OPTI-FREE RepleniSH šķīdums 120 ml

€9.99
96% iesaka
Ir noliktavā
Paredzamais nosūtīšanas datums trešdiena 8.12. Stock day info: Tomorrow 8. decembris Stock day info: Ready to be sent Order stock info: In stock, ready to be dispatched izvēlies atribūtus...
Ir noliktavā

Piegāde

DHL
1-2 Dienas €4.99
omniva
3-4 Dienas €2.99
€9.99
Dāvana par velti vērtībā līdz pat €7.65 uz pasūtījumiem virs €60.00

Opti-Free Replenish kontaktlēcu šķīdums

Firmas Alcon Opti-Free Replenish daudzfunkcionālais šķīdums ir domāts mīksto kontaktlēcu tīrīšanai un ir pilnveidots, balstoties uz Opti-Free Express bāzes šķīduma sastāva. Opti-Free Replenish šķīdums ir oriģinālā škīduma uzlabojums, pateicoties klāt pievienotajām kopšanas vielām. Opti-Free Replenish tehnoloģiskā inovācija fokusējas lielākoties uz uzturēšanu un kontaktlēcu mitrināšanu, tādejādi cenšoties sasniegt pēc iespējas lielāku ērtību nēsāšanas laikā.

Opti-Free Replenish ir pieejams arī citos izmēros, piemēram- 2 x 300 ml, 300 ml un 3 x 300 ml. Katrai pudelītei ir klāt viens kontaktlēcu konteinerītis.

Ieskaties šeit un uzzini, kā pareizi ir jākopj kontaktlēcas un jālieto kontaktlēcu šķīdumi.

Ilgstoši noturīga mitrināšana

Opti-Free Replenish sadarbojas ar lēcu materiālu, kas ir spējīgs noturēt plāno asaru plēvīti uz lēcu virsmas visas dienas garumā, tādejādi nodrošinot mitrināšanu. Kontaktlēcastīrītas ar Opti-Free Replenish paliek mitrinātas un ērtas visas dienas garumā.

TearGlyde sistēma

The TearGlyde atjaunojošā sistēma darbojas kopā ar lēcām to uzglabāšanas laikā ar Opti-Free Replenish šķīdumu, un tas spēj ietekmēt lēcu spēju uzņemt ūdeni. Kontaktlēcas ir daudz ērtākas nēsāšanai, un neērtības sajūtas, kas ir bieži saistītas ar sausās acs sindromu vai sarkanām acīm, ir samazinātas būtiski.

Ērtas kontaktlēcas kopā ar Opti-Free Replenish šķīdumu

Lietojot Opti-Free Replenish palīdz uzlabot ērtību mīksto lēcu lietotājiem, kuri bieži jūt neērtības sajūtu ilgstošas lēcu nēsāšanas laikā. Opti-Free Replenish ir speciāli izstrādāts priekš to lēcu lietošanas, kuras izgatavotas no modernā silikon-hidrogēla materiāla, iekļaujot PureVision, Acuvue Oasys un Biofinity, bet arī ir piemērotas klasisko hidrogēla lēcu lietošanai.

Šķīduma sastāvs

Opti-Free Replenish ir sterils, izotonisks šķīdums, kas satur unikālo, divkāršās darbības TearGlyde® atjaunojošās sistēmas (Tetronic 1304 un nonanoila etilendiamino­triokas skābe), un POLYQUAD 0.001% un ALDOXIME (miristamidopropila dimetila grupas) 0.0005% konservantu vielas.

Parametri
Ražotājs: Alcon
Kopšanas šķīdumu veidi : Daudzfunkciju
Iepakojuma apjoms: 120 ml
Derīguma termiņš : 16 mēneši un vairāk
Lietošana pēc atvēršanas: 6 mēneši
Satur nātrija hialuronātu:
Konservanti:

Atsauksmes

96%
178 no mūsu klientiem iesaka šo preci

Komentāri (2)

Vai ir kādi jautājumi?

Laura

Labvakar. a kurā vietā ražojam šo? vai sūtīts no Taizemes, ka tik lēti?

Atbilde

info@alensa.lv

labdien, Nē, Taizemē nav ražots. Šķīdums ražots pēc Alcon Laboratories pasūtījuma. Ar cieņu, Alensa.lv komanda

Ligita J.

Nu ko lai saka- lietoju šo lēcu kopšanas ūudeni jau ilgāk nekā 2 gadus, patīk, sūdzību par kvalitāti no manu acu pušu nav bijis :) Apmēram pirms gada sāku pasūtīt no šī veikala, jo optikā cenas pacēlās ne par ko! kamēr cenas bus tādas, pasūtīšu visu laiku:)