€0

Jūsu groziņš pagaidām ir tukšs

Iet uz savu groziņu

OPTI-FREE Express šķīdums 120 ml

€4.69
94% iesaka
Ir noliktavā
Paredzamais nosūtīšanas datums pirmdiena 31.1. pirmdiena 31.1. pirmdiena 31.1. Order stock info: In stock, ready to be dispatched izvēlies atribūtus...
Ir noliktavā

Piegāde

DHL
1-2 Dienas €4.99
omniva
3-4 Dienas €2.99
€4.69
Dāvana par velti vērtībā līdz pat €8.59 uz pasūtījumiem virs €60.00

OPTI-FREE Express kontaktlēcu šķīdums

OPTI-FREE Express ir daudzfunkcionāls kontaktlēcu kopšanas šķīdums no firmas Alcon. Šis mega efektīvais šķīdums ir paredzēts visa veida mīksto kontaktlēcu dezinficēšanai, kopšanai, mitrināšanai, skalošanai un uzglabāšanai. Tas Jūsu lēciņas padarīs ērtas visas dienas nēsāšanas laikā.

Viegli sasniedziet maksimālu efektivitāti

Pirms lēcu uzglabāšanas pa nakti šajā šķīdumā, berzējiet tās savā plaukstā. Samitriniet lēcas ar šķīdumu un ar pirkstgaliem maigi masējiet abas kontaktlēcu puses uz vismaz kādām 10 sekundēm. . Tas palīdzēs lēcas dezinficēt un noņemt nosēdumus. Kad esat pabeidzis lēcu berzēšanu, kārtīgi noskalojiet tās ar OPTI-FREE Express. Tagad Jūs varat uzglabāt savas lēcas pa nakti kontaktlēcu konteinerīti, kurā ir ieliets svaigs, sterils šķīdums. No rīta Jūsu lēciņas būs tīras, dezinficētas un atjaunotas.

Vienmēr pārliecinieties, ka esat ievērojis rūpīgu lēcu kopšanas rutīnu un neaizmirstiet uzturēt arī savu lēcu uzglabāšanas konteinerīti tīru un koptu.

OPTI-FREE Express var uzglabāt līdz pat 6 mēnešiem no atvēršanas brīža. Nepiesārņojiet šķīdumu pudelītes iekšpusē, pieskaroties pudelītes galam.

OPTI-FREE Express ir pieejams arī sekojošos iepakojumos: 355 ml, 2x355 ml, 3x 355 ml.

Parametri

Ražotājs: Alcon
Kopšanas šķīdumu veidi : Daudzfunkciju
Iepakojuma apjoms: 120 ml
Derīguma termiņš : 16 mēneši un vairāk
Lietošana pēc atvēršanas: 6 mēneši
Konservanti:

Atsauksmes

94%
30 no mūsu klientiem iesaka šo preci

Komentāri (1)

Vai ir kādi jautājumi?

Pēteris G.

Piegāde bija apmēram 3 dienas, izņēmu pakomātā Jelgavā, jo nevarēju visu dienu mājās atrasties. Šitās pudelītes pietiek uz kādām 8-10 nedēļām, atkarībā, kuras lēcas lietotoju.

VISA Master Card AMERICAN EXPRESS DISCOVER PayPal DHL omniva