Missoni MIS 0012 807

Sieviešu
Parametri

Briļļu izmērs Kāds man ir izmērs?
136 mm
Citi izmēri
17 mm
140 mm
42 mm 51 mm
Ir noliktavā
Kad mēs nosūtām: trešdiena 6.3.
Dāvana par velti vērtībā līdz pat €4.99 uz pasūtījumiem virs €80.00
Autentiskuma garantija
Cena
€166.53 €121.90 Atlaide -27%
Labākā cena par 1 gab. pēdējo 30 dienu laikā: €166.53

Par Missoni

Missoni ar lepnumu piedāvā briļļu līniju, kas ir šikīga un ar elegantu dizainu. Ar to modernizētām retro formām un krāsām, Missoni acu aksesuāri būs pareizā izvēle visiem modes mīļotājiem.


Par šīm brillēm

Šī forma ir "browline", kas ideāli piestāv visiem stiliem un pasākumiem un sniedz moderno retro stila sajūtu. Ietvaru krāsa lielākoties ir melna, kas ir viegla krāsa nēsāt un kura ir lieliska un klasiska izvēle kā ikdienas, tā elegantam stilam. Ietvaru krāsa ir lielākoties zelta, kas tiešām pastiprinās Jūsu tēlu un sniegs šikīgo piedevu Jūsu stilam! Materiāls ir lielākoties izgatavots no metāla, kas ir ļoti izturīgs un sniedz tik šikīgo, stilīgo skatu.

Oriģinālie produkti

Mēs pārdodam tikai un vienīgi oriģinālos brendus un produktus. Pasūtot brilles no Alensa, tās jau ir pieejamas noliktavā un tiks Jums nogādātas pēc iespējas ātrāk. Mēs cenšamies, lai mūsu klienti vienmēr būtu laimīgi. Gadījumā, ja mūsu prece nav attaisnojusi Jūsu prasības un sagaidīto, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas nodaļu, kura spēs atrast piemērotu Jums risinājumu.