Kid Rider KID177 Pink/Blue

Bērnu
Citi izmēri
100 mm
32 mm 44 mm
Ir noliktavā
Kad mēs nosūtām: ceturtdiena 9.2.
Dāvana par velti vērtībā līdz pat €8.99 uz pasūtījumiem virs €60.00
Autentiskuma garantija
€22.90 €16.90 Atlaide -26%
Labākā cena pēdējo 30 dienu laikā: €22.90

Par Kid Rider

Kid Rider ir to-go zīmols visiem tiem, kas vēlas stilīgas, ērtas, aizsargājošas un uzticamas brilles bērniem. Atrodi ideālo brilļu pāri ar ovālām un taisnstūra formām un ļauj saviem bērniem izvēlēties krāsu no lieliskā krāsu piedāvājuma.

Dizains ir ovāls, kas lieliski piestāv kvadrātveida, trīsstūra un taisnstūra sejas formām. Ietvaru krāsa ir rozā, krāsa, kas bez šaubām piesaistīs uzmanību Jūsu acīm. Lēcas krāsa ir sudraba, kas samazina atspīdumu un uzlabo krāsu uztveri. Lēcas ir pārklātas ar spoguļpārklājumu, kas palīdzēs Jūsu redzei ar samazinot spožus apgaismojumus. Materiāls ir lielākoties izgatavots no vieglas un izturīgas plastmasas.

Oriģinālie produkti

Mēs pārdodam tikai un vienīgi oriģinālos brendus un produktus. Pasūtot brilles no Alensa, tās jau ir pieejamas noliktavā un tiks Jums nogādātas pēc iespējas ātrāk. Mēs cenšamies, lai mūsu klienti vienmēr būtu laimīgi. Gadījumā, ja mūsu prece nav attaisnojusi Jūsu prasības un sagaidīto, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas nodaļu, kura spēs atrast piemērotu Jums risinājumu.