Šķīdums All In One Light 3 x 360 ml

€24.19
Ir noliktavā
Paredzamais nosūtīšanas datums piektdiena 24.9. Stock day info: Today 24. septembris Stock day info: Ready to be sent Stock day info: Today 24. septembris izvēlies atribūtus...
Ir noliktavā

Piegāde

DHL
1-2 Dienas €4.99
omniva
3-4 Dienas €2.99
€24.19
Dāvana par velti vērtībā līdz pat €8.29 uz pasūtījumiem virs €60.00

All In One Light šķīdums 3x 360 ml

All In One Light ir šeit pieejams izdevīgā trīs 360 ml lielos iepakojumos. Šis daudzfunkcionālais lēcu kopšanas šķīdums no firmas CooperVision ir piemērots lietošanai ar visa veida mīkstajām kontaktlēcām, tajā skaitā hidrogēla un silikon-hidrogēla kontaktlēcām. All In One Light šķīdums lieliski piemērots to skalošanai, tīrīšanai, mitrināšanai, kā arī uzglabāšanai.

Ieskaties šeit un uzzini, kā pareizi ir jākopj kontaktlēcas un jālieto kontaktlēcu šķīdumi.

Uzlabotais sastāvs

All In One daudzfunkcionālais kontaktlēcu kopšanas šķīdums ir maigs un piemērots lietotājiem pat ar ļoti jūtīgām acīm, kā arī tiem, kam ir biežas alerģijas vai ātri iekarinās acis. Inovatīvā formula sniedz nepieciešamo mitrumu ilglaicīgi. Un, ja ciešat no sausās acs sindroma vai datora redzes sindromu- All In One Light šķīdums spēs Jums palīdzēt.

Iepakojuma izmēri

Šis 3x 360 ml lielais All In One Light daudzfunkcionālais kontaktlēcu kopšanas šķīdums iekļauj sevī arī trīs uzglabāšanas konteinerīšus Jūsu ērtībai priekš lēcu uzglabāšanas. Atceries, ka kontaktlēcu konteinerīši ir jānomaina, iesākot jaunu šķīduma pudelīti.

CooperVision firmas All In One šķīdums ir arī pieejams citos iepakojumos, piemēram, 100 ml ceļošanai piemērotā iepakojumā, standarta 360 ml, kā arī izdevīgā dubultā iepakojumā- 2x 360 ml. Katra šķīduma pudelīte nāk kopā ar kontaktlēcu uzglabāšanas konteinerīti.

Parametri
Ražotājs: CooperVision
Kopšanas šķīdumu veidi : Daudzfunkciju
Iepakojuma apjoms: 3x360 ml
Derīguma termiņš : 24 mēneši un vairāk
Lietošana pēc atvēršanas: 3 mēneši
Satur nātrija hialuronātu:
Konservanti:
GUDRA
ALTERNATĪVA
Populārs

Gelone Šķīdums 3 x 360 ml

Ir noliktavā
  • Daudzfunkcionālais lēcu šķīdums
  • Unikālais nātrija hialuronāta lubrikants
  • Maigs acīm
Cena tikai: €20.99
GUDRA
ALTERNATĪVA

Atsauksmes

Šai precei vēl nav daudz atsauksmju

Komentāri

Vai ir kādi jautājumi?