Stella McCartney SC0128S-004

Sieviešu

Briļļu izmērs Kāds man ir izmērs?
140 mm
Citi izmēri
21 mm
145 mm
43 mm 51 mm
Ir noliktavā
Kad mēs nosūtām: pirmdiena 5.6.
Dāvana par velti vērtībā līdz pat €6.99 uz pasūtījumiem virs €80.00
Autentiskuma garantija
Cena
€375.34 €277.90 Atlaide -26%
Labākā cena par 1 gab. pēdējo 30 dienu laikā: €375.34

Par Stella McCartney

Beidzot ir pienācis laiks apmierināt savu modes apetīti ar stilīgām brillēm no Stella McCartney! Šis lieliskais dizaineris ir izlaidis modernu, graciozu un ilgstspējīgu acs aksesuāru līniju. McCartney brilles ir ideālas un drosmīgs aksesuārs domāts tiem, kas nebaidās izcelt savu personību ar stila palīdzību.

Forma ir kvadrātveida, kas ideāli piestāv tiem, kuriem ir dimanta, ovāla un apaļa sejas forma. Ietvaru krāsa ir rozā, krāsa, kas bez šaubām piesaistīs uzmanību Jūsu acīm. Lēcas krāsa ir rozā, kas uzlabo vizuālo dziļumu un samazina acs nogurumu. Materiāls ir lielākoties izgatavots no vieglas un izturīgas plastmasas.

Oriģinālie produkti

Mēs pārdodam tikai un vienīgi oriģinālos brendus un produktus. Pasūtot brilles no Alensa, tās jau ir pieejamas noliktavā un tiks Jums nogādātas pēc iespējas ātrāk. Mēs cenšamies, lai mūsu klienti vienmēr būtu laimīgi. Gadījumā, ja mūsu prece nav attaisnojusi Jūsu prasības un sagaidīto, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas nodaļu, kura spēs atrast piemērotu Jums risinājumu.