Recugel 10 g

€8.89
100% iesaka
Ir noliktavā
Paredzamais nosūtīšanas datums pirmdiena 6.2. izvēlies atribūtus...
Pakomāts sūtījuma izņemšanai (2–3 Dienas) €2.99 *
Omniva (Piegāde ar kurjeru uz Jūsu mājām) (2–3 Dienas) €2.99 *
DHL EXPRESS (1–2 Dienas) €9.99   
* PIEGĀDE PAR VELTI uz visām kontaktlēcām, brillēm un saulesbrillēm!
€8.89
Dāvana par velti vērtībā līdz pat €8.99 uz pasūtījumiem virs €60.00

Recugel Acu Gēls 10g

Šo acu krēmu nevar lietot, nēsājot kontaktlēcas.

Recugel acu gēls no firmas Bausch and Lomb ir ļoti līdzīgs acu pilieniem, taču tā gēlveidīgais sastāvs sniedz ilgāk noturīgāku efektivitāti. Recugel atsvaidzina un nomierina sausas, iekaisušas acis, kā arī stimulē radzenes šūnu struktūras atjaunošanos.

Efektīvs atvieglojums pēc acs ievainojuma

Recugel atvieglo tik bieži sastopamo acs nogurumu un iekaisumu, kas rodas dažādu iemeslu dēļ, piemēram, ilglaicīga darba pie datora, atrašanās vējainā laikā, AC, aukstumā vai pieputējušā vietā, kā arī citi.

Recugel sastāv aktīvu sastāvdaļu dekspantenolu, kas palīdz novērst radzenes audu veidošanos radzenē pēc acs traumas vai operācijas. Tas ir īpaši lielisks palīdzēšanā atgūties pēc deguma gadījumiem, LASIK un PRK operācijām, traumām radušās svešķermeņu iekļūšanas gadījumā kā arī kornejas iekaisuma gadījumā.

Kā lietot Recugel

Gēls var tikt lietots 3-5 reizes dienā, vai arī cik vien nepieciešams. Lieto 1 pilienu Recugel konjunktīvajā maisiņā (vieta starp acs ābolu un acs lejējo plakstiņu). Maigi un viegli pavelkam lejējo plakstiņu uz leju, pielietojam gēlu un pamirkšķinām, līdz gēls izvietojas pa aci vienmērīgi.

Gēla sastāva biezākās konsistences dēļ, ir ieteicams būt uzmanīgam, ja vadam mehāniskās ierīces vai iekārtas, jo gēls pēc tā lietošanas uz neilgu brīdi var izraisīt neskaidru redzi. Nav ieteicams lietot šo produktu kontaktlēcu nēsāšanas laikā.

Recugel sastāvā ir cetrimīds, kas ir konservējoša viela. Tādēļ, šis produkts ir jābeidz lietot mēneša laikā no atvēršanas brīža.

Parametri - Recugel 10 g

Ražotājs: Bausch and Lomb
Lietošana pēc atvēršanas: 1 mēnesis
Var lietot kopā ar kontaktlēcām:
Konservanti:
Medicīniska ierīce:

Atsauksmes

100%
91 no mūsu klientiem iesaka šo preci atsauksmes nav pārbaudītas

Komentāri (1)

Vai ir kādi jautājumi?
Артур

Хорошее лекарство, сильно помогает при сухости глаз. Использую и усталость глаз значительно снизилась, больше нет чувства песка в глазах. На сайте предложена очень хорошая цена, закажу еще.