€0

Jūsu groziņš pagaidām ir tukšs

Iet uz savu groziņu

Kontaktlēcu knaiblītes- rozā

€1.79
89% iesaka
Ir noliktavā
Paredzamais nosūtīšanas datums ceturtdiena 19.5. Stock day info: Tomorrow 19. maijs Stock day info: Ready to be sent Order stock info: In stock, ready to be dispatched izvēlies atribūtus...

Piegāde

DHL
1-2 Dienas €4.99
omniva
3-4 Dienas €2.99
€1.79
Dāvana par velti vērtībā līdz pat €9.99 uz pasūtījumiem virs €60.00

Atvieglo un vienkāršo kontaktlēcu lietošanu ar knaiblītēm

Vai Jums patīk nēsāt garus nagus? Vai Jums sagādā grūtības izņemt savas kontakltēcas no no konteinerīša? Izmēģini šīs kontaktlēcu knaiblītes. Šis praktiskais rīks vienkāršos kontaktlēcu lietošanas procesu daudzkārtēji! Knaiblītes ir izgatavotas no elastīga un mīksta plastika, kas nav bīstams lēcu virsmai. Ņemot lēcas ārā no to konteinerīša būs daudz daudz vieglāk ar knaiblīšu palīdzību!

Kā pareizi lietot knaiblītes?

Saspied ovālos rokturīšus, kas ir ap knaiblītēm. Noņem kontaktlēcas no to konteinerīša ar vienu vieglu soli. Vienkārši saspied knaiblītes kopā, līdz lēca ir satverta un tad ieliec lēcu savos pirksos- tādejādi nodrošinot vieglu, higiēnisku aplikāciju.

Parametri

Aksesuāra krāsa: Rozā

Visi šīs preces varianti:

Atsauksmes

89%
64 no mūsu klientiem iesaka šo preci

Komentāri (1)

Vai ir kādi jautājumi?

Raita

smukas, viegli lietot. no sākuma bija trikīgi, bet iemācījos un ir vieglāk nekā ar pirkstiem- man nagi pieaudzēti, tādēļ visām dāmām, kam ir gari nagi, iesaku šitās te knaiblīites ;)

VISA Master Card AMERICAN EXPRESS DISCOVER PayPal DHL omniva