Optima Pharmazeutische Aerosols

Optima ir vācu farmaceitiska kompānija, nodibināta 1984.gadā. Tās galvenais fokuss ir virzīts uz sausās acs sindroma ārstēšanas produktu attīstīšanu, un ir viens no to galvenajiem produktiem ir aerosols priekš acīm Tears Again.

Acu aerosols Tears 10 ml

Tears Again ir aerosols priekš acīm, radīts, lai Jūsu acis un plakstiņi tiktu mitrināti. Tas netiek pielietots kā tradicionālie acu pilieni, bet gan kā aerosols- kurš tiek uzsmidzināts uz aizvērtām acīm, tādejādi mazinot acs sausumu un iekaisumu. Šis revolucionārais acs aerosols satur vitamīnus A un E, kas dod papildus mitrināšanu. Šī formula palīdz nostabilizēt lipīdo acs plīsuma plēvītes slāni, jo acī šis aerosols iekļūst caur acs plakstiņiem.

Tears Again aerosols ir pielietots uzsmidzinot uz aizvērtiem acs plakstiņiem apmēram 10 cm attālumā, un var droši tikt pielietots uz acīm pat ja make-ups ir uzlikts. Tikai atceries, ka šis produkts ir jāizmet 6 mēnešus pēc tā pirmās lietošanas reizes.

Vairāk informācijas Mazāk informācijas
Priekšskatījums uz reāliem cilvēkiem
Jūs esat apskatījis visas pašreizējo filtru izvēles preces. Ja vēlaties apskatīt citas preces, lūdzu, rediģējiet filtra iestatījumus.