Šķīdums All In One Light 100 ml

€4.39
95% iesaka
Ir noliktavā
Paredzamais nosūtīšanas datums trešdiena 8.12. Stock day info: Tomorrow 8. decembris Stock day info: Ready to be sent Order stock info: In stock, ready to be dispatched izvēlies atribūtus...
Ir noliktavā

Piegāde

DHL
1-2 Dienas €4.99
omniva
3-4 Dienas €2.99
€4.39
Dāvana par velti vērtībā līdz pat €7.65 uz pasūtījumiem virs €60.00

All In One Light 100 ml šķīdums

All In One Light ir šeit pieejams ērtā 100 ml lielā ceļošanai piemērotā iepakojumā. Šis daudzfunkcionālais lēcu kopšanas šķīdums no firmas CooperVision ir piemērots lietošanai ar visa veida mīkstajām kontaktlēcām, tajā skaitā hidrogēla un silikon-hidrogēla kontaktlēcām. All In One Light šķīdums lieliski piemērots to skalošanai, tīrīšanai, mitrināšanai, kā arī uzglabāšanai.

Ieskaties šeit un uzzini, kā pareizi ir jākopj kontaktlēcas un jālieto kontaktlēcu šķīdumi.

Uzlabotais sastāvs

All In One daudzfunkcionālais kontaktlēcu kopšanas šķīdums ir maigs un piemērots lietotājiem pat ar ļoti jūtīgām acīm, kā arī tiem, kam ir biežas alerģijas vai ātri iekarinās acis. Inovatīvā formula sniedz nepieciešamo mitrumu ilglaicīgi. Un, ja ciešat no sausās acs sindroma vai datora redzes sindromu- All In One Light šķīdums spēs Jums palīdzēt.

Iepakojuma izmēri

Šis 100 ml lielais All In One Light daudzfunkcionālais kontaktlēcu kopšanas šķīdums iekļauj sevī uzglabāšanas konteinerīti Jūsu ērtībai priekš lēcu uzglabāšanas. Šis izmērs ir ideāls ceļošanai, kā arī ir atļautais tilpums lidošanai (rokas bagāžā).

CooperVision firmas All In One šķīdums ir arī pieejams citos iepakojumos, piemēram, 360 ml, dubultā iepakojumā- 2x 360 ml un īpaši izdevīgā iepakojumā 3x 360 ml. Katra šķīduma pudelīte nāk kopā ar kontaktlēcu uzglabāšanas konteinerīti.

Parametri
Ražotājs: CooperVision
Kopšanas šķīdumu veidi : Daudzfunkciju
Iepakojuma apjoms: 100 ml
Derīguma termiņš : 24 mēneši un vairāk
Lietošana pēc atvēršanas: 3 mēneši
Satur nātrija hialuronātu:
Konservanti:
GUDRA
ALTERNATĪVA
Populārs

Gelone Šķīdums 100 ml

Ir noliktavā
  • Daudzfunkcionālais lēcu šķīdums
  • Unikālais nātrija hialuronāta lubrikants
  • Maigs acīm
Cena tikai: €4.09
GUDRA
ALTERNATĪVA

Atsauksmes

95%
34 no mūsu klientiem iesaka šo preci

Komentāri

Vai ir kādi jautājumi?