LAIM Moisture aerosols acīm 15 ml

€13.55
96% iesaka
Ir noliktavā
Paredzamais nosūtīšanas datums otrdiena 19.10. Stock day info: Tomorrow 19. oktobris Stock day info: Ready to be sent Order stock info: In stock, ready to be dispatched izvēlies atribūtus...
Ir noliktavā

Piegāde

DHL
1-2 Dienas €4.99
omniva
3-4 Dienas €2.99
€13.55
Dāvana par velti vērtībā līdz pat €8.29 uz pasūtījumiem virs €60.00

LAIM Moisture aerosols acīm ar nātrija hialuronātu

LAIM Moisture aerosols acīm stabilizē lipīdu pārklājumu, uzlabo un pastiprina acu un acu plakstiņu mitrināšanu un nodrošina lēcu lietotāju ērtību kā mīkstajām hidrogēla, tā arī silikon-hidrogēla lēcām. Šis produkts ir piemērots visiem kontaktlēcu lietotājiem, un īpaši piemērots sausās acs sindroma cietējiem, kā arī tiem, kuriem ir nepietiekams lipīda pārklājums. Tas satur izcilu mitrināšanas vielu, nātrija hialuronātu un ir ar maigu kumelīšu ekstrakta piedevu.

Moderna pielietošanas tehnoloģija

LAIM Moisture aerosols acīm ir jāuzsmidzina uz aizvērtiem plakstiņiem no apmēram 10 cm attāluma (gadījumā, ja lietojat make-up, kas nav ūdensnoturīgs, lietojiet šo aerosolu no 20 cm attāluma). Pateicoties to modernajai tehnoloģijai, kas paļaujas uz liposomu pārvietošanos, LAIM Moisture aerosola acīm aktīvās vielas spēj iekļūt Jūsu acīs caur aizvērtiem acs plakstiņiem.

Neesi pārliecināts kā pareizi lietot šo produktu? Ieskaties mūsu pamācībā.

Ilglaicīga lietošana

Pateicoties jaunākās paaudzes atomizētai tehnoloģijai ar antibakteriālo filtru, produkti var tikt lietoti līdz to derīguma termiņa beigām, un nav svarīgi, kad produkts tika atvērts. LAIM Moisture aerosols acīm ilgst apmēram 3.5 reizes ilgāk nekā citi līdzīgi konkurentu produkti. Ja Jūs nelietojat savus acu pilienus vai aerosolus regulāri, Jums vairs nebūs jāizmet gandrīz pilnais iepakojums tikai tāpēc, kas tas ir bijis atvērts pāris nedēļas.

Parametri
Ražotājs: Schalcon
Iepakojuma apjoms: 15 ml
Lietošana pēc atvēršanas: 6 mēneši
Derīguma termiņš : 6 mēneši un vairāk
Satur nātrija hialuronātu:
Konservanti:
Var lietot kopā ar kontaktlēcām:
Komplekta piedāvājumi

Atsauksmes

96%
113 no mūsu klientiem iesaka šo preci

Komentāri (4)

Vai ir kādi jautājumi?

Kristīne

Cik bieži jālieto pie sausās acs sindroma?

Atbilde

info@alensa.lv

Mums ir prieks, ka Jums interesē mūsu piedāvātās preces. Tieši šajā noteiktajā gadījumā, mēs ļoti iesakām konsultēties ar savu ārstu. 😊

Ingūna M.

pirmo reizi lietojot bija smieklīgi, dīvaina sajūta, tāda itkā pūstu ko virsū acīm. Lietojot ilgāk pamanīju, ka ir daudz ērtāk nekā pilieni (pirms tam bija no Systane) - nav jāgulstas vai galva atpakaļ jāliec (man spiediena dēļ galva bieži reibst). tikai es ieteiktu tiem, kas lieto pirmo reizi- neliekat par tuvu, savādāk būs sajūta, ka ūdens virsū līsts, bet apmēram pusrokas attālumā ir pietiekami.

Renāta

pasūtīju nesen no Jums, a vāciņš pūšamais ieplīsa jau otrajā reizē. nemetu uz zemes, nekur neņēmu līdzi, prosta spiedu uz acīm. Varam kā sarunāt apmainīt?

Atbilde

info@alensa.lv

Labdien, Paldies par Jūsu atsauksmi. Protams, centīsimies Jums kā atlīdzināt par šo. Vairāk informācijas ir nosūtīts uz Jūsu e-pastu, lūdzu pārbaudiet. Ar cieņu, Alensa.lv komanda

Diāna

Ērti lietot, daudz vieglāk nekā pilienus.