Proclear Multifocal Toric (3 lēcas)

€39.79
Šai precei piegāde ir par velti
Ir noliktavā
Recepšu kombinācijas, kuras mums pašlaik nav noliktavā, diemžēl īslaicīgi nav pieejamas CooperVision ierobežotās ražošanas jaudas dēļ. Lūdzu, ievadiet savas receptes parametrus, lai pārbaudītu pieejamību. Paldies par Jūsu sapratni.
Paredzamais nosūtīšanas datums ceturtdiena 5.8. Stock day info: Today 5. augusts Stock day info: Ready to be sent izvēlies atribūtus...
Pievienot pasūtījumam
€7,79
Šai precei piegāde ir par velti
€39.79
Dāvana par velti vērtībā līdz pat €8.29 uz pasūtījumiem virs €60.00

Proclear® multifocal toric kontaktlēcas

Proclear® multifocal toric lēcas no CooperVision piedāvā lielisku risinājumu tiem, kas cieš no astigmātisma un presbiopijas. Šīs multifokālās mēneša kontaktlēcas apvieno sfērisko dioptriju ar cilindru, aksi un pievienojumu (ADD). Proclear® multifocal toric lēcas nāk plašā parametru kombināciju izvēlē, tādejādi tās ir pieejamas daudziem lietotājiem.

Šīs lēcas ir ar mēneša nomaiņas grafiku un nav piemērotas ilgstošai nēsāšanai. Lēcas obligāti ir jāizņem katras dienas beigās un jāsniedz tām piemērotā aprūpe.

Kvalitatīvs lēcu materiāls ar augstu ūdens saturu

Proclear® multifocal toric ir izgatavotas no hidrogēla materiāla ar augstu ūdens saturu. Tas, apvienojumā ar PC Technology™, rada izturību pret sausumu. Šīs lēcas ir pietiekami mitrinātas, radot ērtību visas dienas garumā, kā arī, lēciņas ir piemērotas jūtīgo acu īpašniekiem. Proclear kontaktlēcas ir vienīgās kontaktlēcas, par kurām U.S. Food and Drug Administration (FDA) (ASV Pārtikas un Zāļu Pārvalde) ir minējusi sekojošo: ""var sniegt uzlabotu ērtību tiem kontaktlēcu nēsātājiem, kuri ir piedzīvojuši vidēju neērtību vai simptomus, kas liecinātu par sausumu sajūtu lēcu nēsāšanas laikā.""

Piedevām, CooperVision pētījums ir parādījis, ka 96% šīs lēcas paliek pietiekami mitrinātas visas dienas garumā, pat pēc 12 stundu ilgas nēsāšanas.
Proclear® multifocal toric lēcas sniegs neierobežotu ērtību un tajā pat laikā palielinot binokulārās redzas asumu visos attālumos.

Parametri
Ražotājs: CooperVision
Rādiuss (BC) : 8.40
Diametrs (DIA): 14.40
Iepakojuma izmērs: 3 lēcas
ADD (pievienotais) stiprums: +1.00 D, +1.00 N, +1.50 D, +1.50 N, +2.00 D, +2.00 N, +2.50 D, +2.50 N
Derīguma termiņš : 12 mēneši un vairāk
Nomaiņas grafiks: 30 dienas
Skābekļa caurlaidība: 42 Dk/t
Ūdens saturs: 62%
Cilindra papildu jauda: -0.75 līdz -5.75
Stipruma piedāvājums: -20.00 līdz +20.00
Piemērotas gulēšanai (nakts)?:
UV filtri:
Materiāls: Omafilcon B
Produkta nosaukums: Proclear Multifocal Toric

Atsauksmes

Šai precei vēl nav daudz atsauksmju

Komentāri

Vai ir kādi jautājumi?