€0

Jūsu groziņš pagaidām ir tukšs

Iet uz savu groziņu

LAIM-CARE kontaktlēcu šķīdums 50 ml

€4.69 €4.49
97% iesaka
Ir noliktavā
Paredzamais nosūtīšanas datums ceturtdiena 19.5. Stock day info: Tomorrow 19. maijs Stock day info: Ready to be sent Order stock info: In stock, ready to be dispatched izvēlies atribūtus...

Piegāde

DHL
1-2 Dienas €4.99
omniva
3-4 Dienas €2.99
€4.69 €4.49
Dāvana par velti vērtībā līdz pat €9.99 uz pasūtījumiem virs €60.00

Laim-Care kontaktlēcu šķīdums

Laim-Care ir izotonisks kopšanas šķīdums ar daudzfunkcionālu nozīmi kontaktlēcu uzglabāšanai un dezinfekcijai. Viena no Laim-Care šķīduma priekšrocībām ir hialuroniskās skābes sastāvs. Hialuroniskā skābe ir ķermeņa dabiskā mitrināšanas viela, un tā palīdz mitrināt, tīrīt un dezinficēt kontaktlēcas, tādēļ Jūs varat justies ērti visas dienas garumā. Šī skābe arī strādā kā antibakteriālā viela.

Ieskaties šeit un uzzini, kā pareizi ir jākopj kontaktlēcas un jālieto kontaktlēcu šķīdumi.

Laim-Care kontaktlēcu šķīdums tiek piedāvāts 50 ml lielā iepakojumā ar antibakteriālu kontaktlēcu konteinerīti. Ir pieejami arī citi iepakojumi, piemēram, 150 ml, 2 x 400 ml, 3 x 400 ml un 400 ml.

Efektīva mitrināšana

Hialuronskābe ir lieliska mitrinošā viela, kas ir pilnībā saderīga ar acs iekšējo vidi. Lēcu nēsāšana būs daudz ērtāka un patīkamāka lietojot Laim-Care šķīdumu. Piedevām, hialuronskābe palīdz stimulēt šūnu atjaunošanos un darbojas kā antibakteriāla viela. Tā ir plaši pielietota dažādās acu operācijās.

Piemērots jūtīgām un iekaisušām acīm

Laim-Care ir piemērots jūtīgo acu īpašniekiem vai arī visiem tiem, kuri cieš no sausās acs sindroma vai patstāvīga acs apsārtuma. Tas ir saderīgs ar dažāda veida mīkstajām kontaktlēcām , tajā skaitā silikon-hidrogēla un krāsainajām lēcām.

Antibakteriāls kontaktlēcu konteinerītis par velti

Katrā šķīduma iepakojumā ir iekļauts kontaktlēcu konteinerītis ar sudraba joniem , kas uzlabo šķīduma spēju iznīcināt dažādas baktērijas, kuras atrodas konteinerītī un uz lēcām. LAIM-CARE šķīdums var arī tikt lietots ar parastajiem, plastikas konteinerīšiem bez sudraba joniem.

Lēcu konteinerītis ir jāaizvieto higiēnisku iemeslu dēļ. Ražotājs iesaka to aizvietot vismaz ik pēc trīs mēnešiem, kas tieši atbilst cik ilgi šķīdums var tikt lietots pēc tā pirmās atvēršanas dienas. Ja Jūs lietojat šķīdumu ilgāk par ražotāja ieteikto laiku, Jūs varat sevi pakļaut nevajadzīgam veselības riskam!

Parametri

Ražotājs: Esoform
Kopšanas šķīdumu veidi : Daudzfunkciju
Derīguma termiņš : 12 mēneši un vairāk
Lietošana pēc atvēršanas: 3 mēneši
Iepakojuma apjoms: 50 ml
Satur nātrija hialuronātu:
Konservanti:
Medicīniska ierīce:

Atsauksmes

97%
64 no mūsu klientiem iesaka šo preci

Komentāri (1)

Vai ir kādi jautājumi?

Renārs

var ņemt? neizlīs ārā?

Atbilde

info@alensa.lv

Labdien, Ja lēcu kopšanas šķīdums ir aiztaisīts stingri, tad ārā neizlīs. Ar cieņu, Alensa.lv komanda

VISA Master Card AMERICAN EXPRESS DISCOVER PayPal DHL omniva