€ 0

Jūsu groziņā ir sekojošās preces:

Jūsu groziņš pagaidām ir tukšs

Iet uz savu groziņu

Systane Hydration Acu Pilieni 10 ml

€12.99
90%
Ir noliktavā
Paredzamais nosūtīšanas datums otrdiena 7.7.

Piegāde

DHL
1–2 Dienas €4.99
omniva
3–4 Dienas €2.99
€12.99
Piegāde par velti pasūtījumiem virs 39€
Dāvanas par velti pasūtījumiem virs 60€

Systane Hydration Acu Pilieni

Mitrinošie acs pilieni Systane®HYDRATION no firmas Alcon ir ar diviem polimēriem, kas strādā kopā kā aizsargslānis, ļaujot iebojātajām šūnām uz acs virsmas atjaunoties. Systane®HYDRATION piedāvā ilglaicīgu aizsardzību un lielisku mitrināšanu, pat vairāk nekā hialuronskābe to spēj piedāvāt. HP-guar un hialuronskābe apvieno iebojātās šūnas radzenes epitēlijā un palielina lubrikāciju un mitrināšanu. Abi šie iepriekšminētie aspekti ir ļoti svarīgi acs virsmas aizsardzībai. Systane®HYDRATION acu pilieni spēj sniegt arī palīdzību acs virsmas atjaunošanās procesā.

Instrukcijas Systane Hydration acu pilienu lietošanai

Systane®HYDRATION pilieni novērš sausās acs sindromu, sniedzot pagaidu atvieglojumu no dedzināšanas un iekaisuma sajūtas. Tie ir piemēroti ikdienu lietošanai acu mitrināšanai- pat tad, kad lietojat vienai dienai paredzētās kontaktlēcas vai pagarinātas lietošanas lēcas. Pilieni var tikt lietoti līdz pat trīs mēnešiem no pirmās atvēršanas dienas.

Neesi pārliecināts kā pareizi lietot pilienus? Ieskaties mūsu pamācībā. Bet īsumā, lietošanas ir pavisam vienkārša. Iepilinām acs pilienus pirms kontaktlēcu ielikšanas un pēc kontaktlēcu izņemšanas. Līdzko acu pilieni ir iekšā acī, vienkārši pamirkšķinām pāris reizes.

Jūs kaitina sausas, iesarkušas acis?

Systane®HYDRATION acu pilieni aizsargā pret sausās acs sindromu. Tie sniedz ideālu piedevu kontaktlēcu mitrināšanai it īpaši vējainā, salstošā laikā, kā arī putekļainos un sausos apstākļos. Tie ir viegli pielietojami jebkurā laikā, kad acis jūtas sausas vai iekaisušas.

Parametri
Ražotājs: Alcon
Iepakojuma apjoms: 10 ml
Lietošana pēc atvēršanas: 3 mēneši
Derīguma termiņš : 6 mēneši un vairāk
Satur nātrija hialuronātu:

Atsauksmes (1)

90%
1x
0x
0x
0x
0x
Novērtē preces
100%
90%

Ļoti maigi, pietiek ilgam laikam! es parasti gan tos pilienus lietoju ilgāk nekā trīs mēneši, bet tas tā, vienalga ir labi. Nākamreiz mēģināšu citus no Systane pilienus, bet ar šiem esmu apmierināta ;)

Komentāri (2)

Vai ir kādi jautājumi?

Tēma

Vārds

Cik bieži pielienus var lietot dienas laikā?

Atbilde

info@alensa.lv

Labdien! Pilienus var lietot pēc nepieciešamās vajadzības, kad acis jūt tādu vajadzību. Bet, ja Jums bieži ir sausas acis, lūdzu, konsultējieties ar savu acs ārstu, kurš Jums spēs ieteikt, cik ilgi (un bieži) šos pilienus var lietot. Savādāk, var izraisīties hroniski sausās acs sindroms. Ar cieņu, Alensa.lv komanda

носить с линзами

Саша

Можно с жесткими линзами?

Atbilde

info@alensa.lv

Добрый день, Перед тем, как пользоваться жесткими линзами- да. Но эти капли предназначены при использованием с мягкими и силикон хидрогелнами линзами. С уважением, Аленса.лв

Diametrs
VISA Master Card AMERICAN EXPRESS DISCOVER PayPal DHL omniva
Top