Vai Jūsu brilles miglojas, tāpēc, ka nēsājat sejas aizsargmasku? Šeit atradīsi dažus mūsu ieteikumus, kā to varētu novērst!

Ja Jūs lasāt šo, tad Jūs, iespējams, esat viens no tiem, kuram tagad ir jāapvieno brilles ar sejas aizsargmasku. Tas arī nozīmē, ka esat pieredzējis uz savas ādas, cik viegli brilles var aizmigloties. Lai Jums palīdzētu, mēs esam sagatavojuši sešus plus vēl vienu papildus padomu, kā to novērst.

Nēsājot sejas aizsargmasku un brilles
Nēsājot sejas aizsargmasku

1. Ir ļoti svarīgi izvēlēties pareizo sejas aizsargmasku!

Pārliecinieties, ka Jums ir sejas aizsargmaska, kas cieši pieguļ ap degunu. Dažas vaļīgas aizsargmaskas var atstāt pārāk lielas spraugas ap degunu. Mēģiniet izgatavot vai iegūt masku, kurai ir metāla sloksnīte vai vads, kuru var saliekt virs deguna tilta. Tas neļaus elpai izplūst caur visām spraugām ap deguna zonu un aizmiglot Jūsu brilles.

2. Turi savu sejas aizsargmasku tuvu acīm un novietojiet brilles zemāk.

Uzlieciet sejas aizsargmasku pēc iespējas tuvāk un pabīdiet brilles nedaudz tālāk no sejas. Tas neļaus brillēm kļūt netīrām un miglainām. Pārliecinieties, ka, ja iespējams, Jūs nepieskaraties brillēm pārāk bieži. Atcerieties, ka, mainot briļļu ierasto atrašanās vietu uz Jūsu deguna, lēcas fokusa punkts mainīsies. Tas var ietekmēt redzi, it īpaši, ja valkājat multifokālas vai progresīvas brilles.

3. Izmanto mazliet saimniecisko ziepju!

Dienas sākumā un beigās briļļu tīrīšanai izmantojiet remdenu ūdeni ar dažiem pilieniem sadzīves (saimniecisko) ziepju. Pēc tam noslaukat tās ar mikrošķiedras lupatiņu. Dienas laikā vienmēr pārliecinieties, ka tīrīšanas drāniņa ir līdzi. Pret-miglas salvetes vai aerosoli, protams, tie visi var Jums arī palīdzēt!

Piezīme: izmantojiet parastās ziepes un izvairieties no smaržīgo, raupjo vai mitrinošo ziepju izmantošanas, jo tās var radīt bojājumus lēcu apstrādājumam. Tādēļ vienmēr pārliecinieties, ka tikai maigās un neskrāpējošās ziepes tiek pielietotas briļļu lēcu kopšanā.

4. Izmēģini regulārās ziepes, ja Jums nav saimniecisko ziepju.

Izmantojot parastās ziepes var palīdzēt dezinficēt brilles un novērst lēcu miglošanos. Uzklājiet tās, ļaujiet ziepēm kādu laiku noturēties un pēc tam rūpīgi notīriet tās. No otras puses, šķidrās ziepes nedos tādu pašu efektu. Netīriet brilles ar spirtu, jo tas diemžēl var sabojāt kā lēcas, tā arī ietvarus.

5. Dienas lēcas ir daudz praktiskākas.

Vienkāršākais veids, kā izvairīties no miglainām brillēm, ir vienkārši pārslēgties uz kontaktlēcām . Infekcijas slimību laikā vienas dienas lēcas ir labākais un higiēniskākais lēcu nēsāšanas variants. Pirms to ievietošanas vai noņemšanas rūpīgi nomazgājiet rokas un dienas laikā neaiztieciet acis. Kāpēc gan Jums neizmēģināt, piemēram, TopVue lēcas ar naudas atgriešanas garantiju?

6. Iegādājieties brilles ar hidrofobisko pārklājumu. Jūs varat tās iegādāties tiešsaistē, neapmeklējot optiku.

Savai nākamajai briļļu iegādei, iegādājieties tās, kurām ir hidrofobiskaiss lēcu pārklājums. Šis pārklājums darbosies kā pret-aizsvīšanas slānis, kas neļaus arī citiem netīrumiem pielipt lēciņām. Nav iedvesmas iet un apmeklēt optiku vai esat iestrēdzis mājās? Neuztraucieties! Ja Jums ir pašreizējā briļļu recepte, brilles izmēģināt virtuāli un pasūtīt tās tiešsaistē varat pavisam ērti. Tikai dažu dienu laikā gatavas brilles tiks piegādātas uz Jūsu mājām. Atcerieties, ka brilles var kalpot kā vairogs, kas bloķē vīrusus.

Pasūti tagad

Mūsu pēdājais ieteikums- skūšanās putas!

Varbūt nekad tas nav ienācis Jums prātā, taču skūšanās putas ir lielisks līdzeklis lēcu miglošanās novēršanā. Uz brillēm uzklājiet nelielu daudzumu putu un izmantojiet piemērotu drāniņu, līdz tās var nopulēt pavisam sausas. Tādējādi lēcām tiek izveidots skaidrs aizsarg-slānis, kas novērš kondensāciju .

IETEIKUMI NO ALENSA.LV:

Visas mūsu recepšu brilles automātiski nāk kopā ar hidrofobiskajām lēcām! Šis hidrofobiskais pārklājums atgrūž ūdeni un citas vielas, kas nozīmē, ka lēciņas tik ātri nepaliks netīras vai sāks migloties.

Briļļu lēcu virsmu pārklājumu veidi

Jums vairs nav jāapmeklē savs optiķis, lai varētu saņemt jaunās brilles! Kolīdz zināt savu recepti, Jūs brilles varat pasūtīt internetā. Vai uztraucaties par to, kā šīs brilles izskatīsies? Vienkārši izmantojiet virtuālo spoguli briļļu uzlaikošanai! Viens no labumiem, kas ir visām mūsu brillēm ir hidrofobiskais pārklājums. Tādēļ nekautrējieties, ieskatieties mūsu recepšu briļļu plašajā piedāvājumā jau šodien. Mēs tās piegādāsim līdz pat mājas slieksnim, it īpaši šajā apgrūtinātajā situācijā!