€ 0

Jūsu groziņā ir sekojošās preces:

Jūsu groziņš pagaidām ir tukšs

Iet uz savu groziņu
Mēs izsūtam Jūsu pasūtījumus tūlītēji! Tomēr, mēs silti iesakām, ka Jūs veicat pasūtījumus laicīgi, jo kurjeri var tikt aizkavēti pašreizējās situācijas dēļ. Lūdzu, ņemiet vērā, ka Omivas kurjeri nevar pieņemt maksājumus skaidrā naudā piegādes laikā. Tādēļ, ja vēlaties samaksāt par savu pasūtījumu piegādes laikā, lūdzu, izvēlieties tuvāko izņemšanas punktu.

Kopšanas Šķīdumi un Acu Aprūpe

Kontaktlēcu kopšanas šķīdumi ir domāti kā drošs, efektīvs veids kā tīrīt, dezinficēt un uzglabāt savas kontaktlēcas. Lietojot labas kvalitātes kopšanas šķīdumus, labsajūta un lēcu skaidrība tiek uzlabota. Vislabākās kvalitātes kopšanas šķīdumu sastāvā ir iekļauts nātrija hialuronāts- lubricējoša viela, kas ir ļoti dabiska cilvēka ķermenim.

Acs aprūpe

75% no vispārējās saņemtās informācijas tiek saņemta caur mūsu acīm. Taču diemžēl, mūsu straujā un dinamiskā dzīvesveida dēl, acīm netiek veltīta pietiekami liela uzmanība. Lai varētu izvairīties no nepatīkamām sajūtām un nopietnākām redzes traucējumu problēmām, ir ļoti svarīgi neaizmirst par kontaktlēcu aprūpi. Pieliekot tikai dažas ekstra sekundes savai ikdienas rutīnai, Jūs varat nodrošināt savu acu veselību un labāku redzi ikdienā. Acu pilieni un acu aerosoli ir ļoti svarīgi Tavu actiņu labai veselībai un tie arī palīdz mitrināt Jūsu acis un uzlabot kontaktlēcu nēsāšanas labsajūtu. Lasīt vairāk par kopšanas līdzekļiem un acs aprūpi..

VISA Master Card AMERICAN EXPRESS DISCOVER PayPal DHL omniva
Top