Saulesbrilles Pilot

Sieviešu Vīriešu
Briļļu izmērs Kāds man ir izmērs?

Ir noliktavā
Kad mēs nosūtām: trešdiena 14.4.
Piegāde par velti
Dāvana par velti vērtībā līdz pat €7.69 uz pasūtījumiem virs €60.00
Autentiskuma garantija
€13.99
virtual-try Izmēģini virtuāli

Ietvaru forma ir pilota, kas ir ideāls modelis visām sejas formām. Ietvaru krāsa ir lielākoties zelta, kas tiešām pastiprinās Jūsu tēlu un sniegs šikīgo piedevu Jūsu stilam! Lēcas krāsa ir zaļa, kas ideāli samazina spožumu un ir lieliska aktivitātēm ārpusē. Materiāls ir lielākoties izgatavots no metāla, kas ir ļoti izturīgs un sniedz tik šikīgo, stilīgo skatu.

Izmēģini mūsu pilot saulesbrilles- ideāls papildinājums jebkuram apģērbam! Šis modelis demonstrē zelta ietonētus metāla briļļu rāmjus ar regulējamiem, gumijas deguna apdares gabaliem, kas nodrošina ideālu piemērotību un nebijušu ērtību. To tumši zaļās lēcas ir aprīkotas ar UV filtriem, kas sniedz aizsardzību pret saules nelabvēlīgajiem stariem un tajā pašā laikā nodrošina ideālu redzi visos apgaismojumos.

Oriģinālie produkti

Mēs pārdodam tikai un vienīgi oriģinālos brendus un produktus. Pasūtot brilles no Alensa, tās jau ir pieejamas noliktavā un tiks Jums nogādātas pēc iespējas ātrāk. Mēs cenšamies, lai mūsu klienti vienmēr būtu laimīgi. Gadījumā, ja mūsu prece nav attaisnojusi Jūsu prasības un sagaidīto, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas nodaļu, kura spēs atrast piemērotu Jums risinājumu.