Lēcu kastīte vibrējošajam kontaktlēcu konteinerītim - brūna

€1.99
Ir noliktavā
Paredzamais nosūtīšanas datums piektdiena 24.9. Stock day info: Today 24. septembris Stock day info: Ready to be sent Stock day info: Today 24. septembris izvēlies atribūtus...
Ir noliktavā

Piegāde

DHL
1-2 Dienas €4.99
omniva
3-4 Dienas €2.99
€1.99
Dāvana par velti vērtībā līdz pat €8.29 uz pasūtījumiem virs €60.00

Aizvietošanas konteinerītis vibrējošajam kontaktlēcu konteinerītim - brūnā

Iekšējā kastīte ir ļoti svarīgs elements Jūsu kontaktlēcu higiēniskai uzglabāšanai un ideāli sader ar mūsu vibrējošo kontaktlēcu kopšanas konteinerīti, kas lieliski noņem netīrumus un nosēdumus no lēcām, pateicoties maigajai, vibrējošajai kustībai.

Kastīte Jūsu vibrējošajā konteinerītim ir jānomaina regulāri. Katrs iesaka savādāk- sākot ik mēnesi līdz ik pēc katriem trīs mēnešiem. Viens no vispiemērotākajiem ieteikumiem ir nomainīt kastīti tad, kad iesākat jaunu pudelīti ar kopšanas šķīdumu. Un kāds lai ir Jūsu paradums, izvēlies to, kas ideāli sader kopā ar vibrējošo konteinerīša ārējo kastīti. Šī kastīte ir brūnā krāsā un ir arī pieejama zilā, rozā, un zaļā krāsās.

Kastīte ir izgatavota no stipra un izturīga plastmasas materiāla. Apakšmala ir pielāgota tā, lai saderētu ar vibrējošo konteinerīti. Un, šis smaidiņš palīdz atšķirt kur uzglabāt labo un kreiso kontaktlēcu.

Nekad neskalojiet savu kontaktlēcu kastīti vai uzglabājiet savas lēcas krāna ūdenī. Lai koptu rūpīgi un efektīvi, skalo gan lēcas, gan kopšanas kastīti ar lēcu kopšanas šķīdumu un ļauj izžūt tīrā gaisā (un tīrā vietā).

Parametri
Aksesuāra krāsa: Brūna

Visi šīs preces varianti:

Atsauksmes

Šai precei vēl nav daudz atsauksmju

Komentāri

Vai ir kādi jautājumi?