Refresh Acu Pilieni 15 ml

€7.59
93% iesaka
Ir noliktavā
Paredzamais nosūtīšanas datums trešdiena 8.12. Stock day info: Tomorrow 8. decembris Stock day info: Ready to be sent Order stock info: In stock, ready to be dispatched izvēlies atribūtus...
Ir noliktavā

Piegāde

DHL
1-2 Dienas €4.99
omniva
3-4 Dienas €2.99
€7.59
Dāvana par velti vērtībā līdz pat €7.65 uz pasūtījumiem virs €60.00

Refresh Acu Pilieni

Refresh acu pilieni sniedz tūlītēju un ilglaicīgu komfortu Jūsu acīm. Refresh ir acu pilieni, kas spēj aizvietot asaras un sniedz Jūsu acīm mākslīgu aizsargslāni tad, ja dabiskais acu slānis nav pietiekami stiprs. Šie pilieni aizsargā Jūsu acis no nelabvēlīgiem faktoriem, piemēra, miglas, dūmu, vēja, karstuma, ilglaicīga darba pie datora, utt. Šie pilieni ir pieejami 15 ml lielā iepakojumā.

Sausās Acs Sindroms

Refresh acu pilieni novērš acs virsmas izžūšanu un palīdz izskalot ārā putekļus un pasargā pret nosēdumiem. Refresh nesatur konservantus. Tie arī var tikt lietoti bez ārsta receptes. Sausās acs sindroma parādīšanās ir viena no biežākajām kontaktlēcu nēsātāju sūdzībām. Tas rodas dažādu iemeslu dēļ, tomēr visbiežāk tas ir izraisīts asaru neesamības dēļ. Refresh acu pilieni sniedz tūlītēju un efektīvu palīdzību.

Piezīme: Šie pilieni ir saderīgi ar kontaktlēcām, tādēļ iepilini 1 vai 2 Refresh acu pilienus kontaktlēcu iekšpusē pirms kontaktlēcu ielikšanas savās acīs. Neesi pārliecināts kā pareizi lietot pilienus? Ieskaties mūsu pamācībā.

Parametri
Ražotājs: Allergan
Iepakojuma apjoms: 15 ml
Lietošana pēc atvēršanas: 2 mēneši
Derīguma termiņš : 6 mēneši un vairāk
Konservanti:
Var lietot kopā ar kontaktlēcām:
GUDRA
ALTERNATĪVA
Populārs

Gelone Acu Pilieni 10 ml

Ir noliktavā
  • Var lietot pat ja lēcas ir ieliktas
  • Ātrs atvieglojums kairinājumam
  • Ilglaicīgs efekts
Cena tikai: €4.10
GUDRA
ALTERNATĪVA

Atsauksmes

93%
53 no mūsu klientiem iesaka šo preci

Komentāri (2)

Vai ir kādi jautājumi?

Kristīne Indriķe

Lietoju kopā ar krāsainajām lēcām, no frešluka, mēneša lēciņām. Pietiek ilgam laikam. Tikai no sākuma bija miglaina sajūta, kādas minūtes 5, bet ar acu ārstu aprunājot teica, ka tā ir normāla reakcija. Pēc apmēram 2 nedēļu lietošanas šī miglainā sajūta pārgāja.

Dārta Anna

bieži rodas sarkanīgas acis, vai šie pilieni būs piemēroti?

Atbilde

info@alensa.lv

Labdien, Šie acu pilieni sniegs svaigāku sajūtu, bet, ja Jums bieži ir sarkanīgas acis- iesakām vispirms aiziet pie acu ārsta uz pārbaudi- jo tā var būt infekcija vai iekaisums. Lai veicas! Alensa.lv komanda