Kontaktlēcu aplikators- zils

€1.99
95% iesaka
Ir noliktavā
Paredzamais nosūtīšanas datums trešdiena 8.12. Stock day info: Tomorrow 8. decembris Stock day info: Ready to be sent Order stock info: In stock, ready to be dispatched izvēlies atribūtus...
Ir noliktavā

Piegāde

DHL
1-2 Dienas €4.99
omniva
3-4 Dienas €2.99
€1.99
Dāvana par velti vērtībā līdz pat €7.65 uz pasūtījumiem virs €60.00

Vienkāršo konatktlēcu lietošanu ar aplikatora palīdzību

Vai Jums kādreiz ir gadījies, ka kontaktlēca pielīpst pie pirkstiem un nepielīpst pie acīm kā nākas? Mums ir risinājums- kontaktlēcu aplikators. Lieto aplikatoru, lai sagrābtu lēcu vienā vieglā solī un pielieto to pašu metodi, lai ieliktu lēcu savā acī.

Mēs piedāvājam šo aplikatoru arī violetā krāsā.

Kā pareizi lietot aplikatoru

Pirms aplikatora lietošanas, novietojiet kontaktlēcu savās plaukstās, ar apaļo pusi uz augšu. Piespied aplikatoru pie lēcas un maigi piespied to. Piespiežot aplikatoru rodas viegls vakums, kas spēs noturēt lēcu. Tad, lēnām virziet aplikatoru ar lēcu uz savas acs pusi, piespiediet klāt pie actiņas un atvienojiet aplikatoru.

Parametri
Aksesuāra krāsa: Zils

Visi šīs preces varianti:

Atsauksmes

95%
321 no mūsu klientiem iesaka šo preci

Komentāri (1)

Vai ir kādi jautājumi?

Laimucītis

super! nekad nebiju lietojusi lēcas, tad gribējās uz dziesmu svētkiem lai ir zilas acis, kā tai Latvju tautu meita:) vot i labi ka klientu apkalpošana ieteica šīs paņemt- savādāk es ar to pirkstu mēģināju pāris dienas likt, nu nekādi nesanāca ielikt .. :( bet tagad ir daudz vieglāk. pēc izskata gan atgādina šautriņas, bet savu darbu dara.