Quarterly Optima FW (4 lēcas)

€27.29
98% iesaka
Šai precei piegāde ir par velti
Ir noliktavā
Paredzamais nosūtīšanas datums pirmdiena 25.10. Stock day info: Tomorrow 25. oktobris Stock day info: Ready to be sent Order stock info: In stock, ready to be dispatched izvēlies atribūtus...
Ir noliktavā
Šai precei piegāde ir par velti
€27.29
Dāvana par velti vērtībā līdz pat €8.29 uz pasūtījumiem virs €60.00

Optima FW trīs mēnešu kontaktlēcas

Optima FW kontaktlēcas ir no firmas Bausch and Lomb. Šīs lēcas ir ar trīs mēnešu nomaiņas grafiku. To viena no vislabākajām priekšrocībām ir finansiālais izdevīgums- dienas izmaksas ir ļoti zemas!

Piezīme: Optima FW lēcas ir pieejamas tikai ar mīnus dioptriju stiprumiem.

Kontaktlēcu aprūpe

Optima FW kontaktlēcas ir jāizņem no acs, jādezinficē un jāuzglabā šķīdumā katru nakti. Ir ieteicams lietot efektīvāku kopšanas šķīduma veidu, piemēram, peroksīda šķīdumu, jo ar šo nosēdumu veidošanās tiek samazināta!

Nomaiņas grafiks

Ilgāka Optima FW lēcu nēsāšana iekļauj sevī iespējamu risku, ka lēcas var tikt mehāniski iebojātas ikdienas lietošanas procesa laikā. Lēcu materiāls var neizturēt trīs mēnešu lietošanu. Ja lēca tiek iebojāta ikdienas lietošanas procesa laikā, tā ir jābeidz nēsāt pirms trīs mēnešu perioda beigām, jo var ietekmēt redzes kvalitāti vai pat inficēt Jūsu acis.

Piezīme!

Produkcija šīm kontaktlēcām ir pārtraukta, tādēļ Optima FW lēcas ir pieejamas tikai ar mīnus dioptrijas vērtībām. Lūdzu ievadiet parametrus, lai pārbaudīti šī produkta pieejamību. Mēs iesakām pāriet uz līdzīgiem produktiem, piemēram, TopVue Air vai Biofinity mēneša kontaktlēcām.

Atceries!

Ja Jums ir nepieciešami dažādi stipruma parametri katrai acij, tad ir jāpasūta divi iepakojumi. Ja ir vienādi parametri abām acīm, tad izvēlies vienu iepakojumu. Šīs kontaktlēcas ir jālieto ar kopšanas šķīdumu un jāuzglabā kontaktlēcu konteinerītī - konteinerītis parasti ir pieejams kopā ar kopšanas šķīduma iepakojumu. Izvēlies savu lēcu šķīdumu jau tagad!

Parametri
Ražotājs: Bausch and Lomb
Rādiuss (BC) : 8.70, 8.40
Diametrs (DIA): 14.00
Iepakojuma izmērs: 4 lēcas
Derīguma termiņš : 12 mēneši un vairāk
Skābekļa caurlaidība: 24 Dk/t
Ūdens saturs: 38%
Nomaiņas grafiks: 90 dienas
Stipruma piedāvājums: -9.00 līdz -0.25
Piemērotas gulēšanai (nakts)?:
UV filtri:
Produkta nosaukums: Optima FW
Materiāls: Polymacon

Atsauksmes

98%
68 no mūsu klientiem iesaka šo preci

Komentāri (1)

Vai ir kādi jautājumi?

Galina

Super