SoloCare Aqua šķīdums 3 x 360 ml

€21.79
Ir noliktavā
Paredzamais nosūtīšanas datums pirmdiena 21.6. pirmdiena 21.6. izvēlies atribūtus...

Piegāde

DHL
1–2 Dienas €4.99
omniva
3–4 Dienas €2.99
€21.79
Dāvana par velti vērtībā līdz pat €8.29 uz pasūtījumiem virs €60.00

SoloCare AQUA kontaktlēcu šķīdums

Solocare AQUA ir unikāls, daudzfunkcionāls šķīdums, domāts dezinficēšanai, mitrināšanai un uzglabāšanai visāda veida mīkstajām lēcām. SoloCare Aqua šķīdums pielieto savā sastāvā maigas, efektīvas tīrīšanas vielas, padarot tās par piemērotam kontaktlēcu nēsātājiem ar jūtīgām acīm. Šajā iepakojumā ir iekļautas trīs 360 ml lielas pudelītes ar SoloCare AQUA šķīdumu un antibakteriālie kontaktlēcu konteinerīši.

Solocare AQUA ir arī piedāvāts dažādos iepakojumos, piemēram- 90 ml, 360 ml un 2 x 360 ml.

Mitrinošā tehnoloģija un dezinficējošā sistēma

Šī unikālā hidro-noslēdzošā tehnoloģija uztur lēcas mitras un sniedz lielisku komfortu kontaktlēcu nēsātājiem. Efektīvās kopšanas sastāvdaļas iznīcina ļaunos mikroorganismus. Katrā Solocare AQUA iepakojumāir iekļauts antibakteriālais konatktlēcu konteinerītis, kurš novērš baktēriju iekļūšanu un aizsargā lēcas un tādejādi tās ir tīrākas un svaigākas.

Lietošana

Lēcas var uzglabāt izmantojot divas kopšanas metodes. Viena no tām ir, kad lēcas plaukstās tiek maigi berzētas ar kopšanas šķīdumu. Izmantojot šo berzēšanas metodi, lēcas var uzglabāt lēcu konteinerītī ar šķīdumu tikai 5 minūtes, pirms tiek noņemti piemaisījumi un netīrumi, un tad ir droši ievietot lēcas atkal. Taču, vislabāk ir atstāt lēcas mērkties šķīdumā uz vismaz 4 stundām. Lēcu berzēšana ir visefektīvākais veids kā noņemt netīrumus un piemaisījumus. Šķīdumu SoloCare Aqua jāizlieto 3 mēnešu laikā no pirmās atvēršanas dienas.

Piezīme: The Alcon (Ciba Vision) firma vairs nav SoloCare Aqua produktu ražošanas un izplatīšanas licenses īpašniece. Šī license tagad pieder Menicon Holdings BV. Šīs izmaiņas nekādi nav un nebūs ietekmējušas kvalitāti un kopšanas līdzekļa sastāvdaļas.

Parametri
Ražotājs: Menicon
Kopšanas šķīdumu veidi : Daudzfunkciju
Iepakojuma apjoms: 3x360 ml
Derīguma termiņš : 16 mēneši un vairāk
Lietošana pēc atvēršanas: 3 mēneši
Konservanti:
GUDRA
ALTERNATĪVA
Populārs

Gelone Šķīdums 3×360 ml

Ir noliktavā
  • Daudzfunkcionālais lēcu šķīdums
  • Unikālais nātrija hialuronāta lubrikants
  • Maigs acīm
Cena tikai: €20.99
GUDRA
ALTERNATĪVA

Atsauksmes

Šai precei vēl nav daudz atsauksmju

Komentāri

Vai ir kādi jautājumi?