Refresh Acu Pilieni 15 ml

€7.69
96% iesaka
Ir noliktavā
Paredzamais nosūtīšanas datums pirmdiena 6.2. izvēlies atribūtus...
Pakomāts sūtījuma izņemšanai (2–3 Dienas) €2.99 *
Omniva (Piegāde ar kurjeru uz Jūsu mājām) (2–3 Dienas) €2.99 *
DHL EXPRESS (1–2 Dienas) €9.99   
* PIEGĀDE PAR VELTI uz visām kontaktlēcām, brillēm un saulesbrillēm!
€7.69
Dāvana par velti vērtībā līdz pat €8.99 uz pasūtījumiem virs €60.00

Refresh Acu Pilieni

Refresh acu pilieni sniedz tūlītēju un ilglaicīgu komfortu Jūsu acīm. Refresh ir acu pilieni, kas spēj aizvietot asaras un sniedz Jūsu acīm mākslīgu aizsargslāni tad, ja dabiskais acu slānis nav pietiekami stiprs. Šie pilieni aizsargā Jūsu acis no nelabvēlīgiem faktoriem, piemēra, miglas, dūmu, vēja, karstuma, ilglaicīga darba pie datora, utt. Šie pilieni ir pieejami 15 ml lielā iepakojumā.

Sausās Acs Sindroms

Refresh acu pilieni novērš acs virsmas izžūšanu un palīdz izskalot ārā putekļus un pasargā pret nosēdumiem. Refresh nesatur konservantus. Tie arī var tikt lietoti bez ārsta receptes. Sausās acs sindroma parādīšanās ir viena no biežākajām kontaktlēcu nēsātāju sūdzībām. Tas rodas dažādu iemeslu dēļ, tomēr visbiežāk tas ir izraisīts asaru neesamības dēļ. Refresh acu pilieni sniedz tūlītēju un efektīvu palīdzību.

Piezīme: Šie pilieni ir saderīgi ar kontaktlēcām, tādēļ iepilini 1 vai 2 Refresh acu pilienus kontaktlēcu iekšpusē pirms kontaktlēcu ielikšanas savās acīs. Neesi pārliecināts kā pareizi lietot pilienus? Ieskaties mūsu pamācībā.

Parametri - Refresh Acu Pilieni 15 ml

Ražotājs: Allergan
Iepakojuma apjoms: 15 ml
Lietošana pēc atvēršanas: 2 mēneši
Konservanti:
Var lietot kopā ar kontaktlēcām:
Medicīniska ierīce:

Atsauksmes

96%
85 no mūsu klientiem iesaka šo preci atsauksmes nav pārbaudītas

Komentāri (2)

Vai ir kādi jautājumi?
Kristīne Indriķe

Lietoju kopā ar krāsainajām lēcām, no frešluka, mēneša lēciņām. Pietiek ilgam laikam. Tikai no sākuma bija miglaina sajūta, kādas minūtes 5, bet ar acu ārstu aprunājot teica, ka tā ir normāla reakcija. Pēc apmēram 2 nedēļu lietošanas šī miglainā sajūta pārgāja.

Dārta Anna

bieži rodas sarkanīgas acis, vai šie pilieni būs piemēroti?

Atbilde info@alensa.lv

Labdien, Šie acu pilieni sniegs svaigāku sajūtu, bet, ja Jums bieži ir sarkanīgas acis- iesakām vispirms aiziet pie acu ārsta uz pārbaudi- jo tā var būt infekcija vai iekaisums. Lai veicas! Alensa.lv komanda