OPTI-FREE RepleniSH šķīdums 2 x 300 ml

€18.99
97% iesaka
Ir noliktavā
Paredzamais nosūtīšanas datums pirmdiena 27.3. izvēlies atribūtus...
Pakomāts sūtījuma izņemšanai (2–3 Dienas) €2.99 *
Omniva (Piegāde ar kurjeru uz Jūsu mājām) (2–3 Dienas) €2.99 *
DHL EXPRESS (1–2 Dienas) €9.99   
* PIEGĀDE PAR VELTI uz visām kontaktlēcām, brillēm un saulesbrillēm!
€18.99
Dāvana par velti vērtībā līdz pat €8.59 uz pasūtījumiem virs €80.00

Opti-Free Replenish kontaktlēcu šķīdums

Firmas Alcon Opti-Free Replenish daudzfunkcionālais šķīdums ir domāts mīksto kontaktlēcu tīrīšanai un ir pilnveidots, balstoties uz Opti-Free Express bāzes šķīduma sastāva. Opti-Free Replenish šķīdums ir oriģinālā škīduma uzlabojums, pateicoties klāt pievienotajām kopšanas vielām. Opti-Free Replenish tehnoloģiskā inovācija fokusējas lielākoties uz uzturēšanu un kontaktlēcu mitrināšanu, tādejādi cenšoties sasniegt pēc iespējas lielāku ērtību nēsāšanas laikā.

Opti-Free Replenish ir pieejams arī citos izmēros, piemēram- 120 ml, 300 ml un 3 x 300 ml. Katrai pudelītei ir klāt viens kontaktlēcu konteinerītis.

Ieskaties šeit un uzzini, kā pareizi ir jākopj kontaktlēcas un jālieto kontaktlēcu šķīdumi.

Ilgstoši noturīga mitrināšana

Opti-Free Replenish sadarbojas ar lēcu materiālu, kas ir spējīgs noturēt plāno asaru plēvīti uz lēcu virsmas visas dienas garumā, tādejādi nodrošinot mitrināšanu. Kontaktlēcastīrītas ar Opti-Free Replenish paliek mitrinātas un ērtas visas dienas garumā.

TearGlyde sistēma

The TearGlyde atjaunojošā sistēma darbojas kopā ar lēcām to uzglabāšanas laikā ar Opti-Free Replenish šķīdumu, un tas spēj ietekmēt lēcu spēju uzņemt ūdeni. Kontaktlēcas ir daudz ērtākas nēsāšanai, un neērtības sajūtas, kas ir bieži saistītas ar sausās acs sindromu vai sarkanām acīm, ir samazinātas būtiski.

Ērtas kontaktlēcas kopā ar Opti-Free Replenish šķīdumu

Lietojot Opti-Free Replenish palīdz uzlabot ērtību mīksto lēcu lietotājiem, kuri bieži jūt neērtības sajūtu ilgstošas lēcu nēsāšanas laikā. Opti-Free Replenish ir speciāli izstrādāts priekš to lēcu lietošanas, kuras izgatavotas no modernā silikon-hidrogēla materiāla, iekļaujot PureVision, Acuvue Oasys un Biofinity, bet arī ir piemērotas klasisko hidrogēla lēcu lietošanai.

Šķīduma sastāvs

Opti-Free Replenish ir sterils, izotonisks šķīdums, kas satur unikālo, divkāršās darbības TearGlyde® atjaunojošās sistēmas (Tetronic 1304 un nonanoila etilendiamino­triokas skābe), un POLYQUAD 0.001% un ALDOXIME (miristamidopropila dimetila grupas) 0.0005% konservantu vielas.

Parametri - OPTI-FREE RepleniSH šķīdums 2 x 300 ml

Ražotājs: Alcon
Kopšanas šķīdumu veidi : Daudzfunkciju
Iepakojuma apjoms: 2x300 ml
Derīguma termiņš : 12 mēneši un vairāk
Lietošana pēc atvēršanas: 6 mēneši
Satur nātrija hialuronātu:
Konservanti:
Medicīniska ierīce:

Atsauksmes

97%
30 no mūsu klientiem iesaka šo preci atsauksmes nav pārbaudītas

Komentāri

Vai ir kādi jautājumi?