€0

Jūsu groziņš pagaidām ir tukšs

Iet uz savu groziņu

Konteinerītis lēcām Alensa ar zīmogu

€1.69
97% iesaka
Ir noliktavā
Paredzamais nosūtīšanas datums pirmdiena 31.1. pirmdiena 31.1. pirmdiena 31.1. Order stock info: In stock, ready to be dispatched izvēlies atribūtus...
Ir noliktavā

Piegāde

DHL
1-2 Dienas €4.99
omniva
3-4 Dienas €2.99
€1.69
Dāvana par velti vērtībā līdz pat €8.59 uz pasūtījumiem virs €60.00

Kontaktlēcu konteinerītis ar Alensa zīmolu

Šis klasiskais kontaktlēcu konteinerītis ir izgatavots no izturīga plastmasas materiāla un ir piemērots visa veida mīksto kontaktlēcu uzglabāšanai un kopšanai (tajā skaitā, pa nakti). Konteinerīša lejas daļa ir caurspīdīga un vāciņi ir krāsaini- vieglākai labās un kreisās puses atšķiršanai. Šim konteinerītim piemīt ļoti stiprs blīvējums, kas nodrošina, ka konteinerītis neiztek. Konteinerītis ir ar pazīstamā zīmola Alensa logo.

Lēcu kastītes higiēna un aizvietošana

Lai parūpētos par acs veselību un higiēnu, vienmēr seko līdzi sava optiķa vai acu ārsta ieteikumiem un instrukcijām. Ir ieteicams nomainīt kontaktlēcu konteinerīti ik pēc trīs mēnešiem, vislabāk, kad sākat lietot jaunu kopšanas šķīduma pudelīti.

Nekad neskalo savu kontaktlēcu konteinerīti, futlāri vai kastīti ar krāna ūdeni. Tas pats attiecas uz kontaktlēcu uzglabāšanu krāna ūdenī. Pirms jauna konteinerīša, futlāra vai kastītes lietošanas atceries to noskalot rūpīgi ar lēcu kopšanai piemērotu šķīdumu.

Parametri

Aksesuāra krāsa: Zils, Balta

Atsauksmes

97%
204 no mūsu klientiem iesaka šo preci

Komentāri (1)

Vai ir kādi jautājumi?

Raitis

rievainās maliņas palīdz vieglāk attaisīt aplīšus, lietoju jau mēnesi, sūdzēties nevaru- konteinerītis ka'konteinerītis.

VISA Master Card AMERICAN EXPRESS DISCOVER PayPal DHL omniva