigmatism kontaktlēcas nodrošina vieglu acs plakstiņu kustību pāri visai acs ābola zonai. Acs dabiskais mirkšķināšanas process palīdz lēcai nostabilizēties. Kontaktlēcas sadarbojas ar īpašo Jūsu acu augšējo un lejējo plakstiņu dabisko kustību- un tas palīdz noturēt kontaktlēcas to pareizajā vietā.

Lielisks komforts no paša sākuma

TopVue Air for Astigmatism kontaktlēcas ir iepakotas individuālos iepakojumos kopā ar šķīdumu kas ir spēcināts ar nātrija hialuronātu. Nātrija hialuronātam piemīt īpatnēja spēja-pilnībā saderēt ar acs fizioloģisko vidi. Pateicoties tam, TopVue Air for Astigmatism kontaktlēcas ir ērtas no pirmās nēsāšanas reizes.

Elpojošas un pietiekami mitrinātas

Inovatīvā silikon-hidrogēla materiāla tehnoloģija atļauj TopVue Air for Astigmatism kontaktlēcām pārnēsāt atmosfēras skābekli uz acs radzeni ļoti lielā ātrumā caur to mikroskopiskajiem kanāliem. Šī īpašība (pārnēsāt skābekli) ir mērāma ar 100 Dk/t tikai TopVue Air for Astigmatism kontaktlēcām. Vēl viens svarīgs fakts, kas jāņem vērā, kad iegādājies kontaktlēcas, ir to ūdens sastāvs. TopVue Air for Astigmatism satur 45% ūdens. Pateicoties to augstajam ūdens sastāvam, tās ir pietiekami mitrinātas visas dienas garumā un spēj arī samazināt nosēdumu un infekcijas risku uz Jūsu lēcām.

Atceries!

Ja Jums ir nepieciešami dažādi stipruma parametri katrai acij, tad ir jāpasūta divi iepakojumi. Ja ir vienādi parametri abām acīm, tad izvēlies vienu iepakojumu. Šīs kontaktlēcas ir jālieto ar kopšanas šķīdumu un jāuzglabā kontaktlēcu konteinerītī - konteinerītis parasti ir pieejams kopā ar kopšanas šķīduma iepakojumu. Izvēlies savu lēcu šķīdumu jau tagad!

Parametri - TopVue Air for Astigmatism (3 lēcas)

Ražotājs: TopVue
Rādiuss (BC) : 8.60
Diametrs (DIA): 14.20
Iepakojuma izmērs: 3 lēcas
Skābekļa caurlaidība: 100 Dk/t
Derīguma termiņš : 24 mēneši un vairāk
Nomaiņas grafiks: 30 dienas
Ūdens saturs: 45%
Cilindra papildu jauda: -0.75 līdz -2.25
Stipruma piedāvājums: -12.00 līdz +6.00
Materiāls: Innofilcon A
Piemērotas gulēšanai (nakts)?:
UV filtri:
Produkta nosaukums: TopVue Air for Astigmatism
Satur nātrija hialuronātu:
Medicīniska ierīce:

Parametri - AQ Pure šķīdums 360 ml

Ražotājs: Optoflex
Kopšanas šķīdumu veidi : Daudzfunkciju
Iepakojuma apjoms: 360 ml
Derīguma termiņš : 12 mēneši un vairāk
Lietošana pēc atvēršanas: 3 mēneši
Satur nātrija hialuronātu:
Konservanti:
Medicīniska ierīce:

Atsauksmes

100%
36 no mūsu klientiem iesaka šo preci

Komentāri

Vai ir kādi jautājumi?