Systane Hydration Acu Pilieni 10 ml

€12.99
94% iesaka
Ir noliktavā
Paredzamais nosūtīšanas datums trešdiena 10.8. izvēlies atribūtus...

Piegāde

DHL
1-2 Dienas €8.99
omniva
3-4 Dienas €2.99
€12.99
Dāvana par velti vērtībā līdz pat €9.99 uz pasūtījumiem virs €60.00

Systane Hydration Acu Pilieni

Mitrinošie acs pilieni Systane®HYDRATION no firmas Alcon ir ar diviem polimēriem, kas strādā kopā kā aizsargslānis, ļaujot iebojātajām šūnām uz acs virsmas atjaunoties. Systane®HYDRATION piedāvā ilglaicīgu aizsardzību un lielisku mitrināšanu, pat vairāk nekā hialuronskābe to spēj piedāvāt. HP-guar un hialuronskābe apvieno iebojātās šūnas radzenes epitēlijā un palielina lubrikāciju un mitrināšanu. Abi šie iepriekšminētie aspekti ir ļoti svarīgi acs virsmas aizsardzībai. Systane®HYDRATION acu pilieni spēj sniegt arī palīdzību acs virsmas atjaunošanās procesā.

Instrukcijas Systane Hydration acu pilienu lietošanai

Systane®HYDRATION pilieni novērš sausās acs sindromu, sniedzot pagaidu atvieglojumu no dedzināšanas un iekaisuma sajūtas. Tie ir piemēroti ikdienu lietošanai acu mitrināšanai- pat tad, kad lietojat vienai dienai paredzētās kontaktlēcas vai pagarinātas lietošanas lēcas. Pilieni var tikt lietoti līdz pat trīs mēnešiem no pirmās atvēršanas dienas.

Neesi pārliecināts kā pareizi lietot pilienus? Ieskaties mūsu pamācībā. Bet īsumā, lietošanas ir pavisam vienkārša. Iepilinām acs pilienus pirms kontaktlēcu ielikšanas un pēc kontaktlēcu izņemšanas. Līdzko acu pilieni ir iekšā acī, vienkārši pamirkšķinām pāris reizes.

Jūs kaitina sausas, iesarkušas acis?

Systane®HYDRATION acu pilieni aizsargā pret sausās acs sindromu. Tie sniedz ideālu piedevu kontaktlēcu mitrināšanai it īpaši vējainā, salstošā laikā, kā arī putekļainos un sausos apstākļos. Tie ir viegli pielietojami jebkurā laikā, kad acis jūtas sausas vai iekaisušas.

Parametri - Systane Hydration Acu Pilieni 10 ml

Ražotājs: Alcon
Iepakojuma apjoms: 10 ml
Lietošana pēc atvēršanas: 3 mēneši
Satur nātrija hialuronātu:
Konservanti:
Var lietot kopā ar kontaktlēcām:
Medicīniska ierīce:
GUDRA
ALTERNATĪVA
Populārs

Gelone Acu Pilieni 10 ml

Ir noliktavā
  • Var lietot pat ja lēcas ir ieliktas
  • Ātrs atvieglojums kairinājumam
  • Ilglaicīgs efekts
Cena tikai: €4.10
GUDRA
ALTERNATĪVA

Atsauksmes

94%
48 no mūsu klientiem iesaka šo preci

Komentāri (3)

Vai ir kādi jautājumi?
Vārds

Cik bieži pielienus var lietot dienas laikā?

Atbilde info@alensa.lv

Labdien! Pilienus var lietot pēc nepieciešamās vajadzības, kad acis jūt tādu vajadzību. Bet, ja Jums bieži ir sausas acis, lūdzu, konsultējieties ar savu acs ārstu, kurš Jums spēs ieteikt, cik ilgi (un bieži) šos pilienus var lietot. Savādāk, var izraisīties hroniski sausās acs sindroms. Ar cieņu, Alensa.lv komanda

Саша

Можно с жесткими линзами?

Atbilde info@alensa.lv

Добрый день, Перед тем, как пользоваться жесткими линзами- да. Но эти капли предназначены при использованием с мягкими и силикон хидрогелнами линзами. С уважением, Аленса.лв

Judīte Lielā

Ļoti maigi, pietiek ilgam laikam! es parasti gan tos pilienus lietoju ilgāk nekā trīs mēneši, bet tas tā, vienalga ir labi. Nākamreiz mēģināšu citus no Systane pilienus, bet ar šiem esmu apmierināta ;)