Multifokālās kontaktlēcas

Multifokālās kontaktlēcas (arī tiekt sauktas kā varifokālās kontaktlēcas) ir domātas, lai varētu koriģēt tālredzību (presbiopiju) un tuvredzību. Šī, ar cilvēka vecumu saistītā slimība visbiežāk ir izplatīta starp tiem cilvēkiem, kuriem ir pāri 40 , un rodas tajā gadījumā, kad acs zīlītes elastība ir zudusi vai paliek vājāka.

Vissvarīgākā multifokālo kontaktlēcu īpašība ir nodrošināt skaidru redzi jebkurā attālumā un dot iespēju redzēt ērti un viegli bez liekas vajadzības nēsāt brilles. Multifokālās kontaktlēcas spēj daudz labāk uzlabot redzes spēju, un tajā pašā laikā atvieglot dažādus ar veselību saistītus traucējumus- galvassāpes, reibuma sajūtu, acs pārpūli. Mēs piedāvājam dažādas multifokālās kontaktlēcas par visizdevīgākajām cenām internetā.

Pērc vislabākās multifokālās kontaktlēcas mūsu e-veikalā

Mēs iesakam TopVue Air Multifocal, kas ir silikona hydrogel multifokālās kontaktlēcas ar augstu skābekļa caurlaidību. Šīs ērtās, mēneša presbiopijas kontaktlēcas sastāvā ir augsts ūdens saturs.
Mēs piedāvājam arī mēneša multifokālās kontaktlēcas (Air Optix Aqua Multifocal, Biofinity Multifocal), kā arī 1-dienas multifokālās kontaktlēcas (Dailies AquaComfort Plus Multifocal). Šīs ir tikai nedaudzās no visa pieejamā multifokālā lēcu klāsta, ko mēs spējam Jums piedāvāt, un dažādi ražotāji ir Jums pieejami- Alcon (Ciba Vision), CooperVision un Bausch and Lomb.

Jūs esat apskatījis visas pašreizējo filtru izvēles preces. Ja vēlaties apskatīt citas preces, lūdzu, rediģējiet filtra iestatījumus.