LAIM-CARE Šķīdums 150 ml

€7.79
96% iesaka
Ir noliktavā
Paredzamais nosūtīšanas datums pirmdiena 27.3. izvēlies atribūtus...
Pakomāts sūtījuma izņemšanai (2–3 Dienas) €2.99 *
Omniva (Piegāde ar kurjeru uz Jūsu mājām) (2–3 Dienas) €2.99 *
DHL EXPRESS (1–2 Dienas) €9.99   
* PIEGĀDE PAR VELTI uz visām kontaktlēcām, brillēm un saulesbrillēm!
€7.79
Dāvana par velti vērtībā līdz pat €8.59 uz pasūtījumiem virs €80.00

Laim-Care kontaktlēcu šķīdums

Laim-Care ir izotonisks kopšanas šķīdums ar daudzfunkcionālu nozīmi kontaktlēcu uzglabāšanai un dezinfekcijai. Viena no Laim-Care šķīduma priekšrocībām ir hialuroniskās skābes sastāvs. Hialuroniskā skābe ir ķermeņa dabiskā mitrināšanas viela, un tā palīdz mitrināt, tīrīt un dezinficēt kontaktlēcas, tādēļ Jūs varat justies ērti visas dienas garumā. Šī skābe arī strādā kā antibakteriālā viela.

Ieskaties šeit un uzzini, kā pareizi ir jākopj kontaktlēcas un jālieto kontaktlēcu šķīdumi.

Laim-Care kontaktlēcu šķīdums tiek piedāvāts 150 ml lielā iepakojumā ar antibakteriālu kontaktlēcu konteinerīti. Ir pieejami arī citi iepakojumi, piemēram, 2 x 400 ml, 3 x 400 ml un 400 ml.

Efektīva mitrināšana

Hialuronskābe ir lieliska mitrinošā viela, kas ir pilnībā saderīga ar acs iekšējo vidi. Lēcu nēsāšana būs daudz ērtāka un patīkamāka lietojot Laim-Care šķīdumu. Piedevām, hialuronskābe palīdz stimulēt šūnu atjaunošanos un darbojas kā antibakteriāla viela. Tā ir plaši pielietota dažādās acu operācijās.

Piemērots jūtīgām un iekaisušām acīm

Laim-Care ir piemērots jūtīgo acu īpašniekiem vai arī visiem tiem, kuri cieš no sausās acs sindroma vai patstāvīga acs apsārtuma. Tas ir saderīgs ar dažāda veida mīkstajām kontaktlēcām , tajā skaitā silikon-hidrogēla un krāsainajām lēcām.

Antibakteriāls kontaktlēcu konteinerītis par velti

Katrā šķīduma iepakojumā ir iekļauts kontaktlēcu konteinerītis ar sudraba joniem , kas uzlabo šķīduma spēju iznīcināt dažādas baktērijas, kuras atrodas konteinerītī un uz lēcām. LAIM-CARE šķīdums var arī tikt lietots ar parastajiem, plastikas konteinerīšiem bez sudraba joniem.

Lēcu konteinerītis ir jāaizvieto higiēnisku iemeslu dēļ. Ražotājs iesaka to aizvietot vismaz ik pēc trīs mēnešiem, kas tieši atbilst cik ilgi šķīdums var tikt lietots pēc tā pirmās atvēršanas dienas. Ja Jūs lietojat šķīdumu ilgāk par ražotāja ieteikto laiku, Jūs varat sevi pakļaut nevajadzīgam veselības riskam!

Parametri - LAIM-CARE Šķīdums 150 ml

Ražotājs: Esoform
Kopšanas šķīdumu veidi : Daudzfunkciju
Iepakojuma apjoms: 150 ml
Derīguma termiņš : 12 mēneši un vairāk
Lietošana pēc atvēršanas: 3 mēneši
Satur nātrija hialuronātu:
Konservanti:
Medicīniska ierīce:

Atsauksmes

96%
120 no mūsu klientiem iesaka šo preci atsauksmes nav pārbaudītas

Komentāri (3)

Vai ir kādi jautājumi?
Kristiāns P.

Man nepatīk piedāvātā kastīte lēcām, varam pamainīt uz to zaļo nu vai tipa futbola stila? a to zilā tāda garlaicīga.

Atbilde info@alensa.lv

Sveiks, Diemžēl, nomainīt šo nevar, jo tas nāk kopā komplektā. Ja vēlaties cita veida konteinerīti, to nāksies iegādāties atsevišķi. Ar cieņu, Alensa.lv komanda

Justīne Gribuste

Lietoju ar krāsainajām TopVue kontaktlēcām- manuprāt, viss kā vajag. Paldies :)

Ilze

Viegli lietot, kontaktlēcas attīra ātri, nevajag ilgi gaidīt. saņēmu šo šķidrumu lēcām dāvanā, nākamreiz noteikti pati pirkšu lielāku iepakojumu.