OPTI-FREE Express šķīdums 120 ml

€4.69
Ir noliktavā
Paredzamais nosūtīšanas datums pirmdiena 21.6. pirmdiena 21.6. izvēlies atribūtus...

Piegāde

DHL
1–2 Dienas €4.99
omniva
3–4 Dienas €2.99
€4.69
Dāvana par velti vērtībā līdz pat €8.29 uz pasūtījumiem virs €60.00

Opti-Free Express kontaktlēcu šķīdums

OPTI-FREE Express irdaudzfunkcionāls lēcu kopšanas šķīdums no firmas ALCON. Viens no tā aktīvajām sastāvdaļām, pazīstama kā poloksamīns, būtiski palielina mitrumu, lai spētu uzglabāt ērtības sajūtu līdz pat 24 stundām. OPTI-FREE Express efektīvi tīra, dezinficē un uzglabā visa veida mīkstās kontaktlēcas.

Opti-Free Express kontaktlēcu šķīdums tiek piedāvāts 120 ml lielā iepakojumā ar antibakteriālu kontaktlēcu konteinerīti. Ir pieejami arī citi iepakojumi, piemēram, 355 ml, 3 x 355 ml un 2 x 355 ml.

Nav vajadzības berzēt kontaktlēcas!

OPTI-FREE Express kontaktlēcu šķīdums ir daudzfunkcionāls šķīdums, kas ļauj noņemt nosēdumus, proteīnus, netīrumus, kā arī skalot un dezinficēt Jūsu lēcas. Šis šķīdums ir piemērots visa veida mīkstajām kontaktlēcām. Kaut gan šis šķīdums ir apzīmēts kā „NO RUB“ (nav nepieciešams berzēt), mēs tomēr iesakām lēcas maigi paberzēt savos pirkstos vai plaukstā. Kontaktlēcu aprūpe tad ir daudz labāka.

Ieskaties šeit un uzzini, kā pareizi ir jākopj kontaktlēcas un jālieto kontaktlēcu šķīdumi.

OPTI-FREE Express kontaktlēcu šķīdums var tikt lietots 6 mēnešu laikā no pirmās atvēršanas dienas. OPTI-FREE Express sniedz efektīvu aizsardzību pret baktērijām un rauga šūnām.

Parametri
Ražotājs: Alcon
Kopšanas šķīdumu veidi : Daudzfunkciju
Iepakojuma apjoms: 120 ml
Derīguma termiņš : 16 mēneši un vairāk
Lietošana pēc atvēršanas: 6 mēneši
Konservanti:

Atsauksmes

Šai precei vēl nav daudz atsauksmju

Komentāri (1)

Vai ir kādi jautājumi?

Pēteris G.

Piegāde bija apmēram 3 dienas, izņēmu pakomātā Jelgavā, jo nevarēju visu dienu mājās atrasties. Šitās pudelītes pietiek uz kādām 8-10 nedēļām, atkarībā, kuras lēcas lietotoju.