Saulesbrilles Sudraba Pilot - Rozā/Oranžs

Sieviešu Vīriešu
Ir noliktavā
Kad mēs nosūtām: trešdiena 14.4.
Piegāde par velti
Dāvana par velti vērtībā līdz pat €7.69 uz pasūtījumiem virs €60.00
Autentiskuma garantija
€12.95
virtual-try Izmēģini virtuāli

Visi šīs preces varianti:

Ietvaru forma ir pilota, kas ir ideāls modelis visām sejas formām. Ietvaru krāsa ir sudraba, kas piestāv visiem stiliem, ādas toņiem un matu salikumiem. Lēcas krāsa ir oranža, kas uzlabo dziļuma uztveri un uzlabo kontrastu. Materiāls ir lielākoties izgatavots no metāla, kas ir ļoti izturīgs un sniedz tik šikīgo, stilīgo skatu.

Šīs klasiskās, metāla pilot saulesbrilles ir ideāls papildinājums jebkuram Jūsu tēlam. To vieglie metāla rāmji ir ērti nēsāšanai un to oranžīgi tonētās lēcas ir ar UV filtriem, kas sniedz maksimāli iespējamo aizsardzību pret saules stariem. Izbaudi iespēju redzēt saulaino pasauli visos apgaismojumos!

Oriģinālie produkti

Mēs pārdodam tikai un vienīgi oriģinālos brendus un produktus. Pasūtot brilles no Alensa, tās jau ir pieejamas noliktavā un tiks Jums nogādātas pēc iespējas ātrāk. Mēs cenšamies, lai mūsu klienti vienmēr būtu laimīgi. Gadījumā, ja mūsu prece nav attaisnojusi Jūsu prasības un sagaidīto, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas nodaļu, kura spēs atrast piemērotu Jums risinājumu.