TopVue Air (6 lēcas)

€17.19
96% iesaka
Šai precei piegāde ir par velti
Ir noliktavā
Paredzamais nosūtīšanas datums trešdiena 29.3. izvēlies atribūtus...
Pievienot pasūtījumam €6.29
Pievienot šķīdumu:
Pievienot šķīdumu:
Gelone Šķīdums 360 ml
€7.79
€6.29
Šai precei piegāde ir par velti
€17.19
Dāvana par velti vērtībā līdz pat €8.59 uz pasūtījumiem virs €80.00

TopVue Air mēneša kontaktlēcas

TopVue Air ir jaunākās paaudzes uzlabotās silikon-hidrogēla kontaktlēcas no firmas TopVue. Šīm lēcām piemīt izcila elpošanas īpašība un spēj nodrošināt nepieciešamo ūdens sastāvu. Jaunais lēcu dizains un tehnoloģija garantē lielisku ērtību un veselīgu nēsāšanu.

Šajā iepakojumā ir 6 kontaktlēcas, taču ir pieejami arī citi izmēri, piemēram, 1 kontaktlēca, 1+1 kontaktlēcu, 6 kontaktlēcas +Laim-Moisture aerosols, 6 kontaktlēcas + Gelone šķīdums, 6 kontaktlēcas + Laim-Care šķīdums, 6 kontaktlēcas + AQ Pure šķīdums un 2x6 kontaktlēcu iepakojumos.

Naudas atgriešanas garantija

Izmēģinājāt TopVue kontaktlēcas un neesat ar tām apmierināts? Bez problēmām! Mēs Jums centīsimies sniegt atmaksu par iepakojumu, ja prasība atbilst mūsu TopVue naudas atgriešanas garantijai.

Dienas nēsāšana

TopVue Air mēneša kontaktlēcas ir domātas dienas nēsāšanai ar 30 dienu apmaiņas periodu. Pa nakti šīs lēcas ir jāizņem ārā un jāuzglabā kontaktlēcu konteinerītī, kas ir piepildīts ar kopšanas šķīdumu.

Ērtība no paša sākuma

TopVue Air mēneša kontaktlēcas ir iepakotas mazās paciņās. Šis šķīdums ir stiprināts ar pievienoto nātrija hialuronātu. Nātrija hialuronāts ir viena no visefektīvākajām mitrinošajām vielām, kas ir ļoti saderīga un piemērota acs fizioloģiskajai videi. Šī viela ir pilnīgi dabiska cilvēkam, diskomforta vai nepatīkama sajūta netiek izraisīta nēsāšanas laikā (kā to varētu izraisīt citas mitrināšanas vielas).

Ļoti elpojošas kontaktlēcas

Mūsdienu progresīvā tehnoloģija ar silikon-hidrogēla materiālu apvienību spēj nodrošināt TopVue Air izcili augstu skābekļa caurlaidību. Atmosfēriskā skābekļa transportēšana uz acs radzeni notiek caur mikroskopiskām daļiņām un kanāliem. Skābekļa caurlaidības pārnēsāšana TopVue Air ir 100 Dk / t.

Pietiekami mitrinātas kontaktlēcas veselām acīm

Ūdens sastāvs ir ļoti svarīgs un noteicošs faktors veselīgām kontaktlēcām. TopVue Air piemīt 45% ūdens sastāvs. Ar to augsto ūdens sastāvu, tās spēj noturēt mitrināšanas līmeni visas dienas garumā. Ūdens saturs, kāds ir atrodams TopVue Air spēj arī samazināt netīrumu nosēdumus uz lēcu virsmas.

Atceries!

Ja Jums ir nepieciešami dažādi stipruma parametri katrai acij, tad ir jāpasūta divi iepakojumi. Ja ir vienādi parametri abām acīm, tad izvēlies vienu iepakojumu. Šīs kontaktlēcas ir jālieto ar kopšanas šķīdumu un jāuzglabā kontaktlēcu konteinerītī - konteinerītis parasti ir pieejams kopā ar kopšanas šķīduma iepakojumu. Izvēlies savu lēcu šķīdumu jau tagad!

Parametri - TopVue Air (6 lēcas)

Ražotājs: TopVue
Rādiuss (BC) : 8.60
Diametrs (DIA): 14.20
Iepakojuma izmērs: 6 lēcas
Skābekļa caurlaidība: 100 Dk/t
Derīguma termiņš : 24 mēneši un vairāk
Nomaiņas grafiks: 30 dienas
Ūdens saturs: 45%
Stipruma piedāvājums: -12.00 līdz +8.00
Materiāls: Innofilcon A
Piemērotas gulēšanai (nakts)?:
UV filtri:
Produkta nosaukums: TopVue Air
Satur nātrija hialuronātu:
Medicīniska ierīce:

Gelone Acu Pilieni 10 ml

TŪLĪTĒJS UN ILGLAICĪGS ATVIEGLOJUMS

  • Nomierina sausas un jūtīgas acis
  • Izveido aizsargslāni, kas pasargā acis
  • Var izmantot visa veida kontaktlēcām
Cena tikai: €4.10 Ielikt grozā

Atsauksmes

96%
45 no mūsu klientiem iesaka šo preci atsauksmes nav pārbaudītas

Komentāri (6)

Vai ir kādi jautājumi?
Kārlis B.V.

Skatos pēc atsauksmēm i pa šito saitu- a kā ir, ja pasūtīšu tagad martā uz pakomātu? nesasals lēcas? Baigi auksti tacū!!!

Atbilde info@alensa.lv

Labdien, Saprotams, ka aukstumu mēs nekādi nespējam kontrolēt. Daži Pakomāti atrodas iekšā iepirkšanās centros, taču citi atrodas ārpusē. Ja neesat pārliecināts par drošību, lūdzu, Jums ir iespēja pasūtīt ar kurjeru uz mājām, un par to nav papildus maksa :) Lai jauka iepirkšanās, Alensa.lv komanda

Katrīna L.

Skatījos ilgi un tad izlēmu pasūtīt. Tā ne visai, acīm diemžēl neiepatikās... bet firma apmainīja pret citām, paldies par to. Apkalpošana laba, lēcas tā ne visai derēja.

Лена

Здравствуйте. заказала себе попробовать, не очень то подошли к моим глазам. Я отослала обратно и всю денюжку вернули мне обратно. спасибо за это! другой раз побробую другие линзы.

Gatis

Labas un nav dārgas, patīk pašam.

Rustams

Superīga apkalpošana! Tik ātri un izpalīdzīgi- pat tad, kad uztaisīju nepareizu pasūtījumu, izpalīdzīgie darbinieki visu man safiksēja.

Ligita

Labas, ērtas kontaktlēcas. Nesen izmēģināju TopVue zīmolu, cenas patīkamas un acīm ar viss oki.