TopVue Air (6 kontaktlēcas) + LAIM-CARE Šķīdums 400 ml

€24.68
100% iesaka
Šai precei piegāde ir par velti
Ir noliktavā
TopVue Air (6 lēcas)
Paredzamais nosūtīšanas datums pirmdiena 27.3. izvēlies atribūtus...
Parastā cena €17.19
LAIM-CARE Šķīdums 400 ml
Paredzamais nosūtīšanas datums pirmdiena 27.3. izvēlies atribūtus...
Parastā cena €9.99

Citi iepakojumi:

Šai precei piegāde ir par velti
€27.18 €24.68
Dāvana par velti vērtībā līdz pat €8.59 uz pasūtījumiem virs €80.00

TopVue Air mēneša kontaktlēcas

TopVue Air ir jaunākās paaudzes uzlabotās silikon-hidrogēla kontaktlēcas no firmas TopVue. Šīm lēcām piemīt izcila elpošanas īpašība un spēj nodrošināt nepieciešamo ūdens sastāvu. Jaunais lēcu dizains un tehnoloģija garantē lielisku ērtību un veselīgu nēsāšanu.

Šajā iepakojumā ir 6 kontaktlēcas un 1 Laim-Care lēcu šķīdums, taču ir pieejami arī citi izmēri, piemēram, 2x6 kontaktlēcu, 1 kontaktlēcu, 1+1 kontaktlēcu, 6 kontaktlēcas + Laim-Moisture aerosols, 6 kontaktlēcas + Gelone šķīdums, 6 kontaktlēcas + AQ Pure šķīdums un 6 kontaktlēcu iepakojumos.

Naudas atgriešanas garantija

Izmēģinājāt TopVue kontaktlēcas un neesat ar tām apmierināts? Bez problēmām! Mēs Jums centīsimies sniegt atmaksu par iepakojumu, ja prasība atbilst mūsu TopVue naudas atgriešanas garantijai.

Dienas nēsāšana

TopVue Air mēneša kontaktlēcas ir domātas dienas nēsāšanai ar 30 dienu apmaiņas periodu. Pa nakti šīs lēcas ir jāizņem ārā un jāuzglabā kontaktlēcu konteinerītī, kas ir piepildīts ar kopšanas šķīdumu.

Ērtība no paša sākuma

TopVue Air mēneša kontaktlēcas ir iepakotas mazās paciņās. Šis šķīdums ir stiprināts ar pievienoto nātrija hialuronātu. Nātrija hialuronāts ir viena no visefektīvākajām mitrinošajām vielām, kas ir ļoti saderīga un piemērota acs fizioloģiskajai videi. Šī viela ir pilnīgi dabiska cilvēkam, diskomforta vai nepatīkama sajūta netiek izraisīta nēsāšanas laikā (kā to varētu izraisīt citas mitrināšanas vielas).

Ļoti elpojošas kontaktlēcas

Mūsdienu progresīvā tehnoloģija ar silikon-hidrogēla materiālu apvienību spēj nodrošināt TopVue Air izcili augstu skābekļa caurlaidību. Atmosfēriskā skābekļa transportēšana uz acs radzeni notiek caur mikroskopiskām daļiņām un kanāliem. Skābekļa caurlaidības pārnēsāšana TopVue Air ir 100 Dk / t.

Pietiekami mitrinātas kontaktlēcas veselām acīm

Ūdens sastāvs ir ļoti svarīgs un noteicošs faktors veselīgām kontaktlēcām. TopVue Air piemīt 45% ūdens sastāvs. Ar to augsto ūdens sastāvu, tās spēj noturēt mitrināšanas līmeni visas dienas garumā. Ūdens saturs, kāds ir atrodams TopVue Air spēj arī samazināt netīrumu nosēdumus uz lēcu virsmas.

Atceries!

Ja Jums ir nepieciešami dažādi stipruma parametri katrai acij, tad ir jāpasūta divi iepakojumi. Ja ir vienādi parametri abām acīm, tad izvēlies vienu iepakojumu. Šīs kontaktlēcas ir jālieto ar kopšanas šķīdumu un jāuzglabā kontaktlēcu konteinerītī - konteinerītis parasti ir pieejams kopā ar kopšanas šķīduma iepakojumu. Izvēlies savu lēcu šķīdumu jau tagad!

Parametri - TopVue Air (6 lēcas)

Ražotājs: TopVue
Rādiuss (BC) : 8.60
Diametrs (DIA): 14.20
Iepakojuma izmērs: 6 lēcas
Skābekļa caurlaidība: 100 Dk/t
Derīguma termiņš : 24 mēneši un vairāk
Nomaiņas grafiks: 30 dienas
Ūdens saturs: 45%
Stipruma piedāvājums: -12.00 līdz +8.00
Materiāls: Innofilcon A
Piemērotas gulēšanai (nakts)?:
UV filtri:
Produkta nosaukums: TopVue Air
Satur nātrija hialuronātu:
Medicīniska ierīce:

Parametri - LAIM-CARE Šķīdums 400 ml

Ražotājs: Esoform
Kopšanas šķīdumu veidi : Daudzfunkciju
Iepakojuma apjoms: 400 ml
Derīguma termiņš : 12 mēneši un vairāk
Lietošana pēc atvēršanas: 3 mēneši
Satur nātrija hialuronātu:
Konservanti:
Medicīniska ierīce:

Atsauksmes

100%
36 no mūsu klientiem iesaka šo preci atsauksmes nav pārbaudītas

Komentāri (3)

Vai ir kādi jautājumi?
Anonīms

Labdien ! Sakiet ludzu, kada krasa sim lecam?

Atbilde info@alensa.lv

Paldies par Jūsu ļoti labo jautājumu.🙂 Šīs lēcas ir caurspīdīgas, bezkrāsainas.

Renārs Malnis

vēlos pasūtīt 2 dažādu stiprumus, vajag tā lai pa trim paciņā būtu. a man uzrāda dubultu summu! kāpēc nevaru izvēlēties pa trīs a rāda 6 lēcas katram stiprumam???

Atbilde info@alensa.lv

Labrīt, Šajā iepakojumā ir viens iepakojums ar TopVue Air kontaktlēcām, kurā ir 6 lēcas un viens Laim-Care šķīdums 400ml. Ja vēlaties mazāku iepakojumu, tad lūdzu pasūtiet atsevišķi mazākus iepakojumus lēcām. Ar cieņu, Alensa.lv komanda

Krista V.

izdevīgs komplekts, dāvanā vēl saņēmu acu pilienus, manuprāt bija Gelone vai kas tāds. Atnāca ātri, dienu laikā (pirmdien pasūtīju, trešdien vakarā bija klāt). per klientu apkalpošanu nezinu, nebija vajadzības sazināties :P