€0

Jūsu groziņš pagaidām ir tukšs

Iet uz savu groziņu

OPTIVE acu pilieni 10 ml

€11.79
89% iesaka
Ir noliktavā
Paredzamais nosūtīšanas datums trešdiena 18.5. Stock day info: Today 18. maijs Stock day info: Ready to be sent Stock day info: Today 18. maijs izvēlies atribūtus...

Piegāde

DHL
1-2 Dienas €4.99
omniva
3-4 Dienas €2.99
€11.79
Dāvana par velti vērtībā līdz pat €9.99 uz pasūtījumiem virs €60.00

Optive lubricējošie acu pilieni

Optive lubricējošie acu pilieni ir ļoti līdzīgi cilvēka dabiskajām asarām un ir piemēroti ikdienas mitrināšanai Jūsu sausajām un iekaisušām, nogurušām acīm. Tie sniedz atvieglojumu tiem, kuri strādā putekļainā, karstā vai AC vidē, kā arī ir izcils risinājums tiem, kas cieš no sausā acs sindroma. Sader lietošanai ar kontaktlēcām.

Neesi pārliecināts kā pareizi lietot pilienus? Ieskaties mūsu pamācībā. Bet īsumā, lietošanas ir pavisam vienkārša. Iepilinām acs pilienus pirms kontaktlēcu ielikšanas un pēc kontaktlēcu izņemšanas. Līdzko acu pilieni ir iekšā acī, vienkārši pamirkšķinām pāris reizes.

Purite® konservējošais aizsarglīdzeklis

Optive tika izveidots tā, lai tās lieliski saderētu kopā pat ar visjūtīgāko cilvēku acs vidi. Tie nesatur tradicionālos vai ierastos konservantus, kuri tik bieži rada blakus parādības- šie pilieni acīm ir ļoti maigi un satur aizsarglīdzekli, kuru sauc Purite®. Šis materiāls ir sadalīts dabisko asaru sastāvdaļās, kuras atrodas cilvēka acīs- ūdens un sāls.

Divfāzu lubricējoša sistēma

Optive acu pilieni ir ar divu fāžu mitrinošu sistēmu, kas ir balstīta uz dažādu sastāvdaļu kopēju sastrādāšanos.

1) Aizsargfilmas izveidošana

Pirmajā fāzē, jeb posmā, acs visrma ir mitrināta, lietojot glicerīnu un CMC (karboksimetil­celulozi), kas izveido izcilu aizsarg filmu un neļauj acīm izžūt.

2) Epitēlija šūnu rehidratācija

Otrā fāze iekļauj sevī divas vielas: L-karnitīnu un eritritolu, kas nodrošina acs šūnu rehidritāciju un palīdz uzturēt acs vides līdzsvarojumu priekš osmozes.

Parametri

Ražotājs: Allergan
Iepakojuma apjoms: 10 ml
Lietošana pēc atvēršanas: 3 mēneši
Konservanti:
Medicīniska ierīce:
GUDRA
ALTERNATĪVA
Populārs

Gelone Acu Pilieni 10 ml

Ir noliktavā
  • Var lietot pat ja lēcas ir ieliktas
  • Ātrs atvieglojums kairinājumam
  • Ilglaicīgs efekts
Cena tikai: €4.10
GUDRA
ALTERNATĪVA

Atsauksmes

89%
40 no mūsu klientiem iesaka šo preci

Komentāri (2)

Vai ir kādi jautājumi?

Aleksandrs

nesen veicu operāciju ačim, varēs lietot kopā? vai tomēr kādi citi ir jāskatās?

Atbilde

info@alensa.lv

Labdien, Atkarībām, kādā saistībā bija acu operācija? Ir ieteicams apmeklēt acu ārstu, jo ārsts spēs ieteikt labāk, kādi pilieni ir piemēroti tieši Jūsu acīm. Ar cieņu, Alensa.lv komanda

Gaida

No kurienes ir tā firma Allergan?

Atbilde

info@alensa.lv

Labdien, Optive acu pilieni ir no firmas Allergan- tā ir firma ar galveno filiāli Dublinā, Īrijā. Pašreiz, kompānijai ir ofisi katrā kontinentā. Vairāk informācijas Jūs spēsiet atrast šeit: https://www.allergan.com/…pany-profile Ar cieņu, Alensa.lv komanda

VISA Master Card AMERICAN EXPRESS DISCOVER PayPal DHL omniva