Stella McCartney SC0100S-004

Sieviešu
141 mm
17 mm
49 mm 61 mm
145 mm
Nav pieejams
Piegāde par velti
Dāvana par velti vērtībā līdz pat €7.69 uz pasūtījumiem virs €60.00
Autentiskuma garantija
Atlaide 36% €173.90 €271.72
virtual-try Izmēģini virtuāli
"

Par Stella McCartney

Beidzot ir pienācis laiks apmierināt savu modes apetīti ar stilīgām brillēm no Stella McCartney! Šis lieliskais dizaineris ir izlaidis modernu, graciozu un ilgstspējīgu acs aksesuāru līniju. McCartney brilles ir ideālas un drosmīgs aksesuārs domāts tiem, kas nebaidās izcelt savu personību ar stila palīdzību.

„v Forma ir atpazīstama kā kaķacs jeb "cat eye“, kas lieliski piestāv ovālām un taisnstūr-veida sejas formām. Ietvaru krāsa ir brūna, kas sadaras ideāli ar tumšiem matiem un ir klasiska krāsas izvēle ikdienas nēsāšanai. Lēcas krāsa ir brūna, kas ir saulesbriļļu visierastākākā lēcas krāsa un ir ļoti efektīva visos apgaismojumos. Materiāls ir lielākoties izgatavots no vieglas un izturīgas plastmasas.

Oriģinālie produkti

Mēs pārdodam tikai un vienīgi oriģinālos brendus un produktus. Pasūtot brilles no Alensa, tās jau ir pieejamas noliktavā un tiks Jums nogādātas pēc iespējas ātrāk. Mēs cenšamies, lai mūsu klienti vienmēr būtu laimīgi. Gadījumā, ja mūsu prece nav attaisnojusi Jūsu prasības un sagaidīto, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas nodaļu, kura spēs atrast piemērotu Jums risinājumu.