OPTI-FREE PureMoist šķīdums 2 x 300 ml

€18.59
98% iesaka
Ir noliktavā
Paredzamais nosūtīšanas datums pirmdiena 25.10. Stock day info: Tomorrow 25. oktobris Stock day info: Ready to be sent Order stock info: In stock, ready to be dispatched izvēlies atribūtus...
Ir noliktavā

Piegāde

DHL
1-2 Dienas €4.99
omniva
3-4 Dienas €2.99
€18.59
Dāvana par velti vērtībā līdz pat €8.29 uz pasūtījumiem virs €60.00

OPTI-FREE PureMoist kontaktlēcu šķīdums

OPTI-FREE PureMoist šķīdums ir efektīvs, daudzfunkcionāls šķīdums no firmas Alcon, un ir piemērots visa veida mīksto kontaktlēcu mitrināšanai un uzglabāšanai. Šķīdums satur firmas patentēto HydraGlyde Moisture Matrix, kas palīdz uzturēt lēcas mitras līdz pat 16 stundām. Efektīvā OPTI-FREE PureMoist šķīduma formula izcili noņem lipīdus, proteīnus un iznīcina baktērijas. Šķīdums ir jāizlieto 6 mēnešu laikā no pirmās atvēršanas dienas.

Mūsu piedāvājuma klāstā ir pieejami arī citi izmēru iepakojumi, piemēram 90 ml, 120 ml, 300 ml, 3 x 300 ml lielos iepakojumos.

Divu soļu tīrīšanas process

Opti-Free PureMoist darbojas uz div-fāžu tīrīšanas sistēmas principa (divu soļu), kurā kontaktlēcas tiek dezinficētas un netīrumi noņemti.

1) Dezinficēšanas fāze

Dezinficēšanas fāzes procesa laikā, mikroorganismi (baktērijas, raug vielas, utt.) tiek iznīcinātas ar POLYQUAD un ALDOXIME vielu palīdzību. Šīs sastāvdaļas šajā šķīdumā neietekmē jūtīgos acs audus vai acs maigo vidi.

2) Nosēdumu noņemšana

Tīrīšanas procesa laikā, citrāts un nātrijs palīdz noņemt nosēdumus, sedimentu un kaļķa nosēdumus.

Sastāvs: nātrija citrāts, nātrija hlorīds, nātrija borāts, aminometrilgrupa propanols, sorbitols, dinātrija EDTA, un divas mitrināšanas vielas – TETRONIC un HydraGlyde, kuras iekļauj sevī arī POLYQUAD.

Vai neesi pārliecināts par to, kā rīkoties ar kontaktlēcām un šķīdumiem? Ieskaties šeit un uzzini, kā pareizi ir jākopj kontaktlēcas un jālieto kontaktlēcu šķīdumi.

Parametri
Ražotājs: Alcon
Kopšanas šķīdumu veidi : Daudzfunkciju
Iepakojuma apjoms: 2x300 ml
Derīguma termiņš : 16 mēneši un vairāk
Lietošana pēc atvēršanas: 6 mēneši
Satur nātrija hialuronātu:
Konservanti:

Atsauksmes

98%
73 no mūsu klientiem iesaka šo preci

Komentāri

Vai ir kādi jautājumi?