Stella McCartney SC0075S-002

Sieviešu
Briļļu izmērs Kāds man ir izmērs?
141 mm
Citi izmēri
20 mm
140 mm
46 mm 52 mm
Ir noliktavā
Kad mēs nosūtām: piektdiena 10.12.
Piegāde par velti
Dāvana par velti vērtībā līdz pat €7.65 uz pasūtījumiem virs €60.00
Autentiskuma garantija
Atlaide -36% €179.90 €281.09
"

Par Stella McCartney

Beidzot ir pienācis laiks apmierināt savu modes apetīti ar stilīgām brillēm no Stella McCartney! Šis lieliskais dizaineris ir izlaidis modernu, graciozu un ilgstspējīgu acs aksesuāru līniju. McCartney brilles ir ideālas un drosmīgs aksesuārs domāts tiem, kas nebaidās izcelt savu personību ar stila palīdzību.

"v Forma ir atpazīstama kā kaķacs jeb "cat eye", kas lieliski piestāv ovālām un taisnstūr-veida sejas formām. Ietvaru krāsa lielākoties ir melna, kas ir viegla krāsa nēsāt un kura ir lieliska un klasiska izvēle kā ikdienas, tā elegantam stilam. Lēcas krāsa ir pelēka, kas samazina atspīdumu un uzlabo krāsu uztveri. Materiāls ir lielākoties izgatavots no vieglas un izturīgas plastmasas.

Oriģinālie produkti

Mēs pārdodam tikai un vienīgi oriģinālos brendus un produktus. Pasūtot brilles no Alensa, tās jau ir pieejamas noliktavā un tiks Jums nogādātas pēc iespējas ātrāk. Mēs cenšamies, lai mūsu klienti vienmēr būtu laimīgi. Gadījumā, ja mūsu prece nav attaisnojusi Jūsu prasības un sagaidīto, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas nodaļu, kura spēs atrast piemērotu Jums risinājumu.