SoloCare Aqua Šķīdums 4 x 360 ml

€28.19
Ir noliktavā
Paredzamais nosūtīšanas datums otrdiena 13.4. Today izvēlies atribūtus...

Piegāde

DHL
1–2 Dienas €4.99
omniva
3–4 Dienas €2.99
€28.19
Dāvana par velti vērtībā līdz pat €7.69 uz pasūtījumiem virs €60.00

SoloCare AQUA kontaktlēcu šķīdums

<p style=""text-align: justify"">Solocare AQUA ir daudzfunkcionālais lēcu kopšanas šķīdums, kas ir domāts visa veida mīksto kontaktlēcu kopšanai, dezinficēšanai, skalošanai, mitrināšanai un uzglabāšanai. Tas efektīvi kopj lēcas bez nepieciešamības tās berzēt. SoloCare Aqua šķīdums izmanto efektīvus, labi panesamas kopšanas sastāvdaļas un tādēļ ir piemērots arī jūtīgām acīm. Šajā iepakojumā ir četras 360 ml lielas lēcu kopšanas šķīduma pudelītes un četri antibakteriālie konteinerīši.

<p style=""text-align: justify"">SoloCare Aqua šķīdums ir pieejams mazākā iepakojumā šeit.

Mitrināšanas tehnoloģija un dezinficēšanas sistēma

<p style=""text-align: justify"">Unikālā Hydrolock tehnoloģija palīdz uzturēt lēcas mitras un sniedz labāku ērtību kontaktlēcu nēsātājiem. Efektīvais kopšanas sastāvs iznīcina kaitīgos mikro organismus. Katrs Solocare AQUA iepakojums iekļauj sevī antibakteriālo kontaktlēcu kopšanas konteinerīti, kas novērš baktēriju iekļūšanu un palīdz uzturēt lēcas svaigākas un tīrākas.

Kopšana bez berzēšanas

<p style=""text-align: justify"">Lēcas var būt uzglabātas izmantojot 2 kopšanas metodes. Pirmā metode iekļauj sevī lēcu berzēšanu savā plaukstā ar kopšanas šķīdumu. Izmantojot šo berzēšanas metodi, lēcas konteinerītī kopā ar kopšanas šķīdumu var uzglabāt tikai uz 5 minūtēm pirms visi netīrumi ir noņemti un lēcas ievietot acīs ir atkal droši. Ja lēcu nēsātājs neberzē lēcas pirms un pēc nēsāšanas, lēcas tad ir jāatstāj iemērktas šķīdumā uz vismaz 4 stundām. Lēcu berzēšana ir visefektīvākais veids, kā noņemt netīrumus. SoloCare Aqua šķīdums ir jāizlieto 3 mēnešu laikā no pirmās atvēršanas dienas.

<p style=""text-align: justify"">Piezīme: Firma Alcon vairāk nav SoloCare Aqua ražošanas un izplatīšanas licenzes īpašnieks. Šī licenze tagad ir Menicon Holdings BV. Šīs pārmaiņas nekādā gadījumā neietekmē šķīduma kvalitāti un ķīmisko sastāvu.

Parametri
Ražotājs: Menicon
Kopšanas šķīdumu veidi : Daudzfunkciju
Iepakojuma apjoms: 4x360 ml
Derīguma termiņš : 16 mēneši un vairāk
Lietošana pēc atvēršanas: 3 mēneši
GUDRA
ALTERNATĪVA
Populārs

Gelone Šķīdums 4×360 ml

Ir noliktavā
  • Daudzfunkcionālais lēcu šķīdums
  • Unikālais nātrija hialuronāta lubrikants
  • Maigs acīm
Cena tikai: €27.29
GUDRA
ALTERNATĪVA

Atsauksmes

Šai precei vēl nav daudz atsauksmju

Komentāri

Vai ir kādi jautājumi?